Połączenia Oczekujące w Plusie na Kartę

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
populares
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 mar 2022, o 12:40

Re: Połączenia Oczekujące w Plusie na Kartę

Post autor: populares »

Nie bardzo rozumiem. Jeżeli komuś zależy na usłudze połączenia oczekującego, to wybierze abonament lub inną ofertę. Dla mnie ta usługa jest zbędna, bo nie lubię jak podczas rozmowy ktoś mi się wcina. Poza tym mam na smartwatchu podgląd SMSów i czasem widzę w czasie rozmowy, że ktoś inny próbował się dodzwonić. W 99 przypadkach na 100 to połączenie albo tylko tylko przeszkadzanie, a pozostałych mogę oddzwonić.
asandrzej
Szalony PlusManiak
Posty: 363
Rejestracja: 29 wrz 2010, o 06:54
Lokalizacja: Polska

Re: Połączenia Oczekujące w Plusie na Kartę

Post autor: asandrzej »

Dla każdego co innego. Ty nie korzystasz z połączeń oczekujących i przekazu połączeń - ja korzystam. Nie zmienia to faktu, że jest brak tych usług i wielu innych, np nieudolny multisim tylko dla firm - ale to w innym wątku :-)
Mannix44
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 29 gru 2022, o 16:48

Re: Połączenia Oczekujące w Plusie na Kartę

Post autor: Mannix44 »

@populares, systemowe udostępnienie tych usług daje możliwość ich dezaktywacji w menu telefonu. Nie chcesz, nie korzystasz. Skorzystają natomiast inni, którzy te usługi chcą mieć i z nich korzystać. Twój post wybrzmiał tak, jakby właściciele samochodów nie chcieli, by gdzieś jeździł autobus, bo oni nie korzystają i im nie potrzebne, a autobus się wcina im na jezdnię, jak sobie spokojnie jadą. Oczywiście, że usługi te być powinny, bo to standardy telefonii mobilnej i nie tylko mobilnej. Kto chce to korzysta, kto nie to nie. Ja nie wiem przypadkiem, czy w ogóle upieranie się Polkomtela co do niewłączania tych usług, nie jest czasem dyskryminacją ze względu na formę płatności. Zapytam w poniedziałek w UOKIK-u.
asandrzej
Szalony PlusManiak
Posty: 363
Rejestracja: 29 wrz 2010, o 06:54
Lokalizacja: Polska

Re: Połączenia Oczekujące w Plusie na Kartę

Post autor: asandrzej »

Ciekaw jestem udzielonej odpowiedzi przez UOKIK.
A może nasz operator uruchomił już plan tych usług?
ODPOWIEDZ