Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
stefrog1
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 19:33

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: stefrog1 »

mariusz9a pisze:
stefrog1 pisze:Każdy czeka na przedłużenie ważności konta. Oferta na kartę powinna być ofertą (ładuję kiedy potrzebuje) a nie ukryty abonament, chyba każdy przyzna mi rację
Ja Ci nie przyznam racji. Pula numerów dostępna na rynku jest ograniczona. Jakby miało być tak jak sobie wymyśliłeś to większość numerów przepadałaby bezpowrotnie. A na to nie można pozwolić. W pewnym momencie wyczerpałaby się pula numerów i co dalej? Nie dałoby się kupić startera, zmienić numeru ani podpisać żadnej nowej umowy.

Jakoś play, t- mobile i orange nie boją się że im pula numerów się wyczerpie
Awatar użytkownika
cristofer909
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 18 paź 2010, o 16:13

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: cristofer909 »

niedługo kończy mi się ważność konta...kurcze nie usmiecha mi sie ładować za 5 dych...dawać nową ofertę z ważnością po każdym doładowaniu!!
stefrog1
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 19:33

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: stefrog1 »

minimum jakie dałoby się przeżyć to chociaż tak jak w mbank mobile 5 zł na dwa miesiące, albo jak kiedyś było w gaduair 10zł na trzy miesiące. Operatorzy wirtualni działający na nadajnikach plusa dawali lepsze warunki.
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: tomek »

Ja zdecydowanie bardziej liczę na korzystny cennik bo przy obecnym niestety doładowanie schodzi wcześniej niż przewiduje. Ale pewnie jeżeli będą dobre stawki to i na dłużej wystarczy środków, jeżeli na dużo dłużej to faktycznie przydałoby się i wydłużenie ważności konta.
Awatar użytkownika
armin84
PlusManiak
Posty: 122
Rejestracja: 7 mar 2009, o 09:01

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: armin84 »

mi starczy roczna ważność konta :-)
Бяла нощ, бяла луна, две тела, сенки от рая
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6166
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: mariusz9a »

stefrog1 pisze:
mariusz9a pisze:
stefrog1 pisze:Każdy czeka na przedłużenie ważności konta. Oferta na kartę powinna być ofertą (ładuję kiedy potrzebuje) a nie ukryty abonament, chyba każdy przyzna mi rację
Ja Ci nie przyznam racji. Pula numerów dostępna na rynku jest ograniczona. Jakby miało być tak jak sobie wymyśliłeś to większość numerów przepadałaby bezpowrotnie. A na to nie można pozwolić. W pewnym momencie wyczerpałaby się pula numerów i co dalej? Nie dałoby się kupić startera, zmienić numeru ani podpisać żadnej nowej umowy.

Jakoś play, t- mobile i orange nie boją się że im pula numerów się wyczerpie
Ale oni nie maja oferty "ładuję kiedy potrzebuję". U nich tez masz ukryty abonament, tylko na lepszych warunkach niż w Plusie. U nich tez musisz ładować, ale co rok. Oferta typu że numer jest ważny w nieskończoność skutkowałaby tym co napisałem powyżej.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
stefrog1
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 19:33

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: stefrog1 »

Przecież chodzi tylko o dłuższą ważność konta, nie wieczną :-)
u róznych OPÓW jest to różnie rozwiązane
PLAY: 5zł na rok
Orange: jak narazie wystarczy wysłać sms start na 8002
W T-mobile odebrać lub wysłać sms lub odebrać lub wykonać połączenie.

Może ktoś na górze w PLUSIE siedzi i kombinuje w jaki to oryginalny sposób zrobić tą roczną ważność konta. jak na razie ma z tym spory problem więc w może podsuniemy mu jakiś dobry pomysł, tak żeby Plus twarz zachował i oryginalność :?:
Kontoczasowydłużaczor :idea: dzwonimy na jakiś numer kasuje nas jakąś niewielką kwotę i mamy konto ważne rok :?:
Może być? jeszcze tak nikt nie ma
Awatar użytkownika
armin84
PlusManiak
Posty: 122
Rejestracja: 7 mar 2009, o 09:01

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: armin84 »

Komunikat prasowy 26.04.2012 r. Tanie rozmowy do UE i darmowa nawigacja NaviExpert, czyli "Starter dla obcokrajowca" w Plusie! Od 27. kwietnia w ofercie Plus na Kartę dostępny będzie Starter dla obcokrajowca za 25 zł. Przygotowany został specjalnie z myślą o cudzoziemcach odwiedzających Polskę.

Starter pozwala na:
• rozmowy do krajów UE oraz Chorwacji, Ukrainy i Rosji za 29 gr/min,
• 30-dniowe bezpłatne korzystanie w telefonie z nawigacji NaviExpert

mam nadzieję, że to nie jest ta rewolucja, która miała być :D
Бяла нощ, бяла луна, две тела, сенки от рая
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: luki »

armin84 pisze:Komunikat prasowy 26.04.2012 r. Tanie rozmowy do UE i darmowa nawigacja NaviExpert, czyli "Starter dla obcokrajowca" w Plusie! Od 27. kwietnia w ofercie Plus na Kartę dostępny będzie Starter dla obcokrajowca za 25 zł. Przygotowany został specjalnie z myślą o cudzoziemcach odwiedzających Polskę.

Starter pozwala na:
• rozmowy do krajów UE oraz Chorwacji, Ukrainy i Rosji za 29 gr/min,
• 30-dniowe bezpłatne korzystanie w telefonie z nawigacji NaviExpert

mam nadzieję, że to nie jest ta rewolucja, która miała być :D
Raczej nie, ale już zaczyna się coś dziać. Na Euro w sam raz, nawigacja też. Po co płacić za roaming w Polsce jak można tanio zadzwonić z takiej karty do rodziny czy znajomych za granicą.
stefrog1
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 19:33

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: stefrog1 »

właśnie dziś orange wyskoczyło z pakietem 600sms za 6zł do wszystkich sieci i to na 30 dni. Podbijają poprzeczkę Plusowi i konkurencji
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: luki »

stefrog1 pisze:właśnie dziś orange wyskoczyło z pakietem 600sms za 6zł do wszystkich sieci i to na 30 dni. Podbijają poprzeczkę Plusowi i konkurencji
Identyczny był w Play, więc kolejna kopia. Teraz za 10 zł są nielimitowane. Co kto woli. Obydwa pakiety to dla jakichś maniaków, bo ja może wyślę 2 sms w miesiącu i to na 2601. :mrgreen:
capone
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 maja 2011, o 20:52

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: capone »

A ja z chęcią bym skorzystał z takiego pakietu sms nielimitowanego do wszystkich i zostać w sieci plus ze względu na dziewczynę. Obecnie 250 do wszystkich nie styka...
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: luki »

Co kto lubi. Ja za groszę będe mógł dzwonić do Unii, bądź inni do mnie, znajdując się za granicą :mrgreen: Po to jest gama ofert by każdy sobie coś wybrał.

Ale ta roczna ważność konta i komentarze pod każdym artykułem, nawet jeśli artykuł jest o Putinie, zaczyna mi działać na nerwy. :evil: :evil:
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: kowcio »

Plus jak nie wprowadzi też lepszej oferty z SMSami poza sieć niż ta co w Orange teraz się pojawiła i rocznej ważności konta, to im i tak to nic nie pomoże - takie moje zdanie. Zanim się namyślą, to konkurencja będzie już do przodu :-)
Ja też chyba jakbym miał mieć jedno życzenie, to bym życzył długiej ważności konta za cokolwiek - odebranie rozmowy, wysłanie bezpłatnego SMS, doładowanie niewielką kwotą... Cokolwiek..
50 zł na 3 miesiące doładowywać to teraz naprawdę dużo.
stefrog1
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 19:33

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: stefrog1 »

50 zł na 3 miesiące to dużo, zwłaszcza jak się ma ponad 315 zł na koncie i ważność do 15 maja.
ODPOWIEDZ