Plus na kartę i wyjazd za granicę.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Don
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 26 lut 2024, o 22:36

Plus na kartę i wyjazd za granicę.

Post autor: Don »

W wakacje zakupiłem kartę w Plusie, naładowałem za 100zl, (05/01/2024 Kwota doladowania 100 PLN, stan konta 101 PLN. Waznosc konta wygasa 2024-07-03 12:50:15) pomijam ze wszystkie pieniądze zeszły w jednym dniu(06/0102024 Uwaga, niskie saldo! Na koncie pozostalo 0.43 zl. Pamietaj o doladowaniu. Zrob to szybko i wygodnie w aplikacji iPlus - plus.pl/uslugi/aplikacja-iplus. Pozdrawiamy, Plus.) Nie to jest głównym wątkiem sprawy. Od zakupu po tygodniu wyjechałem za granicę i nie wrócę prze najbliższy rok. Dostaje powiadomienia SMS o treści - Zgodnie z cennikiem za 10 dni naliczymy oplate za utrzymanie numeru za okres 05.02.2024 - 06.03.2024. Aby jej uniknac, uzyj swoich srodkow lub zasil konto. Do kilku tygodni. Jak mogę rozwiązać ten problem? Nie potrzebuje tego numeru. Aplikacja nie pozwala na logowanie. Czy mogę zrobić z tą sytuacją?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plus na kartę i wyjazd za granicę.

Post autor: Ron »

Jak nie potrzebujesz numery, to pozostaje kontakt z obsługą z prośbą o dezaktywację numeru, może być przez formularz https://bok.plus.pl/form.
Możesz też nic nie robić, jeśli to oferta na kartę, to może sobie leżeć, a w każdej chwili można ją ponownie doładować jak będzie potrzebny.
ODPOWIEDZ