Stała opłata za rozmowę - nie działa !!!

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
bez__imienny
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 cze 2011, o 18:45

Stała opłata za rozmowę - nie działa !!!

Post autor: bez__imienny »

Witam.
Mam mix plusa i aktywną promocję: Mix 29gr. Z tego co wiem powinienem płacić 29gr za całą rozmowę z numerami plusa bez względu na jej czas, a pobiera mi opłatę 29gr od minuty !!! Jak to możliwe ??
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Stała opłata za rozmowę - nie działa !!!

Post autor: ChuckyCiechanow »

bez__imienny pisze:Witam.
Mam mix plusa i aktywną promocję: Mix 29gr. Z tego co wiem powinienem płacić 29gr za całą rozmowę z numerami plusa bez względu na jej czas, a pobiera mi opłatę 29gr od minuty !!! Jak to możliwe ??
Jesteś nowym czy stałym klientem mixplusa ? Promocja na pewno jest włączona?
bez__imienny
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 cze 2011, o 18:45

Re: Stała opłata za rozmowę - nie działa !!!

Post autor: bez__imienny »

Jestem stałym klientem. Po wpisaniu kodu *136# dostaje smsa: Aktywne promocje: Mix 29gr 20011-07-20, więc jest włączona.
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Stała opłata za rozmowę - nie działa !!!

Post autor: ChuckyCiechanow »

Nie jest to promocja ze do dużych sieci jest ta stawka ?
XYZ
Szalony PlusManiak
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 15:01

Re: Stała opłata za rozmowę - nie działa !!!

Post autor: XYZ »

Przecież stała opłata za połączenie dotyczy tylko:
- numerów w sieci Plus
- numerów w 36i6

oczywiście nie dotyczy to połączeń roamingowych, Sami Swoi i stacjonarnych w Plusie itp.

Proponuję sprawdź czy numer jest w Plusie (skorzystaj ze strony http://www.wjakiejsieci.pl/) Jeżeli numer jest w Plusie - skontaktuj się z DOKiem i złóż reklamację.
bez__imienny
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 cze 2011, o 18:45

Re: Stała opłata za rozmowę - nie działa !!!

Post autor: bez__imienny »

Na wszelki wypadek dzwoniłem do dwóch numerów i jeden jest w Simplusie a drugi w mix plus ... i jak pisałem opłata za minute połączenia 0,29 gr ... więc coś tu jest nie tak...
Awatar użytkownika
cezarex
PlusManiak
Posty: 132
Rejestracja: 29 kwie 2011, o 00:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stała opłata za rozmowę - nie działa !!!

Post autor: cezarex »

bez__imienny pisze:Witam.
Mam mix plusa [ciach]
Może się czepiam ale czemu piszesz w dziale abonament?
Awatar użytkownika
konrado7
PlusManiak
Posty: 60
Rejestracja: 29 maja 2011, o 15:21

Re: Stała opłata za rozmowę - nie działa !!!

Post autor: konrado7 »

cezarex pisze:
bez__imienny pisze:Witam.
Mam mix plusa [ciach]
Może się czepiam ale czemu piszesz w dziale abonament?
Witaj! Napisz proszę czy:
1.Jest to nowa umowa
2. Jest to przedużenie umowy
3. Jest to przejście na taryfę MixV w trakcie umowy
4. Jest to przedłużenie umowy bez telefonu
5. Jaką kartą zasilesz w umowie (30, 40,50 ..)
6. Czy masz taryfę Mix V - sprawdzisz to wpisując *147#
Po podaniu tych informcji napiszę Ci jak rozwiązać problem. Pozdrawiam.
Plus - daj o siebie zadbać
bez__imienny
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 cze 2011, o 18:45

Re: Stała opłata za rozmowę - nie działa !!!

Post autor: bez__imienny »

Więc z kilka miesięcy temu przedłużyłem umowę i wziąłem nowy telefon przy tym. Mam taryfę MixV i przeszedłem na nią z 2-3 tygodnie temu, więc jest to przejście na taryfę MixV w trakcje umowy. Zasilam kartę 50 zł.
Awatar użytkownika
konrado7
PlusManiak
Posty: 60
Rejestracja: 29 maja 2011, o 15:21

Re: Stała opłata za rozmowę - nie działa !!!

Post autor: konrado7 »

bez__imienny pisze:Więc z kilka miesięcy temu przedłużyłem umowę i wziąłem nowy telefon przy tym. Mam taryfę MixV i przeszedłem na nią z 2-3 tygodnie temu, więc jest to przejście na taryfę MixV w trakcje umowy. Zasilam kartę 50 zł.
A więc tak:
1.Stawka w Plus Mix v to 0,49 PLN/min
2.Aktywowana jest promocja 29 gr (oznacza to, ze każda minuta to duzych sieci dopóki jesteś w kontrakcie kosztuje 29 gr za minutę a nie 49 gr za minutę)
3.Promocja 29 gr NIE OZNACZA stałej opłaty za rozmowę (czyli po minucie za darmo do wszystkich w Plusie tylko że płacisz 29 gr za minutę do dużych a nie 49 gr.)
4.Promocja o której mówisz nazywa się STAŁA OPŁATA ZA ROZMOWĘ 29 GR.
Jest ona aktywowana automatycznie przy przedłuzeniu umowy
5.Promocję tę można wyłączyć kodem: *136*00*02# - mam nadzieję, że tego nie zrobiłeś.
6.Jeśli wyłączyłeś to kodem to teraz moższ ją włączyć ale wtedy rozmowa do Plusa będzie kosztowała 39 gr za rozmowę i nazywa się STAŁA OPŁATA ZA ROZMOWĘ 39 GR.
7. Promocję Stała Op za Rozm 39 gr włączysz *136*11*01#
Bedziesz miał dwie promocje:
a) 29 gr - czyli 29 gr za minutę a nie 49 gr jak w cenniku
b) STAŁA OPŁATA ZA ROZMOWĘ 39 gr.
Jeżeli nie wyłaczyłeś promocji stała opłata 29 gr kodem *136*00*02# to powienienieś ją mieć, jeśli nie ma to dzwoń do DOK pod 2601.
Pozdrawiam.
JESZCZE JEDNO:
Jeśli korzystasz z pakietu TANIE POPOŁUDNIA I WEEKENDY czyli 100 minut za 5,00 PLN to w tym pakiecie NIE DZIAŁA usługa STAŁA OPŁATA ZA ROZMOWĘ czyli jak rozmawiasz z Plusem 20 minut to z pakietu schodzi 20 minut a nie 1 minuta. Poza pakietem jest nadal 29 lub 30 gr za całą rozmowę.
Plus - daj o siebie zadbać
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: Stała opłata za rozmowę - nie działa !!!

Post autor: rafal2119 »

[ad]
bez__imienny pisze:Więc z kilka miesięcy temu przedłużyłem umowę i wziąłem nowy telefon przy tym. Mam taryfę MixV i przeszedłem na nią z 2-3 tygodnie temu, więc jest to przejście na taryfę MixV w trakcje umowy. Zasilam kartę 50 zł.
bez__imienny, jak przeszedłeś taryfy MixIV duo na tą nową MixV to będziesz miał tylko uruchomioną promocyjną stawkę 29 gr za minutę połączenia do dużych sieci, czyli Plus, T-Mobile, Orange i do sieci stacjonarnych.

konrado7 znowu miesza :-/ żeby było jasne w tym przypadku
Stałą opłatę za rozmowę możesz włączyć dodatkowo kodem *136*11*01# i wtedy za całą rozmowę ze wszystkimi w Plusie zapłacisz 39 gr.

Dla wyjaśnienia Stała opłata za rozmowę ze stawką 29 gr za połączenie ma tylko i wyłącznie ten kto 13.05.2011 i później przedłużył umowę w Plus Mix.

Pozostałe usługi i pakiety dla tej taryfy znajdziesz na plus.pl
konrado7 pisze:1.Stawka w Plus Mix v to 0,49 PLN/min
2.Aktywowana jest promocja 29 gr (oznacza to, ze każda minuta to duzych sieci dopóki jesteś w kontrakcie kosztuje 29 gr za minutę a nie 49 gr za minutę)
3.Promocja 29 gr NIE OZNACZA stałej opłaty za rozmowę (czyli po minucie za darmo do wszystkich w Plusie tylko że płacisz 29 gr za minutę do dużych a nie 49 gr.)
4.Promocja o której mówisz nazywa się STAŁA OPŁATA ZA ROZMOWĘ 29 GR.
Jest ona aktywowana automatycznie przy przedłuzeniu umowy
5.Promocję tę można wyłączyć kodem: *136*00*02# - mam nadzieję, że tego nie zrobiłeś.
6.Jeśli wyłączyłeś to kodem to teraz moższ ją włączyć ale wtedy rozmowa do Plusa będzie kosztowała 39 gr za rozmowę i nazywa się STAŁA OPŁATA ZA ROZMOWĘ 39 GR.
7. Promocję Stała Op za Rozm 39 gr włączysz *136*11*01#
Bedziesz miał dwie promocje:
a) 29 gr - czyli 29 gr za minutę a nie 49 gr jak w cenniku
b) STAŁA OPŁATA ZA ROZMOWĘ 39 gr.
Jeżeli nie wyłaczyłeś promocji stała opłata 29 gr kodem *136*00*02# to powienienieś ją mieć, jeśli nie ma to dzwoń do DOK pod 2601.
90% twojego postu jest zbędne.[/ad]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
konrado7
PlusManiak
Posty: 60
Rejestracja: 29 maja 2011, o 15:21

Re: Stała opłata za rozmowę - nie działa !!!

Post autor: konrado7 »

Nie mieszam, tylko staram sę podać wszystkie warianty odpowiedzi zamiast tylko kierować na strone Plusa. To jasne, ze można wejśc na stronę Plusa, tylko jeśli ktos pyta, to znaczy, ze nie znalazł tego czego szukał, więc odpowiadam bez kierownia na stonę plus.pl, ale oczywiście polecam strone Plusa, można tam znaleźć wiele bieżących informcji.
http://www.plus.pl
Pozdrawiam kolegę Rafała.
Plus - daj o siebie zadbać
kuuba_k
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 cze 2011, o 07:15

Re: Stała opłata za rozmowę - nie działa !!!

Post autor: kuuba_k »

jak działa usługa stała opłata za rozmowę w momencie gdy mam darmowe minuty w abonamencie?
"ściąga" mi jedną minutę z pakietu minut, czy też płacę te 29 groszy niezależnie od tego czy mam darmowe minuty czy nie?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Stała opłata za rozmowę - nie działa !!!

Post autor: sl@w_es »

kuuba_k pisze:jak działa usługa stała opłata za rozmowę w momencie gdy mam darmowe minuty w abonamencie?
"ściąga" mi jedną minutę z pakietu minut, czy też płacę te 29 groszy niezależnie od tego czy mam darmowe minuty czy nie?
Piszesz w dziale "Abonament, Plany taryfowe", wspominasz o darmowych minutach w abonamencie, więc przyjmuję, że chodzi o promocję "Satysfakcja monitorowana", choć cały wątek dotyczy akurat Mix-a:
bez__imienny pisze:Witam.
Mam mix plusa i aktywną promocję: Mix 29gr. Z tego co wiem powinienem płacić 29gr za całą rozmowę z numerami plusa bez względu na jej czas, a pobiera mi opłatę 29gr od minuty !!! Jak to możliwe ??
Celnie wypatrzył tę nieprawidłowość kolega "cezarex" w swoim poście
cezarex pisze:Może się czepiam ale czemu piszesz w dziale abonament?
A wracając do rzeczy;

Posiadając jakikolwiek pakiet minut pierwsza minuta rozmowy zostaje ściągnięta z pakietu.

Wyciąg z Regulaminu Promocji „Satysfakcja monitorowana”:
§ 4 Usługa "Stała Opłata za rozmowę"
1. Abonent w ramach Promocji, może skorzystać z BEZPŁATNEJ5 usługi promocyjnej „Stała opłata za rozmowę” przez cały okres świadczenia usług.
2. W ramach Usługi „STAŁA OPŁATA ZA ROZMOWĘ” całkowity koszt połączenia głosowego zainicjowanego w ramach sieci Plus, bez względu na czas jej trwania jest równy stawce za całą minutę połączenia uzależnionej od Taryfy Abonenta, zgodnie z Cennikiem Taryf Do Usług.
3. Abonent w ramach Usługi "Stała opłata za rozmowę" po pierwszej minucie krajowego połączenia głosowego zainicjowanego w ramach sieci Plus:
a. nie jest obciążony należnymi opłatami, lub
b. następuje zatrzymanie pomniejszania liczby minut wliczonych w abonament, o ile Abonent ma jeszcze do wykorzystania minuty wliczone w abonament, lub
c. następuje zatrzymanie pomniejszania liczby minut w usłudze: Pakiet "Minuty do wszystkich - pakiet bezpłatny".
W ramach Usługi "Stała opłata za rozmowę", krajowe połączenie głosowe zainicjowane w ramach sieci Plus trwające poniżej jednej minuty traktowane będzie tak jakby trwało jedną minutę.
Cały Regulamin promocji dostępny pod adresem:
http://www.plus.pl/indywidualna/Aboname ... rowana.pdf
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: Stała opłata za rozmowę - nie działa !!!

Post autor: rafal2119 »

Regulamin promocji "Satysfakcja monitorowana" mówi:

Kod: Zaznacz cały

3.	Abonent w ramach Usługi „Stała opłata za rozmowę”, po pierwszej minucie krajowego połączenia głosowego zainicjowanego w ramach sieci Plus :
a.	nie jest obciążony należnymi opłatami, lub
b.	następuje zatrzymanie pomniejszania liczby minut wliczonych w abonament, o ile Abonent ma jeszcze do wykorzystania minuty wliczone w abonament, lub
c.	następuje zatrzymanie pomniejszania liczby minut w usłudze: Pakiet „Minuty do wszystkich – pakiet bezpłatny”.
W ramach Usługi „Stała opłata za rozmowę”, krajowe połączenie głosowe zainicjowane w ramach sieci Plus trwające poniżej jednej minuty traktowane będzie tak jakby trwało jedną minutę. 
Czyli jak masz minuty w abonamencie to zabiera wpierw z abonamentu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ