Ważność Konta w Plusie - kiedy przedłużą

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Ważność Konta w Plusie - kiedy przedłużą

Post autor: Garjusz »

Play już dawno
T-Mobile - Jeszcze w tym miesiącu T-Mobile wprowadzi w TakTaku roczną ważność konta na połączenia wychodzące.
Orange - Od dziś Orange wprowadza dwuletnią ważność konta na połączenia wychodzące. W promocji na 2 lata, po jej zakończeniu będzie to rok jako pozycja w standardowym cenniku

A kiedy w Plusie ?????

Jak obstawiacie? przedłużą?
Awatar użytkownika
greggy11
Prawie PlusManiak
Posty: 31
Rejestracja: 31 sie 2009, o 23:31
Lokalizacja: zielona góra

Re: Ważność Konta w Plusie - kiedy przedłużą

Post autor: greggy11 »

a w plusie - Plus rozpoczyna świętowanie 15 urodzin
Komórkowa sieć Plus rozpoczyna świętowanie swoich 15 urodzin na polskim rynku telekomunikacyjnych. Operator przygotował miedzy innymi konkurs na Facebooku, w którym rozdawane coś telefony.
Od 4 do 10 października 2011 roku trwa konkurs "Urodziny Plusa". Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest zgłoszenie udziału w konkursie poprzez wysłanie zgłoszenia za pomocą aplikacji konkursowej "Urodziny Plusa" dostępnej na stronie facebook.com/plus.

Zgłoszenie musi zawierać życzenia urodzinowe dla Plusa (do dyspozycji jest 135 znaków). Nagrodami są telefony Sony Ericsson Xperia mini, które przyznawane są codziennie w tracie trwania konkursu dwóm osobom, których prace dodane poprzedniego dnia do godziny 23:59 zostaną najwyżej ocenione przez Jury.
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Ważność Konta w Plusie - kiedy przedłużą

Post autor: kowcio »

Plus będzie musiał - i nikt ich o zdanie nie będzie pytał
Oni dobrze o tym wiedzą i w przeciągu kilku dni będzie news.

Inaczej - stracą wielu klientów. Ale jeśli tak, to powodzenia im życzę - no inaczej się nie da.
Pijo
Szalony PlusManiak
Posty: 294
Rejestracja: 8 kwie 2009, o 00:54

Re: Ważność Konta w Plusie - kiedy przedłużą

Post autor: Pijo »

[ad]Ja ogólnie czekam na regulamin jednoroczności od Heyah. Bo tu nie jest tak hop ją wprowadzić dla PTC. Czemu? A temu , że darmowe smsy w heyah są wpisane w cennik standardowy oferty "Nowa Heyah" i mówi, że smsy do Heyah są darmowe dopóki ważne jest konto na wychodzące . No helloł - przecież młodzieży by mogła słać setki, tysiące smsów nie doładowując w ogóle konta. Jaki PTC maiłby w tym interes? Żadnego.

Dlatego pewnie zmontują nową taryfę "Nowa Heyah bis" w której będzie jednoroczność, ale darmowe smsy bedą pakietem ważnym po doładowaniu na wzór p : za 30 zl masz 30 dni darmowych smsów w heyah, za 50 zl 50/60 dni ramowych smsów w heyah.

A co do simplusa to tu Plus może wprowadzić bez problemów jednoroczność, bo najważniejsze pakiety się aktywuje i płaci się za nie co msc, więc tu Plus nie straci .

Opłata za usługa "Stała opłata za rozmowę " jest opłata jednorazową, ważną dopóki są ważne wychodzące. On tu by się trochę zmieniło po jednoroczności, ale zakładam, że większość użytkowników simplusa i tak ma zachowaną ciągłość ważności konta.

No i 36,6 - i tu analogicznie jak w Heyah - CHill Bill i można w ogóle nie doładowywać konta a słać smsy bez limitu do 36,6 (2,80zl) . Zostaje 7,20 zl/msc na smsy do innych sieci . Aby Plsuowi się opłacowało wprowadzać jednorocznośc w 36,6, to musiałby zmodyfikować tę ofertę . Tu nawet likwidacja Chill Bill to za mało , bo 2,70 zl to ludzie zapłacą za nielimitowane smsy (5zl na msc), więc oferta musiłaby być przerbiona na wzór ten, który podałem dla Heyah, a Plus chyba nie chce już rozwijać marki 36,6 , więć wydaje mi się , że 36,6 nie ma szans na jednoroczność.


Taka mała analiza rynkowa - zobaczymy ile z tego się sprawdzi :)[/ad]
asandrzej
Szalony PlusManiak
Posty: 362
Rejestracja: 29 wrz 2010, o 06:54
Lokalizacja: Polska

Re: Ważność Konta w Plusie - kiedy przedłużą

Post autor: asandrzej »

Obiło mi się o uszy, że po doładowaniu za minimum 30 zł będzie 360 dni w Simplusie na dniach. Jaka będzie ostateczna wersja? Jeszcze nie ma decyzji "góry" :)
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Ważność Konta w Plusie - kiedy przedłużą

Post autor: ChuckyCiechanow »

asandrzej pisze:Obiło mi się o uszy, że po doładowaniu za minimum 30 zł będzie 360 dni w Simplusie na dniach. Jaka będzie ostateczna wersja? Jeszcze nie ma decyzji "góry" :)
Skąd masz takie info ?
asandrzej
Szalony PlusManiak
Posty: 362
Rejestracja: 29 wrz 2010, o 06:54
Lokalizacja: Polska

Re: Ważność Konta w Plusie - kiedy przedłużą

Post autor: asandrzej »

od g300. Jutro maja spotkanie/szkolenie i dostali "przecieki" generalnie "walczą" o dłuższy kapitał minut a pocieszają ich simplusem - a simplus ich nie interesuje. W końcu obsługują biznes. Sprzedaż "kuleje", telefonów nie ma. Coraz lepiej :)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Ważność Konta w Plusie - kiedy przedłużą

Post autor: mariusz9a »

asandrzej pisze:No i 36,6 - i tu analogicznie jak w Heyah - CHill Bill i można w ogóle nie doładowywać konta a słać smsy bez limitu do 36,6 (2,80zl) . Zostaje 7,20 zl/msc na smsy do innych sieci . Aby Plsuowi się opłacowało wprowadzać jednorocznośc w 36,6, to musiałby zmodyfikować tę ofertę . Tu nawet likwidacja Chill Bill to za mało , bo 2,70 zl to ludzie zapłacą za nielimitowane smsy (5zl na msc), więc oferta musiłaby być przerbiona na wzór ten, który podałem dla Heyah, a Plus chyba nie chce już rozwijać marki 36,6 , więć wydaje mi się , że 36,6 nie ma szans na jednoroczność.
Ja bym wolał żeby nic nie zmieniali - inaczej odejdę (tylko gdzie? Nie ma nawet gdzie :-/ ). Już nawet wole aby ważność konta skrócili nawet o połowę (całkiem poważnie mówię), byleby oferty nie tykali, bo obecnie jest to dla mnie najlepsza oferta na rynku. Za przeproszeniem w d... mam ważność konta przez 1 rok czy tam nawet 10 lat - ja wole dobrą ofertę, używam telefonu i co za tym idzie doładowywać będę. Na cholerę mi taka ważność konta - lepiej żeby ofertę dobrą dali (a w przypadku 36i6 żeby nawet jej nie dotykali bo zaś coś spartolą) :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Jasiek
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 lis 2009, o 12:04

Re: Ważność Konta w Plusie - kiedy przedłużą

Post autor: Jasiek »

Pijo pisze:Ja ogólnie czekam na regulamin jednoroczności od Heyah. Bo tu nie jest tak hop ją wprowadzić dla PTC. Czemu? A temu , że darmowe smsy w heyah są wpisane w cennik standardowy oferty "Nowa Heyah" i mówi, że smsy do Heyah są darmowe dopóki ważne jest konto na wychodzące . No helloł - przecież młodzieży by mogła słać setki, tysiące smsów nie doładowując w ogóle konta. Jaki PTC maiłby w tym interes? Żadnego.

Dlatego pewnie zmontują nową taryfę "Nowa Heyah bis" w której będzie jednoroczność, ale darmowe smsy bedą pakietem ważnym po doładowaniu na wzór p : za 30 zl masz 30 dni darmowych smsów w heyah, za 50 zl 50/60 dni ramowych smsów w heyah.
A jednak roczna ważność konta. Żadnych zmian w darmowych smsach w sieci. Została taryfa "Nowa heyah". Wyłączyli taryfę pakietową. :)
Pijo
Szalony PlusManiak
Posty: 294
Rejestracja: 8 kwie 2009, o 00:54

Re: Ważność Konta w Plusie - kiedy przedłużą

Post autor: Pijo »

Jasiek pisze:
A jednak roczna ważność konta. Żadnych zmian w darmowych smsach w sieci. Została taryfa "Nowa heyah". Wyłączyli taryfę pakietową. :)

No to należy się tylko cieszyć. Ja nie spodziewałem się takiego kroku ze strony PTC. Pozytywnie.
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Ważność Konta w Plusie - kiedy przedłużą

Post autor: ChuckyCiechanow »

Nie mogłem się powstrzymać i napisałem na Facebooku Plusa w zakładce forum.
Dłuższa waśność konta w Simplusie i 36i6

Konkurencja (Orange oraz T-mobile) wprowadziła już w swoich prepaid dwu lub roczne ważności konta . Czy podobnego ruchu niebawem możemy spodziewać się w Plusie ? Czy na pocieszenie usłyszymy tylko słynę hasło ,,Daj o siebie zadbać"
http://www.facebook.com/topic.php?uid=1 ... &topic=328

Ciekawe czy coś napiszą :-D
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Re: Ważność Konta w Plusie - kiedy przedłużą

Post autor: Garjusz »

Ja pisałem w tej sprawie do rzecznika, odpowiedział Pan Arkadiusz Majewski
z Biura Komunikacji Korporacyjnej że niestety ale nad dzień dzisiejszy nie planują takich działań.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Ważność Konta w Plusie - kiedy przedłużą

Post autor: mariusz9a »

W Plusie nie będzie żadnych zmian dopóki UOKiK nie wyda decyzji w sprawie przejęcia - taka prawda ;-) Ale może to i dobrze, bo jakby mieli zepsuć 36i6 to ja wolę żeby zostało tak jak jest :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Ważność Konta w Plusie - kiedy przedłużą

Post autor: kowcio »

Plus niestety wiele straci. No ale cenę trzeba zaniżyć... I tak będą musieli zrobić roczną ważność i tyle
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Ważność Konta w Plusie - kiedy przedłużą

Post autor: ChuckyCiechanow »

Odpisali na Facebooku
@Chucky, w Plusie ważność konta na dzień dzisiejszy wynosi rok. Uważnie śledzimy uwagi i propozycje naszych fanów, Twoją sugestię zwiększenia okresu ważności konta również przekażemy do odpowiedniego działu. Zapewniamy, że zostanie potraktowana z należytą uwagą.
Pewien zadowolony użytkownik odpisał
Śmieszni jesteście! Dobrze wiecie, że nie o taką "ważność" konta chodzi. Za ostro balujecie na tych swoich urodzinach i wpadliście w jakiś dziwny samozachwyt. Ja przenoszę już numer do innej sieci, bo mam dosyć czekania na normalność w pre-paid Plusa. Rozładuję ze skarbonki ponad 250PLN w jeden dzień i uciekam z numerem gdzieś, gdzie pre-paid nie znaczy "abonament inaczej". Chcę wolności i możliwości doładowywania konta tylko wtedy, gdy mam taką potrzebę - jak to wynika z definicji pre-paid.

Na 15 urodziny życzę utraty 15 milionów użytkowników!
http://www.facebook.com/topic.php?uid=1 ... &topic=328
ODPOWIEDZ