Pakiet SMS w Simplusie

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Drozdu
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 sty 2012, o 21:26

Pakiet SMS w Simplusie

Post autor: Drozdu »

Witam. Mam taki problem z pakietem MINI SMS za 5 zł, chodzi mi o ten pakiet, który można aktywować:
*110# > 4. Pakiety > 4. Pakiet SMS

I mam problem z tym pakietem ;/

Otóż... Dostałem SMS-a o treści:
W dniu 2012-01-17 17:02 zostanie uruchomiony pakiet MINI SMS na kolejny okres rozliczeniowy oraz zostanie pobrana opłata 5 zł.
Problem w tym, że ja nie chcę korzystać już z tego pakietu i nie chcę, aby on był aktywowany. Co mam zrobić? Proszę o radę.
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Pakiet SMS w Simplusie

Post autor: ChuckyCiechanow »

Drozdu pisze:Co mam zrobić? Proszę o poradę.
Najlepiej zapoznać się z Regulaminem Pakietu Mini SmS
Zlecenie dezaktywacji Pakietu można dokonać („Dezaktywacja Pakietu”) poprzez wpisanie przez Abonenta w swoim telefonie krótkiego kodu *121*00*03# i wciśnięcie przycisku „zadzwoń” (z numeru, dla którego ma być dezaktywowany Pakiet).
Drozdu
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 sty 2012, o 21:26

Re: Pakiet SMS w Simplusie

Post autor: Drozdu »

Bardzo dziękuję za pomoc.
minuss
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2012, o 16:02

Re: Pakiet SMS w Simplusie

Post autor: minuss »

Witam
Dziś kupiłem starter Plusa. Kupiłem pakiet SMS do sieci za 5 zł, czyli 500 SMS. I tu pojawia się moje pytanie, bo dostałem SMS-a, że ten pakiet będzie aktywowany co miesiąc automatycznie, lecz ja nie chcę, aby co miesiąc zabierali mi 5 zł.
Jak zrobić, żeby on się nie odnawiał automatycznie? Po prostu chcę go sam aktywować.
To samo się tyczy pakietu z internetem- non stop.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Pakiet SMS w Simplusie

Post autor: Jrv »

Nie ma w ogóle możliwości dokonania tego o czym piszesz. Te pakiety są cykliczne i nie wyłączysz dla siebie tej cykliczności.
Możesz wyłączać pakiety przed ich odnowieniem się. Dla tych pakietów o których piszesz w celu wyłączenia wystarczy, że wpiszesz kod jak na aktywację z zamienieniem 11 na 00 np: *121*11*01# -> *121*00*01# Pamiętaj, że obsługa kodami zawsze może zająć do 24h.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
minuss
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2012, o 16:02

Re: Pakiet SMS w Simplusie

Post autor: minuss »

Aha, dzięki. Czyli pozostaje mi tylko zrobić powiadomienie w telefonie i wyłączyć ten pakiet. Dzięki.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Pakiet SMS w Simplusie

Post autor: Jrv »

Powiadomienie o przedłużaniu pakietu przychodzi automatycznie na dwa dni przed odnawianiem.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
nakamura
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 16:04

Re: Pakiet SMS w Simplusie

Post autor: nakamura »

Poszukuję jakiegoś pakietu na SMS-y w Plusie. Używałem jednego (kod *121*11*01#), ale się skończył, a w tym miesiącu nie mogę kupić następnego :( Szukałem w internecie, ale te kody mi nie działają (pewnie dlatego, że mam Simplusa)
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Pakiet SMS w Simplusie

Post autor: tomek »

Dezaktywuj pakiet -> http://www.plusblog.pl/lista-wszystkich ... -pre-paid/
I uruchom ponownie.
nakamura
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 16:04

Re: Pakiet SMS w Simplusie

Post autor: nakamura »

Jeszcze jedno pytanko; czy jeżeli zmienię taryfę z Simplusa na 36i6 (taki kodzik znalazlem na stronie 147 coś tam) to pieniądze z mojego konta przepadną?
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Pakiet SMS w Simplusie

Post autor: ChuckyCiechanow »

Stan i ważność konta bez zmian.
piotr123
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 21:54

Pakiet 500 SMS do Plusa

Post autor: piotr123 »

Posiadam zwykły telefon z kartą plusa (nie mix);
zawsze aktywowałem pakiet 500 SMS jednorazowo na miesiąc kodem *121*11*09#.

Chcę aktywować go od wczoraj i jest napisane, że usługa niedostępna. Nie wiem o co chodzi, zmienili coś?

Pozdrawiam.

Już jest ok. Widzę, że kod się zmienił na *121*11*01#.
Krukosz
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2012, o 18:17

Problem z pakietami sms Simplus

Post autor: Krukosz »

Witam,

Mam pytanie do sposobu rozliczania pakietów w sms w simplusie.
Problem polega na tym, że od niedawna pakiet sms automatycznie przedłuza się co miesiąc.
Wcześniej po wykorzystaniu takiego pakietu 500sms aktywowalem nowy pakiet i nigdy sie nie zdarzało, że mialem jednoczesnie aktywne 2 pakiety.

Teraz przestawie sytuacje do ktorej mam pytanie: Pakiet sms konczy mi się przed upływem miesiąca. Aktywuje kolejny np. tydzień przed automatyczną aktywacją. Czy po upływie tego tygodnia, będe miał 2 jednocześnie aktywne pakiety, czy ten pakiet wykupiony dodatkowo przepada a zostaje ten automatycznie odnowiony ?

Mam wlasnie do tego wątpliwości, czy nie bedzie się zdarzała sytuacja, że część pakietu mi przepadnie. (Rozumiem, że kazdy pakiet ma ważność 30 dni)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pakiet SMS w Simplusie

Post autor: sl@w_es »

Regulamin promocji „500 SMS-ów W PLUSIE” pkt 8:
Abonent może na swoim koncie posiadać jeden aktywny Pakiet.
Krukosz pisze:Pakiet sms konczy mi się przed upływem miesiąca. Aktywuje kolejny np. tydzień przed automatyczną aktywacją. Czy po upływie tego tygodnia, będe miał 2 jednocześnie aktywne pakiety, czy ten pakiet wykupiony dodatkowo przepada a zostaje ten automatycznie odnowiony ?
Żeby aktywować kolejny pakiet SMS przed upływem 31 dni (tyle jest ważny standardowo) nie czekając na jego automatyczną aktywację trzeba najpierw dezaktywować poprzedni, więc nie rozumiem skąd wziął Ci się pomysł z dwoma pakietami na koncie?
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Krukosz
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2012, o 18:17

Re: Pakiet SMS w Simplusie

Post autor: Krukosz »

Dobrze, jednak chodzi mi o coś innego.

Załóżmy, że mam pakiet od 1 sierpnia. (Więc automatycznie się przedluzy 1 wrzesnia)
Kończy mi się on ok 20 sierpnia -> deaktywuje go, aktywuje nowy.
I teraz czy kolejny pakiet aktywuje mi się automatycznie 20 września czy 1 września ?
ODPOWIEDZ