Znikające pieniądze z konta

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: Jrv »

Blokada serwisów poprzez smsm STOP "nazwa-serwisu" powinna zawsze być bezpłatna. Spotkaliście się z jakimiś płatnymi blokadami?
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: kosa1127 »

Jak do tej pory nie spotkałem się, aby blokada była płatna, konto musi być ważne i mieć chociaż 1gr. Dziś miałem Klienta, który miał 10 aktywnych subskrypcji :D
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: ChuckyCiechanow »

kosa1127 pisze:Dziś miałem Klienta, który miał 10 aktywnych subskrypcji :D
O kurcze to pewnie zasilił kartę a za chwilę kasy nie miał :-). Jak można tak pakować się w usługi tego typu...
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: Jrv »

10 to jeszcze mało... wiele by opowiadać a serwisy jakie są aktywne i najlepiej gdy wyłącza życiowa partnerka mężczyzny użytkownika :)
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
cezarex
PlusManiak
Posty: 132
Rejestracja: 29 kwie 2011, o 00:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: cezarex »

Jrv pisze:10 to jeszcze mało... wiele by opowiadać a serwisy jakie są aktywne i najlepiej gdy wyłącza życiowa partnerka mężczyzny użytkownika :)
STOP ANAL, STOP SUCZKI, STOP DZIEWICE, STOP GEJ... i tym podobne ;]
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: Jrv »

hehe miałem coś z ANIMAL SEX :) to był hit.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: kosa1127 »

Nie, akurat ten Klient miał moto, życie, info, moda, zdrada, miłość itp itd :)
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
Corgan
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2012, o 19:47

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: Corgan »

Witajcie.
Mam ten sam problem co M@atysek, tylko że na dużo większą skalę. I od razu mówię - nie posiadam żadnych aktywnych subskrypcji. Wczoraj, czyli 13 stycznia doładowałem konto o 50 zł (miałem po tym 54 zł). Automatycznie została pobrana kwota za pakiet internetowy 7 zł (zostaje 47 zł). Następnego dnia wykonałem kilka krótkich połączeń - za pierwsze zapłaciłem 0,06 zł - na koncie pozostało 37.44 zł (od razu tego nie zauważyłem), później wykonałem 3 pod rząd nieudane połączenia, za które zapłaciłem łącznie niby 0,16 zł, a na koncie pozostało... 17,88 zł! :evil: Po paru godzinach dostaję wiadomość: "Na koncie pozostalo 0.77 PLN", parę sekund później następna: "Na koncie pozostało 0.97 PLN" (to nie błąd). Próbuję wysłać SMS-a, ale nie udało się. Aktualnie stan konta wynosi -0,23 zł. :evil:
Najpierw myślałem, że to przez korzystanie z roamingu mi aż tyle nabiło, ponieważ sprawdziłem aktywne pakiety i pakietu z internetem nie było, choć pieniądze dzień wcześniej zostały pobrane. Ale to nie może być z roamingu, bo mam przecież odznaczoną opcję "Dane w roamingu".
Musicie chyba przyznać, że to dziwna sprawa... Co mam w takiej sytuacji zrobić?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: Jrv »

Mieszkasz gdzieś przy granicy by podejrzewać roaming?
Pakiet internetowy za 7zł sprawdzamy kodem *136# opis Twój sugeruje właśnie połączenia z internetem bez aktywnego pakietu.
Co zrobić? Dzwonić na BOK, chwila rozmowy (byle nie dłuższa jak 3min :p) i będzie wyjaśnione.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
asandrzej
Szalony PlusManiak
Posty: 363
Rejestracja: 29 wrz 2010, o 06:54
Lokalizacja: Polska

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: asandrzej »

Jrv pisze:Mieszkasz gdzieś przy granicy by podejrzewać roaming?
Pakiet internetowy za 7zł sprawdzamy kodem *136# opis Twój sugeruje właśnie połączenia z internetem bez aktywnego pakietu.
Co zrobić? Dzwonić na BOK, chwila rozmowy (byle nie dłuższa jak 3min :p) i będzie wyjaśnione.
3 minuty to czas oczekiwania na konsultanta ;)

a do tematu: może to internet przez APN Video?
Corgan
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2012, o 19:47

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: Corgan »

Dziwne, bo pakietu nie mam, ale 7 zł mi automatycznie odjęło. Jeszcze wczoraj normalnie korzystałem z internetu ("połączono z siecią komórkową do przesyłania danych", czy jakoś tak), nie aktywując żadnego roamingu. Zresztą po korzystaniu z tego roamingu powinno się chyba dostać jakiś rachunek, czy coś w tym rodzaju...Zaraz się skontaktuję z tym działem obsługi klienta.
APN Video? Hm, wczoraj wieczorem obejrzałem na Ipli jeden odcinek Kiepskich, ale wtedy korzystałem z wi-fi, więc to raczej nie to.
Dzięki za odp.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: Jrv »

Żaden rachunek, strasznie uczepiłeś się roamingu. Brak pakietu internetowego i opłaty za korzystanie z internetu w tym jest tutaj problem.
@asandrzej nie mówię o oczekiwaniu chodziło o to by z samym konsultantem zamknąć się w 3min :p
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
donki10
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 lut 2012, o 23:28

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: donki10 »

Witam.
Ostatnio doładowałem konto za 50 zł, jak i drugie tyle dostałem gratis (skorzystałem z tej promocji)
Napisałem z 3-4 SMS-y do Plusa, zadzwoniłem na może maksymalnie 30 s (też do Plusa) i poszedłem spać.
Następnego dnia po południu przyszedł SMS, że kończą się środki na koncie.
Patrze, a tutaj 30 gr.
Wkurzyłem się i poszedłem do salonu PLUSA, gdzie pracownica dała mi jakąś reklamację żebym napisał.
Jak myślicie czy jest szansa na odzyskanie moich pieniędzy?
Jak tak, to w jakim czasie, bo troche szkoda tych 50 zł
Dodam, że te pieniądze z promocji podwójne doładowanie są nieruszone.
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
cezarex
PlusManiak
Posty: 132
Rejestracja: 29 kwie 2011, o 00:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: cezarex »

Pierwsze co przychodzi na myśl to konfiguracja słuchawki (połączenia gprs).
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: Jrv »

Dokładnie. donki10 z tego co podałeś w profilu jesteś szczęśliwym użytkownikiem Iphone, pakiet internetowy masz jakiś aktywny by pokryć opłaty za samoczynne łączenie się tego urządzenia z internetem? Albo czy może w jakiś sposób wyłączyłeś taką możliwość - GPRS na koncie czy w samym urządzeniu?
Podejrzewam, że nie i stąd pojawiły się - i będą się pojawiać - opłaty, o których piszesz i wtedy raczej nie ma szans na odzyskanie środków.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ