Kod na sms

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Asiaaa
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 lis 2011, o 17:08

Kod na sms

Post autor: Asiaaa »

hej, czy ktoś zna kod na 1000 darmowych sms w simplusie? :->
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: Kod na sms

Post autor: rafal2119 »

Witaj,

1. W tym dziale witamy nowych użytkowników. Na przyszłość proszę pisać w odpowiednich działach.

2. Nie pamiętam, żeby w Plusie był taki pakiet, ewentualnie 500 SMS do Plusa.

3. Z jakiej korzystasz taryfy? Sprawdź kodem *147# i podaj na forum to dopasujemy odpowiedni pakiet do taryfy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Kod na sms

Post autor: sl@w_es »

rafal2119 pisze:(...) Nie pamiętam, żeby w Plusie był taki pakiet, ewentualnie 500 SMS do Plusa. (...)
Oj "rafal2119"... był pakiet 1000 SMS: Mini SMS *121*11*03# 5 zł na 30 dni. Obowiązywał w taryfie NOWY SIMPLUS w ramach promocji od 22-06 do 20-09-2007 r. zaraz po jej wejściu na rynek. Po zakończeniu promocji pakiet skurczył się do aktualnej do dziś liczby 500 sms-ów.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: Kod na sms

Post autor: rafal2119 »

sl@w_es pisze:w ramach promocji od 22-06 do 20-09-2007 r.
Dlatego tego nie pamiętam, bo to dawno temu było :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
sarajedrzejczyk
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 lis 2011, o 21:13

Re: Kod na sms

Post autor: sarajedrzejczyk »

witam mam pytanie, mam taryfę mivPlusV niestety nie ma w niej nic ciekawego.. pakiet 500 smsów schodzi mi w 3 dni.. czy jakoś da przenieść się na taryfę mixplus IV ? w poprzedniej umowie ją miałam a teraz wpakowali mnie w tą. Czy taryfa po czasie zmienia się ?
Awatar użytkownika
Amix
Szalony PlusManiak
Posty: 374
Rejestracja: 2 wrz 2008, o 21:27
Lokalizacja: EPSC/EPWA
Kontakt:

Re: Kod na sms

Post autor: Amix »

Sorry za O.T i może za głupie pytanie, ale jak Ty to robisz w trzy dni 500 SMS-ów wysłać?
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: Kod na sms

Post autor: annika »

Nie znam się na tym za bardzo, bo nigdy nie miałam, ale z tego co widzę na stronie Plusa, to wszelkie MixPlusy 4, IV, IV duo były dostępne do najpóźniej 01.01.2011. Więc myślę, że odpowiedź brzmi: nie. Strona z której korzystałam:
http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus ... nieTaryfy/
Poza tym nie sądzę, aby można było z nowszego planu przejść na starszy. Firmy teleinformatyczne, czy jak je nazwać, nie wiem, zawsze są pro nowościom i potrafią je wciskać klientom na siłę. Operatorzy stacjonarnego telefonu zrobili tak moją rodzinkę. Zaproponowali nowe, aby pozbyć się klientów z baaardzo starym planem, bo bez zgody klienta nie mogli go zlikwidować, a utrzymywanie dużej oferty jest kosztowne, trzeba mieć rozbudowane strony internetowe, dodatkowo szkolić pracowników, żeby nie spojrzeli na takiego stałego, starego klienta jak na okaz muzealny, jak przyjdzie do POSa i wiedzieli, co z nim zrobić. Myślę, że i Ciebie tak potraktowali.
Poza tym, widziałam już tu chyba na forum w podpisie jednego użytkownika coś o tym, że nigdy nie da się przeciągnąć na MixPlus V. Myślę, że to dlatego, że nie ma od tego odwrotu.
ODPOWIEDZ