Plus Internet extra 512 MB a iplusopobieracz

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
resu
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 10 wrz 2011, o 11:40

Plus Internet extra 512 MB a iplusopobieracz

Post autor: resu »

Witam serdecznie !

Mama takie pytanie , dokupiłem pierwszy raz Plus Internet extra 512 MB i czy w tym wypadku iplusopobieracz działa na takich samych warunkach czy czasem od tych 512 mega nie jest odliczany transfer podczas korzystania w nocy .
resu
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 wrz 2011, o 11:40

Re: Plus Internet extra 512 MB a iplusopobieracz

Post autor: resu »

Odpowiedziałem sobie sam - pozytywnie

Pytałem bo nie lobię płacić na darmo z powodu niewiedzy, a niestety plus zaskakuje czasem negatywnie , przykład wprowadzenie opłaty za 2601 człowiek się przyzwyczaił żę od lat że jest bezpłatna a tu rachunek 50 zł więcej. Informacje pewnie gdzieś była ale się nie przebiła

pozdrawiam
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Plus Internet extra 512 MB a iplusopobieracz

Post autor: mariusz9a »

resu pisze:przykład wprowadzenie opłaty za 2601 człowiek się przyzwyczaił żę od lat że jest bezpłatna
Przecież połączenie z konsultantem pod 2601 zawsze było płatne :-D Tutaj to połączenie podrożało (ale wcześniej też było płatne!) po zmianie regulaminu konsultowanego z UOKiK w bodajże 2009 roku. Ale to tak odbiegając od tematu ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
resu
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 wrz 2011, o 11:40

Re: Plus Internet extra 512 MB a iplusopobieracz

Post autor: resu »

[ad]Połączenie z konsultantem owszem poza tym była miła głosowa informacja że jest opłata nie wiem jak jest aktualnie, za to wybranie 2601 i bawienie się w klawiszologie 1,2,3 .. w celu zmiany jakichś opcji bądź sprawdzenia było bezpłatne do czego plus przyzwyczaił podkreślając to w każdych broszurkach.

Niestety kiedy przyszedł rachunek nieco się zdziwiłem, po czym dowiedziawszy się skąd większa suma poirytowałem . Zazwyczaj nie korzystałem od dawna z tego numeru i możliwości informacji jak i zmian na koncie , ale po zamianie taryfy chcąc coś sprawdzić zacząłem się bawić i wykonałem w przeciągu paru dni w sumie kilkadziesiąt połączeń nieświadom opłaty . Dlatego jak na wstępie napisałem, miła informacje głosowa o opłacie i w tym wypadku była by jak najbardziej na miejscu, bo ulotek i sms reklamowo informacyjnych za każdym razem nie czytam . Myślę że nie jestem osamotniony w tym doświadczeniu a założywszy że milion abonentów wykonało tylko jedno połączenie mamy piękną sumkę Miliona zł, dlatego zdaje się porządna informacja o opłacie jest zbędna i nie w gestii , ale za to mamy na reklamę 97% zadowolonych z PLUSA i wszystko gra bo kto o 1zł będzie się upominał pzdr.[/ad]
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Plus Internet extra 512 MB a iplusopobieracz

Post autor: mariusz9a »

resu pisze:wybranie 2601 i bawienie się w klawiszologie 1,2,3 .. w celu zmiany jakichś opcji bądź sprawdzenia było bezpłatne do czego plus przyzwyczaił podkreślając to w każdych broszurkach.
A możesz dać skan/zdjęcie takiej ulotki, bo ja pierwsze słyszę aby coś takiego kiedykolwiek pojawiło się w jakiejś broszurce :-D

Tu masz info jak to dokładnie wygląda:

Kod: Zaznacz cały

Kontakt telefoniczny z telefonu w sieci Plus:

2601

Koszt połączenia z Konsultantem - 1,97 zł z VAT (w taryfach MixPlus III i MixPlus IV - 0,96 zł z VAT)

Automatyczny System Informacji Głosowej 
 Dostępny jest pod numerami Działu Obsługi Klienta.
 Koszt połączenia - 0,96 zł z VAT (dla Użytkowników i Abonentów Plus na Kartę: oferta Simplus oraz MixPlus IV Duo - 1,97 z VAT)
 W przypadku połączenia się z Konsultantem Działu Obsługi Klienta opłata za połączenie z Automatycznym Systemem Informacji Głosowej nie będzie naliczana.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Plus Internet extra 512 MB a iplusopobieracz

Post autor: pasqal »

Ja się muszę zgodzić z resu - jeszcze tak niedawno (tj. przed zmianą opłat za połączenie z 2601) nawet w 36.6 w tych "płatnych" blokach reklamowych do słuchania była informacja, że połączenie z IVR jest bezpłatne, dopiero za kontakt z konsultantem dodatkowo się płaci.
Ale czasy się zmieniają, opłaty niestety też. Kto nie wie, ten potem żałuje :-/
And remember: respect is everything…
ODPOWIEDZ