MusicPack-Pytanie

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
banan
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 gru 2008, o 20:04

MusicPack-Pytanie

Post autor: banan »

Witam. Jestem nowy na tym forum i proszę was o pomoc.Niewiem czy jest gdzieś to na forum to o co chce was zapytać(przynajmniej nieznalazłem tego osobiście) ale jeżeli już było takie pytanie to napiszcie jakiś odnośnik:)
Mam MusicPacka na 24 mies. z doładowaniami po 40 zł ( z tego 5 zł zabierają mi na muzodajnie) dopiero podpisałem umowę w plusie i teraz chciałbym doładować konto i teraz tak: gdzie to moge zrobić bo z tego co wiem to chyba niema zdrapek za 40zł? a po drugie to czy jeżeli doładuje za 40 zł to mi sie przedłuży wazność konta na kolejne 30 dni ? czy musze doładować za wiecej niż 40 ponieważ(5 zł pobierają mi na ta muzodajnie) a w sumie do wykorzystania mam 35 zł...Proszę o pomoc :cry: z góry bardzo dziekuję za wszytskie odpowiedzi
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Za 40zł doładujesz np w bankomacie, na portalach udostępniających doładowanie (m. in. na stronie Plusa można doładować telefon), przez terminale doładowujące niemalże w każdym sklepie który sprzedaje doładowania.

Jak doładujesz za 40zł to ważność konta przedłuży sie o 30 dni od dnia obecnej ważności konta.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ