Wybrany Numer do Sieci Plus, MixPlus IV

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
mulan
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 13 lis 2008, o 11:24

Wybrany Numer do Sieci Plus, MixPlus IV

Post autor: mulan »

Witam. Chce przejsc na MixPlusa, i bardzo zalezy mi na tych esach i rozmowach za darmo do jednego numeru (Wybrany numer w sieci plus), ale wystraszylem sie gdy w regulaminie WNWsP MixPlus IV przeczytalem ze usługa ta trwa tylko do 31.12.2008 a pozniej bedzie to wymienne na 1000min i 4000sms :shock:

wytłumaczcie mi to prosze? Bo moze czegos nie rozumiem? Oprocz taniego telefonu to jest to jedyna rzecz dla ktorej chce przejsc na MixPlus.
kapier
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 14 wrz 2008, o 08:48

Post autor: kapier »

Proste. Do końca roku rozmowy i SMSy z wybranym numerem są nielimitowane.
Od 1 stycznie zostają uruchomione limity. 1000min/4000SMSów miesięcznie :)
mulan
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 lis 2008, o 11:24

Post autor: mulan »

2. Promocja trwa od dnia 06.10.2008 r. do odwołania.
3. W ramach Promocji Użytkownik MIXPLUS, który w okresie do 31.12.2008 r. aktywuje usługę „Wybrany Numer w Sieci Plus” („Usługa”),
będzie mógł w Okresie Ważności Usługi, w ramach opłaty wskazanej w pkt 4, wykonywać nieograniczoną ilość krajowych połączeń
głosowych oraz wysyłać nieograniczoną ilość krajowych wiadomości SMS na jeden wybrany numer telefonu w sieci Plus, w tym do 36i6
(„Wybrany Numer”)4,
4. Brak limitów w wykonywanych połączeniach głosowych i wiadomościach tekstowych SMS w ramach Wybranego Numeru obowiązuje do
31.12.2008. Po 31.12.2008 r. w ramach Usługi ustanowiony zostanie limit wykonywanych połączeń głosowych na poziomie 1000 minut
wymiennych na 4000 wiadomości SMS w Okresie Ważności Usługi, zgodnie z pkt. 15, przy czym do połączeń i wiadomości tekstowych SMS
z Wybranym Numerem wykonywanych w ramach Usługi, której Okres Ważności rozpoczął się przed 31.12.2008 r., stosuje się zasady
określone w pkt 3 powyżej.
5. W ramach Promocji opłata miesięczna za korzystanie z Usługi wynosi 10 zł (z VAT). Konto Użytkownika MIXPLUS zostaje obciążone opłatą
z chwilą aktywowania Usługi. W wyżej wymieniona opłatę wliczone są także opłaty za połączenia i za wiadomości tekstowe SMS wykonanew ramach usługi.
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Post autor: simplusowiec »

Wszystko jest jasno napisane,w czym jeszcze można tu pomóc?
mulan
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 lis 2008, o 11:24

Post autor: mulan »

a jak mi to wytłumaczycie, dzwonie dziś na bok i rozmawiam z bardzą miłą kobietą która informuje mnie że:
Limity na usługe Wybrany numer w sieci Plus, zostają wprowadzone tylko dla osob posiadających taryfe MixPlusIII, natomiast dla nowych klientów którzy wejdą do MixPlus IV tych limitów nie będzie.
:roll:
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

mulan pisze:a jak mi to wytłumaczycie, dzwonie dziś na bok i rozmawiam z bardzą miłą kobietą która informuje mnie że:
Limity na usługe Wybrany numer w sieci Plus, zostają wprowadzone tylko dla osob posiadających taryfe MixPlusIII, natomiast dla nowych klientów którzy wejdą do MixPlus IV tych limitów nie będzie.
:roll:
Ludzie pracujący w BOK (w salonie też) czasami podają błędne informacje. Wynika to pewnie z nieprzyłożenia się do szkolenia :-P lub zwykła pomyłka (w końcu ludzka rzecz). Takie "kwiatki" są w BOK u każdego operatora.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ