esy floresy

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
mysterious___
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 13 gru 2008, o 01:43

esy floresy

Post autor: mysterious___ »

witam :) Zarejestrowałam się na forum, bo mam pewien problem. Mam nadzieje, że pomożecie.

Jeżeli powielam temat to przepraszam, ale szukałam i chyba nie ma takiego.

A więc:

Kupiłam wczoraj starter 36i6. Wysłałam kod aby aktywować usługę ESY FLORESY. Pieniądze z konta mi zabrało, a minęło już ponad 24 h a usługi aktywnej nie mam. Czytałam na innych forach, że aby usługa działa to przed wysłaniem kodu trzeba do kogoś zadzwonić. Zadzwoniłam. Więc nie rozumiem czemu to nie działa. Gdy wysyłam *136# aby sprawdzić stan ESÓW FLORESÓW pojawia mi się, że zlecenie jest przetwarzane. Co mogę zrobić ? Pomocy :/
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

podaj model telefonu jaki masz?
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
mysterious___
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 gru 2008, o 01:43

Post autor: mysterious___ »

Motorola L6
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

rozumiem, spróbuj zadzwonić z 36i6 pod obojętnie jaki numer albo wysłać smsa (ale nie z pakietu!) wtedy aktywujesz kartę! Być może wystąpił błąd w systemie, że masz jeszcze nie aktywowaną kartę czyli ważność konta to ważność prawdopodobnie wgrania numeru do systemu- szczegółowo nie znam się na tym. Po aktywacji sprawdź czy masz aktywne Esy Floresy.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 12:36 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
mysterious___
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 gru 2008, o 01:43

Post autor: mysterious___ »

ale ja zanim wyslalam kod to pisalam smsy, dzwonilam :-(

teraz jak wysylam kod to mam ciagle TWOJE ZLECENIE JEST PRZETWARZANE, albo USLUGA NIEDOSTEPNA

wiem, ze nie tylko ja mam takie problemy, ale co moge zrobic zeby działało?
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

spróbuj opisać problem na stronie http://www.36i6.pl lub w tyg. przejść się do salonu Plusa bo pewnie się wkradł jakiś błąd i to napewno w związku z tą nową platformą
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 12:35 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
mysterious___
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 gru 2008, o 01:43

Post autor: mysterious___ »

Wysłałam właśnie na stronie 36i6 maila, czekam na odpowiedź.

Pewnie sobie, w najlepszym wypadku do poniedziałku poczekam :/
ODPOWIEDZ