Koniec doładowań - co dalej?

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
KtosieG
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 kwie 2014, o 15:39

Koniec doładowań - co dalej?

Post autor: KtosieG »

Witam, skończyłem doładowania w Plusie MIX X. Od dwóch dni nie mam internetu, sms i nie mogę dzwonić. Wszystkie pakiety są wyłączone i nie wiem co dalej. Nie chce przechodzić na abonament ani przedłużać umowy. Zależy mi tylko żeby mieć dostęp do internetu i połączeń. Nie mam pojęcia jakie pakiety wykupić czy muszę coś gdzieś wysłać. Doczytałem że można wysłać sms żeby przejść na kartę ale dopiero po 7 dniach ją aktywują. Niestety potrzebuje ciągłego dostępu do internetu z karty. Jest jakiś pakiet który mogę teraz wykupić?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5188
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Koniec doładowań - co dalej?

Post autor: Basia_Plus »

Witaj KtosieG,
KtosieG pisze:skończyłem doładowania w Plusie MIX X
jeśli po ostatnim kontraktowym zasileniu konta, wykonasz jeszcze jedno doładowanie za minimum 5 zł, to przejdziesz na tzw. Pokontraktowy System Zasileń. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
KtosieG
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 30 kwie 2014, o 15:39

Re: Koniec doładowań - co dalej?

Post autor: KtosieG »

No dobrze ale to nadal nie mówi mi nic o tym jaki pakiet mógłbym wykupic żeby mieć dostęp do internetu.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Koniec doładowań - co dalej?

Post autor: Ron »

Po doładowaniu kwotą kontraktową powinien odnowić się kolejny pakiet. Jeśli tak się nie stało, to TUTAJ są dostępne pakiety dodatkowe.
ODPOWIEDZ