250 SMS do wszystkich

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
domino236
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 26 gru 2011, o 13:39

Re: 250 SMS do wszystkich

Post autor: domino236 »

Siema. Czy ta usługa jest dalej aktualna, bo po wpisaniu kodu *121*11*02#, po chwilowym ładowaniu, wyświetla mi komunikat: "Usługa chwilowo niedostępna. Skontaktuj sie z BOK." Czy konieczny jest kontakt z BOK czy to jest zly kod, czy cokolwiek. Proszę o pomoc.

I czy na maila bok@plus.pl szybko odpowiadają ?
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: 250 SMS do wszystkich

Post autor: ChuckyCiechanow »

Jest nadal aktualna trzeba pamiętać, że w ciągu 31 dni można mieć tylko 1 pakiet. Posiadać taryfę Simplus lub Mix V
domino236
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 26 gru 2011, o 13:39

Re: 250 SMS do wszystkich

Post autor: domino236 »

Czyli jak mam taryfę mixPLus IV duo, to nie mogę wykupywać tego pakietu ?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: 250 SMS do wszystkich

Post autor: Jrv »

domino236 pisze:Czyli jak mam taryfę mixPLus IV duo, to nie mogę wykupywać tego pakietu ?
Nie.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: 250 SMS do wszystkich

Post autor: mariusz9a »

Było milion razy. Zamykam.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Siergiej
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 6 mar 2012, o 21:07

Re: 250 SMS do wszystkich

Post autor: Siergiej »

Chciałem dziś pierwszy raz w MIX-ie aktywować pakiet 250 SMS-ów do wszystkich numerem *121*11*02# i nie mogę aktywować. Co jest nie tak? Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: 250 SMS do wszystkich

Post autor: sl@w_es »

Pakiet „250 SMS-ów do wszystkich” mogą aktywować Abonenci, którzy spełnią następujące warunki:
- posiadają taryfę MIX V
- posiadają dodatnią wartość konta (minimum 10 zł);
- znajdują się w okresie ważności dla usług i połączeń wychodzących.

Spełniasz wszystkie wymienione?
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Magda
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 8 mar 2012, o 00:19

Re: 250 SMS do wszystkich

Post autor: Magda »

Witam!
Od niedawna zaczęłam korzystać z pakietów SMS-owych i jak wspomniałam mam problem z pakietem 250 smsów do wszystkich. Dziś mi się skończył, a do końca aktywności pakietu pozostało jeszcze ok 3 tygodni. Kiedyś słyszałam, że wystarczy dezaktywować pakiet (co też zrobiłam używając *121*00*02# ) i następnie od nowa aktywować, toteż próbowałam to zrobić, ale dostałam SMS-a o treści: Usługa niedostępna. Sprawdź: 1) czy masz wymagane środki 2)czy usługa nie wyklucza się z inną usługą 3) czy spełnione są inne warunki w celu jej aktywacji. Mam wymagane środki na koncie, nie zamawiałam innych pakietów ... da się coś z tym zrobić?
Z góry dziękuję i pozdrawiam! :)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: 250 SMS do wszystkich

Post autor: sl@w_es »

Magda pisze:(...) mam problem z pakietem 250 smsów do wszystkich. Dziś mi się skończył, a do końca aktywności pakietu pozostało jeszcze ok 3 tygodni. Kiedyś słyszałam, że wystarczy dezaktywować pakiet (co też zrobiłam używając *121*00*02# ) i następnie od nowa aktywować, toteż próbowałam to zrobić, ale dostałam SMS-a o treści: Usługa (...) Mam wymagane środki na koncie, nie zamawiałam innych pakietów ... da się coś z tym zrobić?
Z góry dziękuję i pozdrawiam! :)
Chyba niedokładnie słuchałaś co mówią lub Ci od których to słyszałaś nie mieli pojęcia o czym mówią ;-) ... A na poważnie, to poczytaj ten wątek od góry do dołu; zajrzyj także do innego tematu na PF: 250 SMS do wszystkich. Jeśli nie wyciągniesz właściwych wniosków po tej lekturze to odsyłam do Regulaminu promocji „250 SMS-ów do wszystkich” ze szczególnym naciskiem na pkt 8 tegoż Regulaminu.

P.S.
Na przyszłość użyj opcji Szukaj (przycisk znajduje się w prawym górnym rogu strony), bo jak sama widzisz odpowiedź na Twój problem znajdowała się już na FORUM (a znalazłoby się z pewnością ich jeszcze więcej).
Nowe tematy zakładamy w odpowiednich działach.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
magda_lenka
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 14:14

pakiet 250-smsów do wszystkich sieci

Post autor: magda_lenka »

Mam pytanie. Do jakich sieci obowiązuje ten pakiet 250 SMS-ów ? Napisane jest w regulaminie, że do sieci Plus, w tym do 36.6 i Sami Swoi oraz innych krajowych operatorów komórkowych, ale czy do wszystkich operatorów?
Konkretnie chodziłoby mi o Play, bo jak raz wykupiłam 29 gr do wszystkich za minutę to się okazało, że do Play się się to nie wlicza. Chcę pakiet kupić tylko dla osoby w Play, więc, żeby potem się nie zmarnowało.
Wie ktoś, czy obowiązuje on także do Play?
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: 250 SMS do wszystkich

Post autor: annika »

Jak do wszystkich, to do wszystkich.
Jakby było do wszystkich dużych sieci, to by nie było do Play. Plusowa terminologia dla wtajemniczonych... :-/
Powiem tak, sama nie sprawdzałam, ale w regulaminie jest tylko przypis 3, który brzmi:
"z wyłączeniem wiadomości SMS wysłanych w roamingu, do sieci stacjonarnych oraz SMS Premium, tj. wiadomości wysyłanych na numery z zakresu 7000-8099, 70000-79999 oraz 91000-91999"
więc jak najbardziej możesz oczekiwać, że sms do Play będą rozliczane z tego pakietu.
Zresztą w stawkach cennikowych cena sms do Play nie jest podwyższona, tylko na połączenie, więc analogicznie...
Jedrek133
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2012, o 14:05

Pakiet 250 sms do wszystkich. - pytanie

Post autor: Jedrek133 »

Mam pytanie czy mogę wykupić pakiet darmowych 250 sms w cenie 10 zl w mojej obecnej taryfie (mixPlus IV duo)?
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: 250 SMS do wszystkich

Post autor: ChuckyCiechanow »

Nie możesz
1. Promocja "250 SMS-ów do wszystkich” („Promocja”) jest organizowana przez Polkomtel S.A.1 i obejmuje Abonentów MIXPLUS2, którzy
korzystają z Planu Cenowego dla taryfy MixV dla Abonentów MIXPLUS („zwanych dalej „Abonentami”).
Regulamin promocji „250 SMS-ów do wszystkich”
.siL
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 7 cze 2012, o 13:12

250 smsów PROBLEM!

Post autor: .siL »

Mam taki problem. Aktywuje co jakiś czas pakiet 250 smsów do wszystkich sieci za 10 zł. Zawsze gdy skończą mi sie smsy dezaktywuje ten pakiet ponieważ sam chce go aktywować ponieważ czasem daną kwote przeznaczam na dzwonienie a na ten pakiet mam oddzielnie pieniądze. Więc zapomniałem w tym miesiącu dezaktywować ten pakiet i chyba uruchomił się mi on sam. Dezaktywowałem go dzisiaj ale widzę, że z konta ubyło mi 10 zł za te smsy i nie moge go teraz aktywować. Czy mozna go jakoś aktywować ponownie? dzwoniłem do konsultanta i nie mogłem się z nim dogadać więc mam nadzieje, że poradzicie coś.
Btw. te moja dziewczyna ma z Playa dlatego potrzebuje ten pakiet : )
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: 250 SMS do wszystkich

Post autor: Jrv »

Jeśli pakiet się odnowił - a zgodnie z regulaminem usługi pakiet nie dezaktywowany odnawia się cyklicznie co 31 dni - i Ty go wyłączyłeś to nie uruchomisz teraz kolejnego ponieważ aktywacja takiego pakietu nastąpić może nie częściej jak raz w ciągu 31 dni.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ