500 smsów do Plusa

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
robakk
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 lis 2011, o 16:33

Re: 500 smsów do Plusa

Post autor: robakk »

Ja mam mix plusa w sumie, a z tych pakietów korzystam od jakichś trzech lat...i nie aktywowałam ich kodami tylko wpisywałam *110# i wchodziłam na eboka i przez niego wszystko robiłam
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: 500 smsów do Plusa

Post autor: annika »

robakk pisze:Ja mam mix plusa w sumie
Ha skoro jednak nie masz na kartę, tylko mixa, to ja to widzę tak:
nie wiem kiedy i po co, ale przerzucili ten pakiet do pre-paida, a w mixie nie można z niego korzystać. Zacytuję jeszcze raz treść strony o tym pakiecie: "Pakiet 600 SMS-ów dostępny jest tylko w taryfie Twój Profil". A taryfa ta jest chyba tylko w Simplusie, czy może się mylę?
W każdym razie ja nigdy nie słyszałam o takim pakiecie w moim Simplusie, a teraz jak wchodzę na eBOK, to właśnie jego mi wyświetla (nie tylko), a nie ma starych ofert (MINI SMS, MINI MINUTY, MAXI MINUTY i jeszcze coś tam było). To jak dla mnie oznacza, że weszły jakieś zmiany.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: 500 smsów do Plusa

Post autor: sl@w_es »

robakk pisze:Ja mam mix plusa w sumie (...)
W sumie to łatwiej byłoby znaleźć rozwiązanie Twojego problemu, gdybyś określiła z jakiej taryfy MIX korzystasz (*147#), bo nie pamiętam, aby kiedykolwiek w Mix-ie był dostępny pakiet "600 SMS-ów" lub "darmowe 120 min w PLUS-ie".

P.S.
Zmień lub usuń opis swojej taryfy (Moja taryfa: plus na kartę) w Profilu użytkownika, bo wprowadza w błąd ... albo opisuj problem dokładniej.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ