Bez limitu do wszystkich

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
torpi222
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 maja 2012, o 01:38

Bez limitu do wszystkich

Post autor: torpi222 »

Witajcie, jestem tu nowy, moze zle szukalem. Mam pytanie co do produktu firmowego, czy indywidualnie, bez roznicy, bo chodzi o to samo. Dostaje w abonamencie 2.5 GB neta, ale nie moge korzystac z tzw steamingu czyli ogladania filmikow na YT ale pytanie czy przez np OPERE? czy ogolnie, jesli posiadam bezposrednia aplikacje YT rowniez nie moge?>
Abonent
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 30 sie 2010, o 14:01

Re: Bez limitu do wszystkich

Post autor: Abonent »

Pewnie przez operę. Skorzystaj z przeglądarki , którą producent telefonu umieścił w oprogramowaniu telefonu.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Bez limitu do wszystkich

Post autor: luki »

torpi222 pisze:Witajcie, jestem tu nowy, moze zle szukalem. Mam pytanie co do produktu firmowego, czy indywidualnie, bez roznicy, bo chodzi o to samo. Dostaje w abonamencie 2.5 GB neta, ale nie moge korzystac z tzw steamingu czyli ogladania filmikow na YT ale pytanie czy przez np OPERE? czy ogolnie, jesli posiadam bezposrednia aplikacje YT rowniez nie moge?>
Sory, ale nic z tego nie rozumiem. Kto Ci powiedział, że nie możesz korzystać z YT i jaki masz telefon?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Bez limitu do wszystkich

Post autor: mariusz9a »

Wywal z konfiguracji telefonu punkt dostępu o nazwie Video. Zostaw tylko punkt dostępu Internet do łączenia się z netem. Wtedy za przeglądanie YT i innych podobnych, dane będą pobierane z pakietu internetowego.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
torpi222
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2012, o 01:38

Re: Bez limitu do wszystkich

Post autor: torpi222 »

czyli jednak idzie to obejsc a zastanawiam sie nad htc one X, SGS II, badz xperia S. Moze cos doradzicie? Wiadomo ze kazdy duzy wiec o wielkosc nie chodzi ale bardziej funkcjonalnosc itd ;)
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Bez limitu do wszystkich

Post autor: luki »

Ale co obejść? Nie trzeba niczego obchodzić, w androidzie nie ma apn video, a cala transmisja strumieniowa idzie przez apn: internet, która jest rozliczana w pakiecie. Nie wiem czy to można porównywać, bo HTC one X ma 4 rdzeniowy procek i dopiero co został wypuszczony na rynek, raczej trzeba go porównać do SG III.
ODPOWIEDZ