Czy to są żarty ... kiedy mogę liczyć na nowy telefon?

Napraw serwisowych w Plusie, procedury, uwagi dotyczące serwisów....
Awatar użytkownika
Amix
Szalony PlusManiak
Posty: 374
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 2 wrz 2008, o 21:27
Lokalizacja: EPSC/EPWA
Kontakt:

Re: Czy to są żarty ... kiedy mogę liczyć na nowy telefon?

Post autor: Amix »

No i co z tego, że strona z 2004 roku. Sklep od tego roku istnieje i ma się dobrze. Strona została zrobiona jak powstał sklep i ciągle jest aktualizowana. To jest jeden z solidniejszych sklepów w Szczecinie.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Czy to są żarty ... kiedy mogę liczyć na nowy telefon?

Post autor: luki »

Dla Ciebie nic, ale dla mnie, ludka z drugiej strony Polski, który strony nie zna, patrzę na layout strony, który przez 8 lat nie był zmieniany, bo szkoda wydać kilkaset złotych, nie jest wiarygodny. Tym bardziej, że wydaje się tam już większe pieniądze. Przynajmniej na pierwszy rzut oka.

Nie neguję ich rzetelności, uczciwości itd., po prostu mnie nie przekonuje. Uważam, że strona jest wizytówką firmy i dotyczy ona nowoczesnych technologii.
haker104
Prawie PlusManiak
Posty: 31
Rejestracja: 28 sty 2012, o 23:33

Re: Czy to są żarty ... kiedy mogę liczyć na nowy telefon?

Post autor: haker104 »

Witam.
Oddałem telefon już 3 razy do naprawy, z błędem, bo sam się resetuje i ciągle wymieniają oprogramowanie. Ostatnio jak oddałem to zniknął mi nawet zasięg 3G. Czy to jest wina serwisu?
Zwróciłem się z prośbą o wymianę tylnej klapki obudowy ponieważ ząbek się wytarł i obudowa się nie domyka. Nie dostałem żadnej odpowiedzi w tej sprawie, a podobno jest 6 m-cy gwarancji na obudowę? Co mam dalej robić z tym samoczynnym resetowaniem telefonu?
Po ilu naprawach mogę ubiegać się o nowy telefon i co musze zrobić?
bartogorzow
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 17 mar 2012, o 01:45

Re: Czy to są żarty ... kiedy mogę liczyć na nowy telefon?

Post autor: bartogorzow »

Musisz oddać telefon na niezgodność z umową z prośbą o ekspertyzę producenta, argumentując to ciągłymi naprawami tego samego elementu. Nie gwarantuję Ci wymiany telefonu, ale jeśli to Nokia, to może się udać.
ODPOWIEDZ