Koniec kontraktu

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
freelive
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 gru 2008, o 23:40

Koniec kontraktu

Post autor: freelive »

Witam. W piatek dokonalem ostaniego doladowania, co pozwolilo mi zakonczyc umowe w mix plus. Chcialbym juz jutro ( w poniedzialek ) isc przedluzyc umowe, biorac nowy telefon. Siostra powiedziala mi, ze musze zaczekac jeszcze na sms potwierdzajacy zakonczenie umowy i zachecajacy do przyjscia do salonu po nowy telefon. I teraz moje pytanie:
Czy musze czekac na ten sms, czy moge juz jutro isc wymienic telefon?
Jesli musze, to ile to moze jeszcze potrwac ?

Pozdrawiam
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: szewol »

Nie trzeba czekać na żadnego SMS-a.

Jeśli tylko w salonie - w systemie - będą mieli odnotowane, że dokonałeś wszystkich zasileń, to od razu możesz przedłużać umowę. Wystarczy tylko dowód osobisty.
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

dokładnie, jeżeli jednak masz cos kasy na koncie sms pod numer 2585 o tresci PZ zapisujesz na karcie sim i pokazujesz sprzedawcy jakby nie bylo cos nie jasne ;)
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 12:40 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

ManMoon pisze:jeżeli jednak masz cos kasy na koncie sms pod numer 2585 o tresci PZ zapisujesz na karcie sim i pokazujesz sprzedawcy jakby nie bylo cos nie jasne
Tyle że to chyba nic nie da. Bo to u nich w systemie musi być odnotowane, inaczej nie będzie się dało wystawić nowej umowy na ten sam numer.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
marcingrz
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 12 lis 2008, o 12:05

Post autor: marcingrz »

Od ostatniego zasilenia w mixplusie należy odczekać 72 h aby można było wygenerować ofertę na kolejny okres promocji/zasileń. Należy mieć ze sobą D.O.


Pozdrawiam
Pracownik Plusa
ODPOWIEDZ