Wybrany numer w sieci Plus

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
luqas1990
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 26 paź 2011, o 20:31

Wybrany numer w sieci Plus

Post autor: luqas1990 »

Witam. Aktywowałem sobie pakiet Wybrany numer w sieci Plus (Kod *106*11*48nr_tel#) . Nie pobrało mi normalnej opłaty 5zł tylko 2,50zł i nie mam za 0 zł rozmów. Dodam że numer który wybrałem jest w taryfie 36.6. Sam jestem w Simplus. Moje pytanie brzmi czy właśnie nieprawidłowość pakietu wynika z tego że wybrany numer jest w innej taryfie? i dlaczego w ogóle pobrano opłatę skoro ten pakiet nie może być aktywowany w taryfie 36.6. Jak mogę usunąć ten pakiet bo szukam i szukam a nie mogę znaleźć?
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Wybrany numer w sieci Plus

Post autor: ChuckyCiechanow »

W tym wypadku nie ma znaczenia jaką ma taryfę/ofertę osoba której numer wybrałeś. *106*01*NR_TEL# – wyłączenie. Przypadkiem nie masz taryfy Nowy Simplus ? Sprawdź kodem *147# i napisz bo wygląda mi na promocje Tańsze numery
luqas1990
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 paź 2011, o 20:31

Re: Wybrany numer w sieci Plus

Post autor: luqas1990 »

No faktycznie mam Nową taryfę Simplus. Usunąłem kodem *106*00*48numer_tel#. Chyba wszystko gra :) Dzięki za pomoc :):)
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Wybrany numer w sieci Plus

Post autor: ChuckyCiechanow »

Może warto zmienić taryfę Twój Profil lub Simplus . Bo w obecnej taryfie płacisz dużo za połączenia poza sieć.
luqas1990
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 paź 2011, o 20:31

Re: Wybrany numer w sieci Plus

Post autor: luqas1990 »

Ok... chyba zmienię bo faktycznie drogo wychodzi :) mam jeszcze pytanko...chce teraz aktywować pakiet 500 smsów ale pisze że usługa niedostępna...myślałem że to właśnie jest spowodowane przez tę taryfę Tańszy numer, że jeden pakiet wyklucza drugi ale nadal mi wyskakuje to samo. Może muszę chwilę odczekać lub usunąć ten pakiet "Tańszy numer" w inny sposób?
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Wybrany numer w sieci Plus

Post autor: ChuckyCiechanow »

Nie to nic wspólnego nie powinno mieć z sms-ami. Może masz aktywny jeszcze ten pakiet sms? Tym kodem sprawdzisz: *121#; jeśli jest aktywny, a sms-ów jest 0 to wyłącz: *121*00*03# i następnie włącz: *121*11*03#.
luqas1990
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 paź 2011, o 20:31

Re: Wybrany numer w sieci Plus

Post autor: luqas1990 »

Ok teraz wszystko gra :) Dziękuje bardzo za pomoc :):)
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Wybrany numer w sieci Plus

Post autor: ChuckyCiechanow »

luqas1990 pisze: Dziękuje bardzo za pomoc :):)
Proszę
luqas1990
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 paź 2011, o 20:31

Re: Wybrany numer w sieci Plus

Post autor: luqas1990 »

Nie będę zakładał nowego tematu więc zadam tu pytanie. Może mi ktoś podać kod na aktywację pakietu na nielimitowane rozmowy z 5 osobami w sieci plus ? i najlepiej zaraz kod usuwający ten pakiet, byłbym bardzo wdzięczny. Tak dla przypomnienia moja taryfa to "NOWA TARYFA SIMPLUS".
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wybrany numer w sieci Plus

Post autor: sl@w_es »

luqas1990 pisze:(...) Może mi ktoś podać kod na aktywację pakietu na nielimitowane rozmowy z 5 osobami w sieci plus ? i najlepiej zaraz kod usuwający ten pakiet (...)
Tematy związane z najnowszą taryfą SIMPLUS już wiele razy gościły na PLUSFORUM; wystarczyło użyć opcji Szukaj (w prawym górnym rogu strony) ... Skoro jednak nie poznałeś jeszcze wszystkich funkcjonalności strony PF podam Ci przekierowanie do interesującego Cię tematu na stronie operatora: „WYBRANE NUMERY W PLUSIE”.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
gatuso_18
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 6 lut 2011, o 12:00

Re: Wybrany numer w sieci Plus

Post autor: gatuso_18 »

Ja przeszedłem z Twojego Profilu na Simplusa :( żałuję, bo dzwonię tylko w Plusie albo do Play ;/ a tam za wynurzenie w Plusie miałbym darmowe minuty i jeden numer w Plusie bez limitu na Esy i Rozmowy :/ ...
luqas1990
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 paź 2011, o 20:31

Re: Wybrany numer w sieci Plus

Post autor: luqas1990 »

sl@w_es pisze:
luqas1990 pisze:(...) Może mi ktoś podać kod na aktywację pakietu na nielimitowane rozmowy z 5 osobami w sieci plus ? i najlepiej zaraz kod usuwający ten pakiet (...)
Tematy związane z najnowszą taryfą SIMPLUS już wiele razy gościły na PLUSFORUM; wystarczyło użyć opcji Szukaj (w prawym górnym rogu strony) ... Skoro jednak nie poznałeś jeszcze wszystkich funkcjonalności strony PF podam Ci przekierowanie do interesującego Cię tematu na stronie operatora: „WYBRANE NUMERY W PLUSIE”.
Owszem mogłem skorzystać z opcji szukaj zrobiłem to i nic nie znalazłem więc skorzystałem z forum pisząc post. I przepraszam bardzo ale to przekierowanie na stronę Plusa które podałeś nie dotyczy pakietu jaki chce mieć... wpisałem już raz te kody właśnie ze strony PLUS i nie dostałem pakietu z nielimitowanymi minutami do 5 bliskich osób za 5 zł tylko pakiet Tańsze rozmowy w Plusie. Więc proszę nie wprowadzaj mnie w błąd.
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: Wybrany numer w sieci Plus

Post autor: rafal2119 »

luqas1990 pisze:I przepraszam bardzo ale to przekierowanie na stronę Plusa które podałeś nie dotyczy pakietu jaki chce mieć... wpisałem już raz te kody właśnie ze strony PLUS i nie dostałem pakietu z nielimitowanymi minutami do 5 bliskich osób za 5 zł tylko pakiet Tańsze rozmowy w Plusie. Więc proszę nie wprowadzaj mnie w błąd.
Odnośnik jest dobry, sprawdzałem kilka razy i proszę nie rzucać bezpodstawnych oskarżeń.

Po drugie strona Plusa nie jest specjalnie czytelna. Być może kliknąłeś tam odnośnik do innej promocji i przez to nie czytając jakie kody wprowadzasz włączyłeś sobie coś innego niż zamierzałeś.

Po za tym na tam tej stronie nie nic o promocji: "Tańsze rozmowy w Plusie", jak już to "Tanio do wszystkich dużych sieci", albo "29 groszy za całą rozmowę w sieci Plus". Więc co tak naprawdę włączyłeś. Sprawdź kodem *136#.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wybrany numer w sieci Plus

Post autor: sl@w_es »

luqas1990 pisze:(...) to przekierowanie na stronę Plusa które podałeś nie dotyczy pakietu jaki chce mieć... wpisałem już raz te kody właśnie ze strony PLUS i nie dostałem pakietu z nielimitowanymi minutami do 5 bliskich osób za 5 zł tylko pakiet Tańsze rozmowy w Plusie. (...)
Odpowiedź była jak najbardziej poprawna tyle, że nie dla Twojej taryfy; moje niedopatrzenie ...
luqas1990 pisze:(...) dla przypomnienia moja taryfa to "NOWA TARYFA SIMPLUS".
PRZEPRASZAM.

W błąd wprowadziła mnie jednak pierwsza część Twojego postu ...
luqas1990 pisze:(...) Może mi ktoś podać kod na aktywację pakietu na nielimitowane rozmowy z 5 osobami w sieci plus ? i najlepiej zaraz kod usuwający ten pakiet, byłbym bardzo wdzięczny. (...)
Zasugerowałem się nazwą usługi której użyłeś (stąd moja odpowiedź), a która nie jest dostępna w taryfie NOWY SIMPLUS.
W NOWYM SIMPLUSIE nielimitowane rozmowy i sms-y możesz mieć tylko z jednym numerem i to po zasileniu konta (przed zasileniem konta należy wprowadzić numer z którym chcemy rozmawiać za darmo).
Szczegóły:
Darmowy Numer w Plusie na Kartę w ofercie Simplus.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Remislanc
Szalony PlusManiak
Posty: 266
Rejestracja: 20 lis 2011, o 10:23

Wybrany numer w sieci plus - błąd aktywacji

Post autor: Remislanc »

Witam.
Mam ustawione 2 wybrane numery w sieci plus (jestem w simplusie). Od wczoraj usiłuję aktywować następny i w sms-sie zwrotnym pojawia mi się następujący komunikat: brak numeru na liście - spróbuj ponownie. Po pierwsze nie sprawdzam listy moich aktywnych numerów. Po drugie - jak moze być na liscie skoro nie mogę go nawet aktywować.... :cry: A może coś im szwankuje przed MEGAZMIANAMI ;-)

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ