Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
michalrm1
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 13 paź 2011, o 10:49

Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: michalrm1 »

Witam,

Posiadam już drugi telefon z Mix Plusa. Do końca obecnej umowy pozostało mi jeszcze 6 doładowań i chciałbym się zapytać czy istnieje możliwość przedłużenia umowy np. dzisiaj czy muszę wykupić te 6 doładowań i dopiero wtedy zgłosić się do salonu w celu przedłużenia?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: mariusz9a »

Różnie z tym bywa. Niektórzy mają już ofertę na 6 doładowań przed końcem, inny np dopiero na 3 doładowania. Także ciężko powiedzieć jak jest w Twoim przypadku - najlepiej podejść do jakiegoś salonu plusa i zapytać sprzedawce żeby sprawdził w systemie.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Dev
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 7 lip 2011, o 23:08
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Dev »

Dokładnie tak jak zostało to napisane wyżej, nie ma żadnej reguły na to przy ilu doładowaniach można przedłużyć umowę. Najlepiej jest podejść do najbliższego punktu i spytać się o to czy jest już taka możliwość.

PS. Kilka tygodni temu miałem klienta, który przy 11 kartach do końca mógł przedłużyć umowę. :)
michalrm1
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 paź 2011, o 10:49

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: michalrm1 »

Ciekawe od czego to zależy, ze ktoś może przedłużyć umowę mając 11 doładowań do końca, a inny musi czekać. ;-)
Awatar użytkownika
kwicun
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:55

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: kwicun »

Tak jak wyżej - możesz iść do Plusa i się po prostu zapytać :-) Moim zdaniem jest jednak lepiej się wstrzymać i poczekać. Do końca roku nie jest już daleka i być może w grudniu zrobią jakieś gwiazdkowo - noworoczne promocje i będzie można np. wyrwać jakiś telefon parę zł. taniej :-)
Ja w zeszłym roku już w sierpniu miałem oferty na przedłużenie a licząc jedna karta na miesiąc to w grudniu kończyła mi się umowa. I poczekałem do grudnia a akurat wtedy wprowadzono do sprzedaży nowe modele telefonów.
Jestem wredny i zmęczony. Jem drut kolczasty i sikam napalmem.
kitas5
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 19:47

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: kitas5 »

W grudniu pewnie nastąpi całkowite wychamowanie sprzedaży. Chyba, że Zygmunt wcześniej dostanie zgodę.
Tabelki i % muszą się zgadzać. Póki będzie sprawa w toku nic się nie zmieni.
Forplay
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 8 lis 2011, o 15:58

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Forplay »

[ad]generalnie teraz zawieranie umowy MIXa jest bez sensu.... no chyba że lubisz kiepskie oferty. Taryfa MIX V jest żałosna i dużo gorsza niż poprzednia... ceny telefonów...lepiej nie mówić. PLUS chyba nie śledzi konkurencji albo liczy na frajerów którzy nie umieją liczyć. Sorki ale taka prawda. Ja mam MIXa od początku jak tylko się pojawił. w tej chwili 4 umowę skończyłem. towarzysze z plusa nawet nie pofatygowali się żeby mnie przekonać do podpisania kolejnej umowy. Pan który dzwonił z ofertą zaczął rozmowę od... czy planuje pan przedłużać jeszcze z naszą siecią umowę... jakby pracował u mnie to by wyleciał za coś takiego... ale widać takie są nowe zwyczaje w plusie. Poddał się po moim 1 stwierdzeniu że taryfa V jest mniej korzystna od IV i stwierdził... w takim razie dziekuję do widzenia... albo mają taki natłok rezygnujących albo mają wszystko w D....E[/ad]
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: rafal2119 »

Forplay pisze:albo mają taki natłok rezygnujących albo mają wszystko w D....E
Teraz Plus jest bardziej nastawiony by robić umowy abonamentowe, iPlusa i CDMA, a Mix poszedł w odstawkę.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
shadow
PlusManiak
Posty: 76
Rejestracja: 14 cze 2011, o 19:37

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: shadow »

Oferty abonamentowej też nie mają jakiejś wybitnie super, więc póki co pozostaje albo przejście do simplusa i przetrwanie trudnych czasów albo zmiana operatora. Ceny telefonów to.... chyba kalkulator im się zepsuł.


Nie chciałbym odchodzić z Plusa, bo jak dotąd to nie miałem z nimi żadnych problemów, ale jeśli umowa będzie mi się kończyła a oni nie zrobią konkurencyjnej oferty to trzeba będzie zmienić operatora. Tylko jakiego?
Obrazek
Forplay
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 8 lis 2011, o 15:58

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Forplay »

shadow pisze:(...)o trzeba będzie zmienić operatora. Tylko jakiego?
szczerze to jakbym pół roku temu wiedział że tak plus się zepsuje to żony umowy bym nie przedłużał.... Niestety przedłużyłem umowe i mi się nie opłaca przejście do play ale faktem jest że ofertę mają najciekawszą i najtańszą w obecnej chwili.
farmeras
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 29 lis 2011, o 00:04

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: farmeras »

Jestem w podobnej sytuacji. Mam do końca 6 doładowań i chciałbym już przedłużyć umowę? Mój przyjaciel nie czeka na sms z sieci czy coś tylko jak ma już 6 doładowań do końca kontraktu to idzie i przedłuża umowę z nowym telefonem. Dodam że to będzie mój już 3 telefon w mix plusie jednak jeszcze jestem na starej taryfie mix IV. I co wy o tym sądzicie mogę już przedłużyć?? Zamierzam się wybrać do salonu plusa ale najpierw chcę się was zapytać o opinie???
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Jrv »

Jeśli jesteś właścicielem konta lub osobą upoważnioną to dzwoń na 2601 i dowiesz się czy na Twoim koncie jest już możliwość przedłużenia umowy.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: sl@w_es »

farmeras pisze:(...) będzie mój już 3 telefon w mix plusie jednak jeszcze jestem na starej taryfie mix IV. (...)
Skoro masz MIX IV i korzystałeś z BEZLIKÓW (zwłaszcza SMS-ów) to podpisując nową umowę przejdziesz na MIX V, a tam czeka Cię rozczarowanie - ograniczenie: możliwość aktywacji tylko 5 pakietów SMS-ów w ciągu 31 dni (5 zł pakiet). Poza tym są jeszcze inne pakiety czy usługi różniące obie taryfy, ale nie tak znaczące; wybór należy do Ciebie.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
farmeras
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 29 lis 2011, o 00:04

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: farmeras »

Nie korzystam z tych pakiecików, więc mnie to nie przeraża, a zależy mi na zmianie telefonu. Tyle, że telefon jest na tatę. Czy ja mogę zadzwonić pod ten numer co padaliście wyżej?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Przedłużenie umowy w Mix Plusie

Post autor: Jrv »

Jeśli spełniasz warunki, które podałem to oczywiście, że możesz. Inaczej nie otrzymasz informacji o możliwości przedłużenia umowy.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ