Doniesienia nt. zmian w ofertach internerowych w 1Q2011

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6165
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Doniesienia nt. zmian w ofertach internerowych w 1Q2011

Post autor: mariusz9a »

lwlw pisze:I na odwrót - jak u Ciebie jest rzekomo źle, to nie znaczy, że u wszystkich jest źle.
Ja o tym doskonale wiem. Tylko Ty właśnie naskoczyłeś na mnie, że nie miałem Play a mówię, że źle działa i tu bardzo się właśnie pomyliłeś rzucając takimi wypowiedziami. Przez 3 miesiące świetnie zdążyłem się zapoznać z tym mulącym i rozłączającym internetem. No ale żeby nie było, czasami zdarzyło się że poleciał 800 kb/s, co i tak nie przeszkadzało mu wywalać sesji.
lwlw pisze:Ale poważnie - pokażcie mi jakiś ciekawy abonament iPlusa a wezmę go. Może być bez modemu.
A po co, żebyś znów krzyczał że Play ma taniej na kartę? Tylko że mnie akurat pre-paid mało interesuje a nawet wcale. Ja kupiłem iPlusa 110 zł, dostałem netbooka za 1 zł, darmowy iPlusopobieracz i Kasperskiego na 2 lata. Efektywnie dzięki temu wychodzi że place za abo 50 zł za 20 GB + no limit od 24 do 9 (gdybym wziął pre-paida i miałbym kupić sobie w tym czasie tego netbooka i licencję na Kasperskiego na 2 lata to całą wypłatę bym na to wydał, teraz trochę taniej by wyszło, ale i tak poszłoby kupę kasy!). Mi to pasuje, Tobie może nie. Dla mnie tam gdzie przebywam iPlus działa najlepiej - najszybciej i najstabilniej. Także śmiało mogę powiedzieć że mam najlepszy internet w kategorii cena/jakość. I jest on na tyle dobry, że nie używam już łącza kablowego.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ampi
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 2 wrz 2010, o 20:46

Re: Doniesienia nt. zmian w ofertach internerowych w 1Q2011

Post autor: ampi »

Od czasu do czasu czytam to forum i przy tym temacie się zastanawiam dlaczego admin pozwala wypowiadać się nie na temat... Bo przecież wypowiedzi nt. play w temacie o nowych ofertach iplus k...a ciut nie pasują.

Większość ludzi interesujących się forami telekom testowało każdą sieć i ma swoją opinię na temat każdej z nich i korzysta z tego z czego chce korzystać...

Co do tematu nowych ofert to jednak cieszyłoby mnie obniżenie kwoty najmniejszego abo, jednak najbardziej interesuje mnie rozbudowa infrastruktury 3g bo dużo jeżdżę samochodem po kraju...
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6165
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Doniesienia nt. zmian w ofertach internerowych w 1Q2011

Post autor: mariusz9a »

ampi pisze:Od czasu do czasu czytam to forum i przy tym temacie się zastanawiam dlaczego admin pozwala wypowiadać się nie na temat... Bo przecież wypowiedzi nt. play w temacie o nowych ofertach iplus k...a ciut nie pasują.
racja, zwracałem na to uwagę kilka postów wcześniej a sam wciągnąłem się w tą wymianę poglądów :-( Także koniec z tym. Teraz wypowiedzi nie na temat wywalam do kosza i może to skutkować także ostrzeżeniem ;-)
ampi pisze:Co do tematu nowych ofert to jednak cieszyłoby mnie obniżenie kwoty najmniejszego abo
Tu racja, mogliby obniżyć ten abonament z 35,90 zł do chociaż 29 zł :-)
mariusz9a pisze:jednak najbardziej interesuje mnie rozbudowa infrastruktury 3g bo dużo jeżdżę samochodem po kraju...
To jak masz jakieś spostrzeżenia na temat poprawy zasięgu to zapraszam do podzielenia się tym z nami w tym temacie: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... &start=345
M4rio pisze:Mam limit 3 Giga bo taką umowę podpisałem 2 lata temu.
Bo jak nie chce sie zalogować na Plus Online lub zadzwonić do BOK i zwiększyć za darmo limit do 7 GB to się ma 3 :-] Tyle mam Ci do powiedzenia.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
3G_
Szalony PlusManiak
Posty: 445
Rejestracja: 7 mar 2009, o 11:09

Re: Doniesienia nt. zmian w ofertach internerowych w 1Q2011

Post autor: 3G_ »

Ok Mariusz - u Ciebie gdzieś tam Play działał źle. Powiedzmy, że wierzę. Dalej jeddnak NIE OZNACZA to, że każdemu wszędzie działa źle. A taki jest ton Twojej wypowiedzi.
Ja mówię poważnie - pokaż mi abonament iPlusa dla mnie. Prepaid Playa jest już niewystarczający (limit) i chcę coś zmienić. Ale z tym za 110zł to chyba jakiś żart? Dlaczego mam płacić za netbooka, którego nie potrzebuję? To samo z antywirusem. Jak ktoś nie chce pirata to jest wiele całkiem niezłych programów darmowych. A w ogóle to w ciekawy sposób liczysz wartość tych "bonusów" :mrgreen:
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6165
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Doniesienia nt. zmian w ofertach internerowych w 1Q2011

Post autor: mariusz9a »

lwlw pisze:Ale z tym za 110zł to chyba jakiś żart? Dlaczego mam płacić za netbooka, którego nie potrzebuję? To samo z antywirusem.
A czy ja mówię że to dla Ciebie? Skąd ja mam wiedzieć jakie Ty masz potrzeby? Ja potrzebowałem to kupiłem. I bardzo dobry wybór to był bo zaoszczędziłem na netbooku, którego i tak chciałem kupić. Ale Tobie się to chyba w głowie nie mieści że ktoś coś może zaoszczędzić.

Play już nie skomentuję bo to nie na temat.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Doniesienia nt. zmian w ofertach internerowych w 1Q2011

Post autor: kowcio »

I tak, i nie. Plus ma fajną ofertę, bo za 110 PLN masz od diabła i jeszcze troszkę transferu, masz JAKOŚĆ i ZASIĘG, czego Play no szczerze, nie zawsze i wszedzie oferuje. A w dodatku Netbook za darmo, który można np. sprzedać.
Ale z drugiej strony w Play można mieć też dużo transferu za dużo mniej miesięcznie, tylko trzeba się liczyć że nie zawsze i nie wszedzie się z tego skorzysta. Jakość zalezna jest od miejsca i tego nie neguję. W Końcu Mariusz przyznasz, że np. z Orange nie da się u Ciebie korzystać, a ja jakoś mam telefon i działa, a zasięg w niektórych miejscach mam lepszy niż Plusa. Także. Wszystko zalezy od potrzeb i możliwości, także od tego do czego ma ten internet służyć. Mnie taki Play zbędny byłby, bo jak pojadę do rodzinnej miejscowości to sobie co najwyżej modem poogladam jak ładnie wygląda w porcie USB. Dlatego też mam Orange.
Darkangel

Re: Doniesienia nt. zmian w ofertach internerowych w 1Q2011

Post autor: Darkangel »

A nie wiecie kiedy w Simplusie będą nowe pakiety Internetowe?

Obecnie za 10zł mam 100MB a w Mixie za 6zł dostają więcej niż za moje 10zł :(.
Chociażby żeby dali już nie za 6zł 120MB, a za 7-8zł i będę happy :)
sumix
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 14 kwie 2009, o 07:51

Re: Doniesienia nt. zmian w ofertach internerowych w 1Q2011

Post autor: sumix »

mariusz9a powinieneś nosić tytul ewangelizatora Plusa i inkwizytora Play w jednym :)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6165
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Doniesienia nt. zmian w ofertach internerowych w 1Q2011

Post autor: mariusz9a »

sumix pisze:mariusz9a powinieneś nosić tytul ewangelizatora Plusa i inkwizytora Play w jednym :)
Nie lubię firm, których motto brzmi: "Co złego to nie my". A takie właśnie jest P4 - płaczą jak dostaną karę od UOKiK, wszystkie awarie zwalają na konkurencję, a do tego zatrudniają złodziei (http://www.hotmoney.pl/artykul/kraj-kli ... ob-2-17881 - ciągle w Play takie rzeczy) - żenada.

No ale temat jest o Plusie, więc pisać mi tu już tylko o Plusie :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ