Mix V

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Black Tune
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 gru 2011, o 00:03

Mix V

Post autor: Black Tune »

Witam
Mam takie pytanie bo chciałbym wyłączyć taryfę Mix V i przejść na taryfę Twój Profil i moje pytanie jest własnie takie jak tą taryfę Mix V można wyłączyć? jakim kodem? bo szukałem i niestety nie znalazłem żadnego kodu ani nic :P
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Mix V

Post autor: ChuckyCiechanow »

Jak mogę przejść z Plusa Mix na Simplus w Plusie na Kartę?

Kiedy możesz przejść?

Dokonałeś wszystkich zasileń konta wynikających z umowy i upłynął okres trzech miesięcy od daty podpisania umowy.

Twój numer znajduje się w okresie ważności konta i połączeń wychodzących.

Jak przejść?

Jeśli posiadasz taryfę MixPlus V, MixPlus IV, Mix IV duo, MixPlus I, MixPlus II, MixPlus III możesz bezpłatnie przejść na taryfę Simplus w Plusie na Kartę - wtedy automatyczne przechodzisz do Simplusa; zmiana taryfy nie spowoduje utraty dostępnych środków na Twoim koncie. W celu zmiany taryfy wyślij SMS o treści Simplus na numer 2699 - WAŻNE: zmiana taryfy nastąpi po 7 dniach od daty wysłania SMS. Pamiętaj, aby w tym okresie zachować ważność swojego konta (w innym przypadku zmiana taryfy nie zostanie zrealizowana)

http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... _topview=1

Następnie wpisujesz kod na taryfę Twój Profil *147*50# (Koszt 1,50zł). Niestety migracja na tą taryfę może zostać w każdej chwili zablokowana.
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: Mix V

Post autor: ManMoon »

Jeżeli jesteś zainteresowany lepszą taryfą po umowie, zasilasz zgodnie z logiką Plus na Kartę: Plus Mix IV (Mix Plus IV) to się odezwij: 508 290 212 lub micprzyb@op.pl Pozdrawiam ;-)

Posiadam również starter w taryfie Twój Profil (Plus na Kartę). Jak jesteś zainteresowany to się odezwij.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, o 11:27 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Mix V

Post autor: Jrv »

@ ChuckyCiechanow o ile dobrze się orientuję po zmianie z mix na simplus włączana jest właśnie najnowsza taryfa czyli simplus a zmiana taryfy w obrębie jednej marki jest bezpłatna (z wyjątkiem przejścia na taryfę najnowszą simplus) więc przeskok z simplus na twój profil jest darmowy. Ale powrót z TP na S już płatny.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ