PAKIETY W MIX PLUS V

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
joanna424
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 gru 2011, o 19:24

PAKIETY W MIX PLUS V

Post autor: joanna424 »

Od kilku miesięcy jestem w MIX PLUS V. Jeszcze na samym początku mogłam aktywować 2 pakiety w tym samym czasie ( 500 SMS-ów do sieci Plus i 250 SMS-ów do wszystkich sieci), teraz to się zmieniło... Mogę włączyć tylko jeden z nich i to nie zawsze, więc mam parę pytań:
1) Czy w MIX PLUS V nastąpiły jakieś zmiany, przez co jest możliwość włączenia tylko jednego z tych pakietów?
2) Ile pakietów można włączyć maksymalnie w ciągu jednego miesiąca po dezaktywacji wcześniejszego? :>
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: PAKIETY W MIX PLUS v

Post autor: ChuckyCiechanow »

joanna424 pisze:Od kilku miesięcy jestem w MIX PLUS V. Jeszcze na samym początku mogłam aktywować 2 pakiety w tym samym czasie ( 500 smsów do sieci Plus i 250 smsów do wszystkich sieci), teraz to się zmieniło... Mogę włączyć tylko jeden z nich i to nie zawsze. Więc mam parę pytań:
1) Czy w MIX PLUS V nastąpiły jakieś zmiany, przez co jest możliwość włączenia tylko jednego z tych pakietów?
2) Ile pakietów można włączyć maksymalnie w ciągu jednego miesiąca po dezaktywacji wcześniejszego? :>
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
To już jest ..... Piszesz temat w niewłaściwym dziale, co mają do tego sprawy organizacyjne forum ?

Użyj opcji Szukaj temat już tyle razy poruszany. Na pewnno znajdziesz odpowiedzi.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: PAKIETY W MIX PLUS V

Post autor: mariusz9a »

Było milion razy. Zamykam.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Zablokowany