Zapchane lte

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Chillout
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 lis 2023, o 13:01

Zapchane lte

Post autor: Chillout »

Witam, Od 3 lat mam mobilny internet w Wysokiem Mazowieckiem. Na początku działało świetnie, prędkość ponad 30 mb/s. 1,5 roku temu dobrałem sobie tv internetową.( nie iptv tylko tą drugą). Działało znośnie na podczątku. Pogorszyło się wraz z rozwojem 5G, ja zostałem olany bo prędkość spadła do 5 mb/s w godzinach porannych i wieczornych. Obraz się tnie i nie ma szans coś obejrzeć. Byłem w punkcie, rozkładają ręce i słyszę:zapchane lte, przykro nam. Proszę przedłużyć umowę na internet z nowym routerem 5G to będzie lepiej. I jest bo testowałem. Ale jaką mam pewność że jak znowu przejdziecie na 6G temat nie powróci? Pytanie: czy mogę rozwiązać umowę telewizji na podstawie czegoś takiego. Zostało mi 5 miesięcy telewizji. Dzięki
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zapchane lte

Post autor: mariusz9a »

Nigdy nie masz żadnej pewności bo to sieć mobilna. Jak chce się mieć pewność i stabilność działania to tylko łącze kablowe, a nie komórkowe.
O rozwiązanie umowy możesz pytać BOK, ale bez kary umownej raczej się nie obejdzie.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1249
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Zapchane lte

Post autor: zbych_in_flames »

A jaki masz teraz router?
ODPOWIEDZ