Plus i promocje dla stałych klientów.

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus

Czy chcesz dołączyć się do wniosku w sprawie nowych abonamentowych promocji?

Czas głosowania minął 12 kwie 2012, o 17:41

1. Tak, popieram i zamierzam.
8
44%
2. Tak, ale nie jestem pewien, czy wniosek jest dobry.
0
Brak głosów
3. Do kitu, Plus i tak jest dobry!
0
Brak głosów
4. Ta ankieta jest do bani, Plus to najlepsza sieć i nie trzeba nic zmieniać!
0
Brak głosów
5. Proponuję lepsze oferty w Mixie i Simplusie.
8
44%
6. Nie mam zdania.
2
11%
 
Liczba głosów: 18

Malina689
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 mar 2012, o 17:32

Plus i promocje dla stałych klientów.

Post autor: Malina689 »

Witam. Chcę wnieść "pozew" do Plusa, odnośnie stałych klientów. Obserwuję inne sieci, i dochodzę do wniosku, że mają coraz lepsze oferty. W obronie naszej sieci, chcę abyście odpowiedzieli na ankietę i poparli propozycję do naszego operatora, w sprawie wprowadzenia lepszych i tańszych promocji abonamentowych ( lub "mixowych"). Dziękuje z góry za wypełnienie ankiety.

Z poważaniem T. Malinowski.


Chciałbym jeszcze coś dodać. Widzieliście ostatnio ofertę Orange? Przeceniali telefony o ponad 500 zł. Czy Plus też takiego czegoś nie może zrobić? Swoim głosem zwiększasz szansę na zwiększenie tej oferty!

Dziękuje za przypomnienie. Jednak trzeba zrozumieć też w jakiejś części Plusa. Czy byłoby opłacalne sprzedaż komórki za np. 1400 zł na Simplusa? Jest to nieopłacalne. Zresztą po za tym przeanalizowałem dokładnie Abonament, Mix i Sim Plusa. Abonament oferuje chyba najlepsze promocje, nie mówiąc o zniżkach wynikających z płacenia abonamentu. Mix Plus jest bardziej opłacalny, są tam dobre promocje. A Simplus to mniej jak nie więcej jest taki sam co MixPlus. Tylko, że tu płacisz tyle ile chcesz. Głosować za! Ankietę prześlę do działu Obsługi Klienta!
Ostatnio zmieniony 29 mar 2012, o 18:04 przez Malina689, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Plus i promocje dla stałych klientów.

Post autor: Sim+ »

Nie zapominaj o Simplusie i 36.6 ! O Samych Swoich nie wspominam:) We wszystkich 3 prepaidach nadal zima, żadnych ruchów, trzeba wydać 200zł na utrzymanie numeru na rok! Pomyśleć że kiedyś śmiali się ze mnie gdy mówiłem że przez 10 lat wydałem jakieś 2200zł na telefon Simplusa;)
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
Paffel
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 29 mar 2012, o 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Plus i promocje dla stałych klientów.

Post autor: Paffel »

Ja tam chyba (narazie) nie będę glosował, niepotrzebnie się pakowałem w abonament, ostatnio Plus wychodzi na duży minus :P
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Plus i promocje dla stałych klientów.

Post autor: tomek »

Wg mnie takie proszenie o nową ofertę mija się z celem. Sami widzą co się dzieje, a skoro konkurencja ma lepszą ofertę to po co sobie robić problem? Wybór jest prosty... ;)
Malina689
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2012, o 17:32

Re: Plus i promocje dla stałych klientów.

Post autor: Malina689 »

Witam ponownie. Wejdźcie na stronę Play'a! Nowa Formuła 4.0 już jest;D Teraz czas na Plusa, swoim głosem zwiększasz szansę na lepszego Plusa!
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Plus i promocje dla stałych klientów.

Post autor: mariusz9a »

Malina689 pisze:Wejdźcie na stronę Play'a! Nowa Formuła 4.0 już jest;D Teraz czas na Plusa, swoim głosem zwiększasz szansę na lepszego Plusa!
Nawet nie ma co się łudzić że coś takiego w Plusie będzie. A swoją drogą to lepiej weź to samo w T-Mobile - przynajmniej będziesz miał jakość i obsługę na nieporównywalnie wyższym poziomie niż w Play ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ