Jeden pakiet w miesiącu.

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
szajac
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 gru 2008, o 22:01
Lokalizacja: Markowa

Jeden pakiet w miesiącu.

Post autor: szajac »

Witajcie. Mam taki, no dość poważny problem. Od 31 maja 2006r. mam Mixplus III na 36 miesięcy. Ale jako że ostatnio robiłem zasielnia dość często, to przy założeniu że zasilę jeszcze raz przed Bożym Narodzeniem, potem raz w styczniu i ostatni raz samym końcem stycznia albo początkiem lutego, to właśnie początkiem lutego skończy mi się umowa. A jako że ja piszę smsy w ogromnych ilościach do plusa (od 7.4.2008 całe 10000), to pakiety 500 sms za 5 zł to dla mnie zbawienie. Ale słyszałem, że teraz wszedł MixPlus IV i można zamówić taki pakiet tylko raz w miesiącu. A co ważne, chciałbym zmienić numer, ale dla Mixplusa III jestem gotów zostać przy tym. Wytłumaczcie mi, czy przy przedłużeniu umowy i tak wyląduje w MP IV, czy zostanę w MP III. I jak to z tymi pakietami, jak macie z tym stycznośc to powiedźcie. No chyba że jest możliwosć zostania w MP III i nowy numer, ale to czyba niemożliwe.... http://www.plusforum.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

szajac pisze:Wytłumaczcie mi, czy przy przedłużeniu umowy i tak wyląduje w MP IV, czy zostanę w MP III.
Zostaniesz automatycznie przeniesiony do taryfy Mix4.
szajac pisze:I jak to z tymi pakietami, jak macie z tym stycznośc to powiedźcie.
Tak jak napisałeś. Jeden pakiet na 30 dni. Więcej sie nie da wykupić. Do tego od 1 stycznia zmienia się zasada korzystania z "Wolnego numeru" dla taryf mix4 ale też dla mix3 - będzie teraz 1000min wymiennych na 4000 SMS miesięcznie do wybranego numeru.
szajac pisze:A co ważne, chciałbym zmienić numer
Idealna oferta dla Ciebie to: 36i6. Nielimitowane SMSy do Plusa za 3zł/m-c oraz przy okazji kupując starter zmienisz numer ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

Tak, wszystko się zgadza, tylko pamiętaj, że jak weźmiesz 36.6, to na nowy telefon w atrakcyjnej cenie nie masz co liczyć ;-)
And remember: respect is everything…
ODPOWIEDZ