starter za 12zł 36i6 . pakiet internet + smsy?

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
adichilless
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 sie 2011, o 19:54

starter za 12zł 36i6 . pakiet internet + smsy?

Post autor: adichilless »

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć czy kupując co miesiąc starter z 36i6 za 12 zł będę mógł w danym miesiacu wykupić sobie pakiet internetu za 7 zł + SMS-y za 5 zł, bo to wyjdzie akurat 12 zł. Co miesiąc inny starter bym kupował - nowy numer.
Czy na początku bierze coś kasy czy coś takiego?
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: starter za 12zł 36i6 . pakiet internet + smsy?

Post autor: annika »

adichilless pisze:Witam.
Chciałbym się dowiedzieć czy kupując co miesiąc starter z 36i6 za 12 zł będę mógł w danym miesiacu wykupić sobie pakiet internetu za 7 zł + SMS-y za 5 zł, bo to wyjdzie akurat 12 zł. Co miesiąc inny starter bym kupował - nowy numer.
Czy na początku bierze coś kasy czy coś takiego?
Przy zerowym stanie konta konto zostanie zablokowane i nie będziesz mieć możliwości korzystania z wykupionych wcześniej pakietów.
Czyli taka opcja nie przejdzie. Taka już uroda Plusa. ;-)
adichilless
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 23 sie 2011, o 19:54

Re: starter za 12zł 36i6 . pakiet internet + smsy?

Post autor: adichilless »

z opcji nielimitowanych smsow w 36i6 mozna korzystać przy zerowym stanie koncia. pytanie czy przy pakiecie internetu tez?
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: starter za 12zł 36i6 . pakiet internet + smsy?

Post autor: annika »

adichilless pisze:z opcji nielimitowanych smsow w 36i6 mozna korzystać przy zerowym stanie koncia. pytanie czy przy pakiecie internetu tez?
Pakiety Non Stop wymagają dodatniej wartości konta.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: starter za 12zł 36i6 . pakiet internet + smsy?

Post autor: mariusz9a »

W 36i6 powinien działać net przy 0 zł na koncie. Ale głowy sobie uciąć nie dam - trzeba by sprawdzić doświadczalnie ;-). W 36i6 jest trochę inaczej niż w innych ofertach Plusa (czytaj lepiej).
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: starter za 12zł 36i6 . pakiet internet + smsy?

Post autor: ChuckyCiechanow »

mariusz9a pisze:W 36i6 powinien działać net przy 0 zł na koncie. Ale głowy sobie uciąć nie dam - trzeba by sprawdzić doświadczalnie ;-).
Niestety nie działała, przy 0zł kiedyś to testowałem.
adichilless
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 23 sie 2011, o 19:54

Re: starter za 12zł 36i6 . pakiet internet + smsy?

Post autor: adichilless »

Hm, to kupię starter za 9 zł, wykupię pakiet SMS-ów i zostanie mi 4zł.
Mogę sobie jakoś doładować konto np. za 4 zł tak, żeby mi został 1 zł po kupieniu startera? Za ile można minimalnie doładować konto w 36i6?
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: starter za 12zł 36i6 . pakiet internet + smsy?

Post autor: annika »

adichilless pisze:Hm, to kupię starter za 9 zł, wykupię pakiet SMS-ów i zostanie mi 4zł.
Mogę sobie jakoś doładować konto np. za 4 zł tak, żeby mi został 1 zł po kupieniu startera? Za ile można minimalnie doładować konto w 36i6?
Hm, a są dostępne startery za 9 zł w ofercie 36i6? Bo na stronce jakoś nie ma, ale to może kolejny błąd ;) Zestawy startowe 36i6
Doładować za 4zł? Pewnie się da, nie próbowałam ;) Oczywiście z pominięciem kart zdrapek i terminali, które mają najczęściej zdefiniowane kwoty doładowań. Myślę, że by przeszło, pytanie, co Ci to da?
W 36i6 kwoty doładowań przedłużają konto tak samo jak w Simplus, czyli dopiero 5 zł przedłuża ważność o 2 dni (i to tylko, jeśli ważność właśnie się kończy).
Usługa EsyNielimitesy (bo pakietem bym tego nie nazywała) wprawdzie nie wymaga 1 gr na koncie, ale ważności na połączenia wychodzące już tak.
Regulamin usługi promocyjnej „Esy Nielimitesy” pisze:9. Aby korzystać z Usługi, karta SIM Użytkownika musi znajdować się w okresie ważności dla usług i połączeń wychodzących.
No chyba, że w praktyce jest inaczej, niż w regulaminie ;) To już się muszą użytkownicy tej taryfy wypowiedzieć.
No, a starter za 5 zł jest ważny 14 dni :( , więc ewentualnie proponowałabym do startera za 12 zł doładować 1 zł i mieć i sms do Plus i internet. Jeśli tak by było można.
W Simplusie można by nawet tą złotówkę przelać z innego konta. Szkoda, że na 36i6 nie można.
_______________
No dobrze, próbowałam, ale nie wychodzi. Nie wiedzę możliwości doładowania konta za kwotę niższą niż 5 zł. W odpowiedzi na moją próbę Plus wymownie milczy. Z pewna dozą dezaprobaty, bo co ty sobie dziewczynko myślisz, wyskakuj z piątaka, albo z zasilenia nici. W sumie powinnam pamiętać, że Plus przyjmuje doładowania od 5-150 zł. Zresztą inne sieci podobnie:
Heyah i Tak-Tak -- 5-500 zł
Orange -- 5-200 zł
Play -- 5-300 zł
Chyba aktualne. ;-)
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, o 23:53 przez annika, łącznie zmieniany 1 raz.
adichilless
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 23 sie 2011, o 19:54

Re: starter za 12zł 36i6 . pakiet internet + smsy?

Post autor: adichilless »

annika pisze:
adichilless pisze: No, a starter za 5 zł jest ważny 14 dni :( , więc ewentualnie proponowałabym do startera za 12 zł doładować 1 zł i mieć i sms do Plus i internet. Jeśli tak by było można.
no czyli dokładnie o to mi chodzi. z racji iz nie mam konta bankowego kupie sobie starter za 12zł i doładuje za tą 1zł i bedzie to czego chce. dzieki za pomoc .
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: starter za 12zł 36i6 . pakiet internet + smsy?

Post autor: mariusz9a »

Da się w ogóle doładować konto za 1 zł? Bo coś mi się wydaje że nie bardzo ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: starter za 12zł 36i6 . pakiet internet + smsy?

Post autor: annika »

No przecież dopisałam, że ani wg regulaminów, ani z doświadczenia :-| się nie da. O co więc chodzi? Tak wiem, mam się streszczać w trzech linijkach, bo więcej nikt nie czyta, już to słyszałam od koleżanek...
adichilless
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 23 sie 2011, o 19:54

Re: starter za 12zł 36i6 . pakiet internet + smsy?

Post autor: adichilless »

Noo teraz to już wiadomo na czym się stoi. Żeby miec pakiet internet i SMS-y i korzystać z tego przez miesiąc trzeba kupić starter za 12 zł, a potem doładować za 5 zł, bo tyle się da najmniej. Tak wiec 17 zł wychodzi najtansza możliwa opcja korzystania z neta i SMS-ów.
Dzięki za pomoc jeszcze raz Annika
ODPOWIEDZ