Zmiana oferty: Plus Mix na Plus na Kartę

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Drawiec23
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 10 sty 2012, o 17:49

Zmiana oferty: Plus Mix na Plus na Kartę

Post autor: Drawiec23 »

Posiadam telefon w Mixie. Pozostało mi kilka doładowań do końca umowy lecz nie chciałbym jej przedłużać, ani przechodzić na system pokontraktowy tylko przejść do 36i6. Moje pytanie brzmi: czy da się tak zrobić z zachowaniem numeru i czy to coś kosztuje?
Awatar użytkownika
offca_85
PlusManiak
Posty: 118
Rejestracja: 5 lut 2012, o 21:57
Lokalizacja: Oln

Re: Zmiana oferty: Plus Mix na Plus na Kartę

Post autor: offca_85 »

Z tego co kojarzę można zmienić, ale dopiero jak zrobisz wszystkie doładowania.
EAST
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 sty 2012, o 14:20
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Zmiana oferty: Plus Mix na Plus na Kartę

Post autor: EAST »

Wszystko do zrobienia ;-) taki sposób który działa na 100%, jak będziesz miał 0 zasileń, wyślij esa o treści SIMPLUS pod numer 2699, max po 7 dniach przejdziesz na simplusa, wtedy wpisz kod *147*36# i tym zmienisz taryfe na 36.6. Koszt zmiany taryfy 1,50zł :-)
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: Zmiana oferty: Plus Mix na Plus na Kartę

Post autor: annika »

Jeszcze tylko dodam, że każda z tych migracji to 1,5zł, czyli razem 3zł. Ale chyba nie da się Simplusa ominąć.(?)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zmiana oferty: Plus Mix na Plus na Kartę

Post autor: sl@w_es »

"annika", znowu mieszasz; przejście z MIXPLUS na SIMPLUS jest bezpłatne: Regulamin PromocjiZmiana taryfy MixPlus na taryfę Simplus” pkt 4:
W ramach Promocji Abonent MIXPLUS może dokonać bezpłatnej zmiany Taryfy Mix na Taryfę Simplus jedynie poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS o treści: Simplus na numer 2699.
czyli w opisywanym przypadku koszt zmiany taryfy wyniesie 1,50 (migracja z SIMPLUS do 36i6).
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: Zmiana oferty: Plus Mix na Plus na Kartę

Post autor: annika »

"sl@w_es"
masz rację, pomyliło mi się z przejściem na Simplus przez kod *147*10#. Który tu by nawet nie zadziałał. Przepraszam :-|
adichilless
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 23 sie 2011, o 19:54

przejśćie z MixPlus4 duo do 36i6

Post autor: adichilless »

Jest możliwa taka opcja, czy nie da się tak zrobić?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: przejśćie z MixPlus4 duo do 36i6

Post autor: mariusz9a »

A zakończyłeś już umowę w Mixie? Jeśli tak to można. Najpierw zmieniasz na Simplusa a następnie przechodzisz na 366.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
adichilless
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 23 sie 2011, o 19:54

Re: przejśćie z MixPlus4 duo do 36i6

Post autor: adichilless »

Nie miałem pojęcia, a sprawdzam to, bo nie wiem czy koleżanka może mieć do mnie darmowe.

Jeszcze takie pytanie nie z tematu:
Czy osoba posiadająca tę taryfę (mixplus4 duo) może wysyłać za darmo nielimitowane SMS-y do 36i6, bo widziałem pakiet za 8 zł, ale nie jestem pewien czy on działa dla nowych i starych abonamentów?
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: przejśćie z MixPlus4 duo do 36i6

Post autor: annika »

adichilless pisze:Jeszcze takie pytanie nie z tematu:
Czy osoba posiadająca tę taryfę (mixplus4 duo) może wysyłać za darmo nielimitowane SMS-y do 36i6, bo widziałem pakiet za 8 zł, ale nie jestem pewien czy on działa dla nowych i starych abonamentów?
Chodzi Ci zapewne o pakiet (właściwie nie pakiet a promocję) Bezlik SMS.
Mały wyciąg z regulaminu:
3. W ramach Promocji Abonent MIXPLUS może aktywować usługę, w ramach której może z zasięgu sieci Plus wysyłać nieograniczoną liczbę wiadomości SMS do abonentów sieci Plus, w tym 36.66 („Usługa”) przez okres wskazany w pkt. 9 Regulaminu.
* ta druga szóstka jest tylko indeksem górnym do jakiegoś przypisu, to nie błąd ;-)
______________________
Ale w Twoim pytaniu chyba chodziło o co innego (tak teraz myślę). Nie czy pakiet działa do 36.6, tylko czy jest dostępny dla mixIV duo. A więc:
1. Promocja "Bezlik SMS” („Promocja”) jest organizowana przez Polkomtel S.A.1 i obejmuje Użytkowników MIXPLUS2, którzy korzystają z taryfy MIXPLUS3 udostępnionej przez Polkomtel S.A. od 06.10.2008 r., tj. mixIV; od 14.04.2010 r., tj. mixIV duo, oraz Abonentów MIXPLUS4, którzy korzystają z taryfy MIXPLUS5 udostępnionej przez Polkomtel S.A. od 20.07.2010 r., tj. mixIV duo dla Abonentów MIXPLUS (zwanych dalej łącznie „Abonentami MIXPLUS”).
Czyli wręcz odwrotnie - dla starszych taryf tak, dla nowej nie (najnowsza to Mix V).
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: przejśćie z MixPlus4 duo do 36i6

Post autor: mariusz9a »

Bezlik SMS ten za 8 zł działa do 36i6 - tak prosto pisząc hehe.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ