Kaspersky

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
mitsuyo
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 sie 2011, o 23:34

Kaspersky

Post autor: mitsuyo »

Witam.
Dziś podpisałam umowę: 25gb, netbook samsung n150 i pakiet antywirusowy kaspersky. W salonie otrzymałam informację, że wystarczy wysłać smsa, żeby dostać kod aktywacyjny na dwuletnią pełną wersję. Jednak nie powiedziano mi, czy smsa należy wysłać z z karty sim, którą otrzymałam dziś, czy z telefonu, pod który jest "podpięta" umowa. Przeglądając broszurę informacyjną, wyczytałam, że smsa należy koniecznie wysłać z "netbookowej" karty sim. Idąc tym tropem (po instalacji pakietu antywirusa, oczywiście) wysłałam wiadomość o treści "IPLUS" na 7172. Po chwili zobaczyłam, że na ten numer usługa nie jest dostępna. Spróbowałam jeszcze raz- to samo. Jestem w kropce, nie wiem, co robić ;/
Awatar użytkownika
cezarex
PlusManiak
Posty: 132
Rejestracja: 29 kwie 2011, o 00:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kaspersky

Post autor: cezarex »

Zadzwoń pod 2601, konsultant wyśle interwencję i w ciągu dwóch dni dostaniesz smsa z kodem aktywacyjnym, niestety czasami zdarza się taki błąd.
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Kaspersky

Post autor: ChuckyCiechanow »

Awatar użytkownika
cezarex
PlusManiak
Posty: 132
Rejestracja: 29 kwie 2011, o 00:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kaspersky

Post autor: cezarex »

ChuckyCiechanow pisze:Zobacz tą promocje. http://www.plus.pl/indywidualna/Aboname ... ersky2011/
Chucky to jest promocja na abonament, na iPlusa (Plus Internet) jest inna.
mitsuyo
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 24 sie 2011, o 23:34

Re: Kaspersky

Post autor: mitsuyo »

Dziękuję bardzo za pomoc :)
Ja to mam pecha...
Awatar użytkownika
gatuso_18
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 6 lut 2011, o 12:00

Re: Kaspersky

Post autor: gatuso_18 »

Nie masz pecha , tylko tak jest z tym pakietem Kasperskiego ze nie zawsze wchodzi :/
Awatar użytkownika
CRAZY-HORSE
PlusManiak
Posty: 101
Rejestracja: 5 lip 2011, o 21:29

Re: Kaspersky

Post autor: CRAZY-HORSE »

Też miałem problem-wysłałem 2 albo 3 razy sms-a i cisza... Dopiero rozmowa z konsultantem rozwiązała problem,ale później i tak usunąłem Kaspersky-ego z komputera.
3G
ODPOWIEDZ