36.6 - nowa oferta prepaid Plusa

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Post autor: pawelryb »

Witam

Oto gazetki Wam przesyłam

Obrazek

Obrazek

I oczywiście pozdrawiam
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Post autor: pawelryb »

Przesyłam Wam tabelę z okresem przez jaki można rozmawiać z osobami z grupy
Wespół Wzespół


Obrazek

Oraz link z teaserami Plusa

KLIK !
Awatar użytkownika
PlusUser
Moderator
Posty: 249
Rejestracja: 14 gru 2007, o 21:56

Post autor: PlusUser »

36.6 to pod wieloma względami nowatorska marka pre-paid kierowana przez Plus do młodzieży. 36.6 umożliwia korzystanie z telefonu nawet przy zerowym stanie konta. Jest to możliwe dzięki usługom Chill Bill, Esy Floresy oraz Mówisz Masz zaś dzięki usłudze Wespół Wzespół można korzystać z połączeń po bardzo atrakcyjnych stawkach w ramach wybranej grupy nawet przez 2 lata.

36.6 to pod wieloma względami nowatorska marka pre-paid kierowana przez Plus do młodzieży. 36.6 umożliwia korzystanie z telefonu nawet przy zerowym stanie konta. Jest to możliwe dzięki usługom Chill Bill, Esy Floresy oraz Mówisz Masz zaś dzięki usłudze Wespół Wzespół można korzystać z połączeń po bardzo atrakcyjnych stawkach w ramach wybranej grupy nawet przez 2 lata.

Operator sieci Plus liczy, że marka 36.6 przyciągnie do końca 2008 roku 500 tys. młodych ludzi, którzy oprócz płacenia opłat za połączenia wysłuchają reklam w sieci.

Markę 36.6 wyróżnia prosta i przejrzysta oferta podstawowa. Minuta połączenia do wszystkich sieci kosztuje 60 gr, a SMS i MMS 15 gr.

Chill Bill - pozwalającej na uzyskanie do 10 zł miesięcznie na połączenia i SMS-y za odsłuchanie reklam.

Esy Floresy - to pierwszy na rynku ryczałt SMS-owy do wszystkich w 36.6 i sieci Plus, z którego można korzystać nawet przy braku środków na koncie.

Mówisz Masz - za każde 2 sekundy połączenia odebranego z innej sieci można uzyskać 1 sekundę do Plusa do wykorzystania nawet przy zerowym saldzie.

"Wprowadzenie nowej marki na rynek poprzedził cykl szczegółowych badań i analiz. Wykazały one, że młodzież ceni sobie przede wszystkim życie bez presji i ciśnienia, a najczęstszym powodem zmartwień młodych ludzi w obszarze potrzeb telekomunikacyjnych jest brak środków na koncie, co zresztą najczęściej zdarza się w najmniej odpowiednim momencie" - mówi Agnieszka Węglarz, Dyrektor Departamentu Strategii Marketingowej Polkomtel S.A.

Chill Bill

Usługa pozwala w każdej chwili (nawet jeżeli konto jest puste) uzyskać dodatkowe złotówki na rozmowy i SMS-y. Wystarczy, że Klient ze swojego telefonu zadzwoni pod numer 6666, odsłucha blok 3 reklam i odpowie na proste pytania z nimi związane, a w zamian otrzyma pakiet kwotowy o wartości 1zł (max.10 zł w miesiącu) do wykorzystania w 36.6 i sieci Plus.

Esy Floresy

Klient płacąc z góry 3 zł opłaty miesięcznej, otrzymuje możliwość wysyłania przez 30 dni nieograniczonej liczby SMS-ów do wszystkich w 36.6 i sieci Plus, nawet jeżeli w tym czasie wyczerpią mu się środki na koncie. Po 30 dniach usługa jest przedłużana, a opłata pobierana automatycznie, bez dodatkowego działania ze strony Użytkownika.

MówiszMasz

Usługa umożliwia Klientowi zbieranie darmowych sekund do wykorzystania w ramach 36.6 i sieci Plus. Klient za każde 2 sekundy rozmowy przychodzącej z sieci obcej otrzymuje jeszcze tego samego dnia jedną sekundę na rozmowy w 36.6 i sieci Plus. Darmowe sekundy można wykorzystać nawet przy zerowym saldzie konta.

Wespół Wzespół

Użytkownicy, którzy przyjdą do 36.6 wraz z grupą znajomych, mają możliwość wykonywania tanich połączeń między sobą - po 15 groszy za minutę. Im większa grupa, tym dłużej mogą ze sobą rozmawiać:

* 2-3 osoby - 3 m-ce rozmów po 15 gr
* 4-5 osoby - 6 m-cy rozmów po 15 gr
* 6-10 osób - 12 m-cy rozmów po 15 gr
* 11-100 osób - 24 m-ce rozmów po 15 gr

"Nasza oferta stworzona została w taki sposób, aby swobodna komunikacja z przyjaciółmi i bliskimi była możliwa nawet przy zerowym koncie. Należy też dodać, że 36.6 nie powiela utartych schematów rynkowych, ale bazuje na nowatorskich rozwiązaniach produktowych. Jako pierwsi w Polsce wprowadzamy usługę Chill Bill, w której użytkownik nagradzany jest dodatkowymi złotówkami w zamian za odsłuchanie reklam i udzielenie poprawnej odpowiedzi. Według naszej wiedzy, jest to druga tego typu usługa w Europie, nigdy dotąd jednak nie oparto tego rozwiązania na Automatycznym Serwisie Informacji Głosowej (IVR)" - dodaje Agnieszka Węglarz.

Dedykowane usługi rozrywkowe

Elementem dodatkowym oferty, bardzo atrakcyjnym dla grupy docelowej, jest propozycja dedykowanych usług rozrywkowych:

* Brygadka - usługa lokalizacyjna informująca o położeniu geograficznym osób z grupy,
* 36.6 - dedykowana chilloutowa gra planszowa - doskonały sposób na zabicie nudy,
* dedykowane dzwonki i tapety 36.6.
Powiedz znajomym o Naszym Plus Forum
kuka
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 22:38

Post autor: kuka »

hmmm...innowacyjne, fajny pomysł, zobaczymy jak sprawdzi się w praktyce:) I jak dobrze, ze ktoś nareszcie pomyslał o młodzieży!
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Post autor: pawelryb »

ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

Wespół Wzespół - szkoda, ze juz nie ma tej uslugi... dosc dziwne, starter kupilem sobie 23 wrzesnia i wlozylem do tel. Nokia 3510i. Uslugi nie bylo, wie ktos moze kiedy zlikwidowano ja i czy wogole poinformowano uzytkownikow o zaprzestanie swiadczenia tej uslugi?

Jeszcze jedno pytanie: waznosc konta mam do 23 pazdziernika a karte sim kupilem tylko po to, zeby pisac smsy do Plusa, mam mixplusa i szybko mi schodzi doladowanie 30zl bo duzo dzwonie, mimo tego ze uzywam pakietu Darmowe Popoludnia i Weekendy. Pytanie moje brzmi co sie stanie jak po 23 nie doladuje konta na 36i6, wylacza mi numer i juz nie bede mogl miec darmowych smsow do Plusa?

Czy moge przynajmniej raz w miesiacu doladowywac konto 36i6 za 5zl -> wlasnie po to, zeby miec te darmowe smsy :)
Dziekuje za odp i pozdrawiam serdecznie, fajne to forum, ktore dzisiaj znalazlem.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 13:58 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6162
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

ManMoon, aby korzystać z darmowych SMSów musisz utrzymać ważność konta na zdarzenia wychodzące. Możesz mieć 0zł na koncie, ale musi być ono ważne. 5zł chyba przedłuża ważność konta tylko o 2 dni (jeśli się nie mylę), także taka opcja odpada.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

Jest tak, jak mówisz mariusz9a, konto musi pozostać aktywne cały czas.
W końcu to taryfa bez problemu pustego konta, ale z problemem krótkiego okresu ważności ;-) jeszcze powinni to jakoś rozwiązać, że np. można kupić tydzień aktywności za 3 zł pobrane z konta - to by było coś :-)
And remember: respect is everything…
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

Dzieki za odpowiedź. Czyli w moim przypadku chyba wyjdzie mi na zdrowie po prostu co miesiąc nowy starter i to będzie drugi numer w razie potrzeby użycia ale chodzi mi głownie na smsy z Plusa. Bo jeden numer mam w Mixie juz. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 13:45 przez ManMoon, łącznie zmieniany 2 razy.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

36.6 - plany na 2008 r. prawie zrealizowane

Post autor: Garjusz »

36.6 - plany na 2008 r. prawie zrealizowane

Jarosław Bauc, prezes Polkomtela, w wywiadzie dla dziennika Gazeta Prawna ujawnił liczbę użytkowników oferty 36.6. Według Bauca, Plus ma obecnie 570 tys. użytkowników tej usługi. Połączenia wychodzące może wykonywać połowa z tej liczby aktywnych kart SIM.

Prawie...
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

No ja należę do tej grupy użytkowników nieaktywnych ;-) jednak jak mi umowa abonamentowa wygaśnie, przerzucam się w 100% na 36.6, także też poszerzę grono użytkowników tej taryfy :-)
Taka duża liczba użytkowników (czytaj: sprzedanych/rozdanych starterów) łączy się z tym, że nowy produkt trzeba po prostu przetestować, jak ja zrobiłem. A że mi się spodobał, to przejdę, jednak poczekam trochę, bo bez sensu jest mieć 2 telefony jednocześnie w tej samej sieci ;)
And remember: respect is everything…
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

ja też o tym pomyśle... oczywiście jak mi się umowa na Mixie skończy i telefon nie padnie to będe używał na nim 36,6 :)
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 12:50 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

ehh, dlaczego nie można przejść z Simplusa bezpośrednio na 36i6 (pomijając drogę okrężną przez inne sieci)?! :-/ może wprowadzą takie cośik... ;-)
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

Nie sądzę. Jest podobnie jak w przypadku Heyah, tylko że do tamtych Era nie bardzo się przyznaje... ;-)
Na tym polega chwyt marketingowy. I dlatego Plusa od pomarańczowych dzieli już tylko blisko 30.000 aktywnych kart SIM. Ciekawe, jak długo się taki wynik utrzyma :-)
And remember: respect is everything…
ODPOWIEDZ