Pakiet internetowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pakiet internetowy

Post autor: sl@w_es »

Morciak pisze:
sl@w_es pisze: Aha, nie dostałem żadnego SMS-a zapraszającego do udziału w quizie.
Do mnie też nie - o quizie dowiedziałem się z Peppera :)
Aby otrzymać pakiet 10 GB żaden SMS zapraszający do udziału w Quizie nie jest potrzebny - nie ma o tym wzmianki w Regulaminie promocji, a wspomniałem o nim tylko w nawiązaniu do tej wypowiedzi:
joopla pisze:Jakiś czas temu otrzymałem sms od Plusa, w którym proszą mnie o rozwiązanie quizu na temat 5g od Plusa (...)
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
joopla
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 1 lut 2016, o 18:43
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Pakiet internetowy

Post autor: joopla »

Marta_Plus pisze:joopla, wlo,

z pozycji forum nie mamy wglądu do konta. Prośba zatem o przesłanie opisu sprawy wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko, numer PESEL) przez ten formularz. Jeśli podacie mi numer otrzymanego zgłoszenia, postaram się przyśpieszyć udzielenie odpowiedzi.
Przed chwilą otrzymałem wiadomość, że pakiet internetu został zwiększony
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3140
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Marta_Plus »

joopla,
joopla pisze: Przed chwilą otrzymałem wiadomość, że pakiet internetu został zwiększony
Dziękuję za informację.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
wlo
Szalony PlusManiak
Posty: 320
Rejestracja: 3 sty 2018, o 09:57

Pakiet internetu 10GB za rozwiązanie Quizu

Post autor: wlo »

Marta_Plus pisze:joopla, wlo,

z pozycji forum nie mamy wglądu do konta. Prośba zatem o przesłanie opisu sprawy wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko, numer PESEL) przez ten formularz. Jeśli podacie mi numer otrzymanego zgłoszenia, postaram się przyśpieszyć udzielenie odpowiedzi.

No dokonałem zgłoszenia [#2277995], ale chyba będę musiał dosłać dodatkowe dane identyfikacyjne... Później to zrobię.

Natomiast kolejna rzecz - tym razem chodzi o pakiet gigabajtów za gole naszych kopaczy na mistrzostwach Europy...
O ile pierwszy pakiet 1 GB, za gola z Hiszpanią jakoś 21.06 się aktywował (i był widoczny w ebok), to np. dzisiaj przyszła wiadomość o przyznaniu 2 GB za gole Lewandowskiego i 10 GB za odpadnięcie, jednak nie pojawiły się na koncie numeru (może dlatego, że jakieś 3 godziny temu dopiero zostały przyznane?). Jeśli są dodane a nie są widoczne tylko - podobnie jak z tym pakietem za quiz nie działają (transmisja na numerze jest wyzerowana i ogranicznik zadziałał) ;-)
Akurat w tym miesiącu ten numer wyjątkowo potrzebuje gigabajtów (w połowie miesiączki jest i zużył pakiet podstawowy mimo, że zwykle abonamentowy pakiet z powodzeniem wystarcza), więc przydałoby się, żeby na obiecankach Plus nie poprzestał ;-)
wlo
Szalony PlusManiak
Posty: 320
Rejestracja: 3 sty 2018, o 09:57

Re: Pakiet internetowy

Post autor: wlo »

sl@w_es pisze:
Postanowiłem przekonać się jak długo będę czekał na aktywację pakietu i odpowiedziałem na te trzy pytania z "Quiz 5G" i tu zaskoczenie; nie minęło 10 min, a dotarły dwa SMS-y: pierwszy o aktywacji pakietu, a drugi o imponującej wiedzy na temat 5G od Plusa.

Hmmm... Co prawda nie potrzebuję dodatkowych pakietów na innych numerach, ale może i ja sprawdzę - może po okresie niemowlęctwa już to funkcjonuje? Ja 9 czerwca "rozwiązywałem" ten quiz ;-)

A czy oprócz informacji o aktywacji, pakiet pojawił się faktycznie na koncie?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pakiet internetowy

Post autor: sl@w_es »

wlo pisze:(...) A czy oprócz informacji o aktywacji, pakiet pojawił się faktycznie na koncie?
Tak, jest widoczny w Plus Online, aplikacji mobilnej oraz w SMS-ie po sprawdzeniu kodem *136#.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Morciak
Prawie PlusManiak
Posty: 44
Rejestracja: 11 mar 2021, o 12:01

Re: Pakiet internetu 10GB za rozwiązanie Quizu

Post autor: Morciak »

wlo pisze: Natomiast kolejna rzecz - tym razem chodzi o pakiet gigabajtów za gole naszych kopaczy na mistrzostwach Europy...
Huh?
Trzeba było coś gdzieś wysłać aby brać udział w promocji, o której piszesz?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5188
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Basia_Plus »

wlo,
wlo pisze:No dokonałem zgłoszenia [#2277995],
poprosiłam o udzielenie odpowiedzi na tę wiadomość.

Morciak,
Morciak pisze:Trzeba było coś gdzieś wysłać aby brać udział w promocji, o której piszesz?
tak, aby przystąpić do promocji należało wysłać wiadomość SMS przed rozpoczęciem meczu. Promocja została zakończona.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
wlo
Szalony PlusManiak
Posty: 320
Rejestracja: 3 sty 2018, o 09:57

Re: Pakiet internetowy

Post autor: wlo »

Pakiety: 2 GB za piękne gole Roberta i 10 GB za odpadnięcie, dzisiaj rano na koncie numeru się pojawiły - tak a propos ;-)
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5188
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Basia_Plus »

wlo,
wlo pisze:Pakiety: 2 GB za piękne gole Roberta i 10 GB za odpadnięcie, dzisiaj rano na koncie numeru się pojawiły
super :->. Dziękuje za informację.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
wlo
Szalony PlusManiak
Posty: 320
Rejestracja: 3 sty 2018, o 09:57

Re: Pakiet internetowy

Post autor: wlo »

Dostałem odpowiedź ws. pakietu za quiz...
Przepraszam, ale nie doczytałem zasłoniętej części esemesa, że pakiet będzie aktywny... za miesiąc ;-) Od nowego okresu rozliczeniowego ;-)
9 czerwca rozwiązywałem quiz, natomiast w esemesie z gratulacjami za rozwiązanie quizu była informacja, ze od 9 lipca będzie pakiet aktywny. W odpowiedzi na zgłoszenie zacytowano mi treść tej wiadomości ;-)


Edycja 2021.06.30, ok. 09:50
Wróciłem do regulaminu Promocji "Quiz 5G"...
Wolno trzeba czytać, wtedy zauważy się oczywiste błędy (tak myślę, że to oczywisty błąd) w regulaminie - co wyeliminuje problemy jak wyżej:
Zasady rozliczanie pakietu dla Abonentów
1. Pakiet internetowy 10 GB będzie aktywny do początku kolejnego pełnego cyklu bilingowego.

Pozdrawiam autora regulaminu ;)
Watsi
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 8 sie 2023, o 07:13

usluga dawy/biory limitu

Post autor: Watsi »

W zeszlym miesiącu przedluzalam umowę. Mam abonament na 2 numery. Dzis otrzymalam wiadomosc ze wylaczenie uslugi dawcy limitu zostalo przyjete do realizacji. Czy to oznacza,ze drugi numer nie bedzie mial internetu? Jak to włączyć z powrotem?
Ostatnio zmieniony 8 sie 2023, o 09:41 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Joanna_Plus »

Watsi,

związane jest to zapewne z wejściem w życie nowych warunków umowy. Prześlij proszę przez ten formularz krótki opis sprawy wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko, numer PESEL). Nasi pracownicy mając wgląd w konto numeru, zweryfikują sytuację.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
pkonrad
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 28 lut 2023, o 04:49
Lokalizacja: małoPOLSKA

Re: Pakiet internetowy

Post autor: pkonrad »

Można liczyć na przyspieszenie tematu reklamacji ?

viewtopic.php?p=281764#p281764
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Pakiet internetowy

Post autor: mariusz9a »

pkonrad nie podałeś numeru zgłoszenia więc nikt nie wie jakiej reklamacji.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ