PRZENIESIENIE NUMERU DO PLUS

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Awatar użytkownika
rawsky
Szalony PlusManiak
Posty: 384
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2009, o 18:04
Lokalizacja: Białystok

Re: PRZENIESIENIE NUMERU DO PLUS

Post autor: rawsky »

Jrv pisze:Jeśli przenosisz numer do usług prepeidowych to potrzebujesz (a może Ty nie) kartę sim, która Ci ten numer obsłuży i opłata jest właśnie za wyrobienie karty sim - nie za samo przeniesienie numeru.
Sarkazm ? To teraz pójdę i przeniosę numer i powiem, że nie potrzebuję karty sim :mrgreen: . Nie mam pretensji do pracownika, bo robi to co musi, ale jak wcześniej sl@w_es pisał że ,,za darmo" dostał kartę sim, więc się nie dziw.

Dzisiaj dostałem sms, że reklamacja uznana i zwrócili 12.30zł na konto ;-) .
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: PRZENIESIENIE NUMERU DO PLUS

Post autor: Jrv »

rawsky pisze:
Jrv pisze:Jeśli przenosisz numer do usług prepeidowych to potrzebujesz (a może Ty nie) kartę sim, która Ci ten numer obsłuży i opłata jest właśnie za wyrobienie karty sim - nie za samo przeniesienie numeru.
Sarkazm ? To teraz pójdę i przeniosę numer i powiem, że nie potrzebuję karty sim :mrgreen: . Nie mam pretensji do pracownika, bo robi to co musi, ale jak wcześniej sl@w_es pisał że ,,za darmo" dostał kartę sim, więc się nie dziw.

Dzisiaj dostałem sms, że reklamacja uznana i zwrócili 12.30zł na konto ;-) .
No i super - reklamacje mogą, konsultanci nie - gratuluję.

Muszę jeszcze sprawdzić jak to byłoby przy przechodzeniu na Mix ponieważ tam chyba będzie karta darmowa.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
yunivers
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 wrz 2012, o 12:03
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: yunivers »

Hej.
Dzwonili do mnie z Plusa i powiedzieli, że jeśli złożę wniosek o przeniesienie numeru (nie w salonie) to dostanę 4 miesiące abonamentu gratis.
Chodzi mi o abonament za 79,90zł i telefon Xperia Sola.
Jak to wygląda? Miał ktoś z tym już do czynienia?
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: luki »

renifer84
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2012, o 15:04

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: renifer84 »

Nie wiem czy piszę w dobrym dziale, ale interesuje mnie przeniesienie nr do Plusa w mixie; czy wiecie może czy są z tego tytułu jakieś korzyści? A tak a'propos, śledziłem ceny telefonów w Plusie i muszę przyznać że jeszcze kilka dni temu Sony Xperia P przy doładowaniu 60 zł na 30 /36 kosztował o polowe taniej niż teraz. Skąd taka nagła podwyżka cen?
kar_o93
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2013, o 21:58

Re: PRZENIESIENIE NUMERU DO PLUS

Post autor: kar_o93 »

Witam :)
Może zacznę od początku...
Mam numer w Heyah, jutro jadę do salonu PLUSA żeby przejść do tej sieci i chciałabym od razu podpisać umowę w Mixplusie.
Moje pytania są takie:
- Czy od razu będę mogła podpisać umowę w MIXPLUSIE po przejściu z Heyah, czy muszę odczekać kilka dni?
- Jestem studentką, jakie są dokładnie wymagane dokumenty do podpisania umowy w Mix Plus?
gniewosz
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2013, o 17:14

Re: Przeniesienie numeru do Plus

Post autor: gniewosz »

Witajcie
Mam w Orange 3 abonamenty, a z racji iż jeden się kończy szukam lepszej oferty dla firmy niż w Orange...
w Plusie interesuje mnie taryfa "Oferta ze smartfonem i taryfą Bez Limitu dla Firm"
Powiedzcie mi, można wytargować u nich lepszą ofertę niż ta która jest na stronie czy ciężko cokolwiek ugrać?
poltergeist
PlusManiak
Posty: 118
Rejestracja: 16 sty 2013, o 10:53

Re: Przeniesienie numeru do Plus

Post autor: poltergeist »

Wszystko zależy od wysokości abonamentu miesięcznego. Gdybyś przenosił również od razu 3 numery też inaczej by na to patrzyli. Ja za przedłużenie umowy w Plusie dla 3 numerów jednocześnie dostałem po 40 darmowych minut dodatkowo do abonamentu. Nic więcej nie ugrałem, bo telefony są w najniższych abonamentach po 30 zł. Zwróć uwagę na to, że w abonamentach powyżej 90 zł pakiet internetowy jest bezpłatny. Przy najniższym abonamencie będziesz musiał zapłacić za niego 7 zł netto miesięcznie. Na pewno warto się zgłosić do salonu i tam negocjować warunki.
Jeśli pomogłem - podziękuj. Jeśli wprowadziłem zamieszanie - opie.... :)
stokrotka00804
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2013, o 13:16

Kiedy można przejść do Plusa?

Post autor: stokrotka00804 »

Chciałabym przejść do Plusa z numerem Play. Jednak z Play łączy mnie umowa Mix i to jeszcze na około dwa lata.
Czy jest możliwe przejście do Plusa bez oczekiwania na okres wygaśnięcia umowy z Play?
obcypowraca

Re: Kiedy można przejść do Plusa?

Post autor: obcypowraca »

W każdej chwili możesz przejść. Kwestia czy Play ci nie da kary za brak wywiązania się z umowy.
prutek
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 6 paź 2014, o 22:06

Przeniesienie numeru do Plusa - zapis

Post autor: prutek »

U mnie wyglądało i nadal wygląda to mniej więcej tak:

30.09 złożenie wniosku o przeniesienie numeru
01.10 email z informacją o uzupełnienie danych
01.10 próba połączenia z konsultantem
02.10 ponowne 5 prób połączenia z konsultantem każda po ok 20 minut
03.10 zamówienie przekazane przez sklep do wysyłki
07.10 odebranie nowego telefonu, podpisanie dokumentów
08.10 numer tymczasowy nadal nieaktywny
prutek
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 6 paź 2014, o 22:06

Re: PRZENIESIENIE NUMERU DO PLUS

Post autor: prutek »

08.10 numer tymczasowy stał się aktywny
13.10 cisza w sprawie przeniesienia numeru,
takboy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2014, o 16:22

Re: PRZENIESIENIE NUMERU DO PLUS

Post autor: takboy »

Hej ja byłbym zainteresowany przenosinami numeru i tak na stronie znalazłem ofertę za 69,99zł z telefonem Samsung Galaxy Grand 2 LTE. Moje pytanie brzmi czy można jakoś negocjować i dostać jakieś bonusy w Plusie ? przenoszę nr z innego operatora.
Voland
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2014, o 17:41

Re: PRZENIESIENIE NUMERU DO PLUS

Post autor: Voland »

Witam. Mam pytanie, chciałbym przenieś numer z pomarańczowych do Plusa, jednakże dotychczasowa umowa jest podpisana przez innego właściciela (mamę) gdyż w momencie zawierania umowy byłem jeszcze niepełnoletni,a po przeniesieniu chciałbym aby dwie usługi czyli abonament komórkowy + internet mobilny były tylko i wyłącznie na mnie.

Czy jest możliwe przemianowanie właściciela numeru? Jeśli tak to z jakimi dodatkowymi druczkami się to wiąże?

Zależy mi bardzo aby mój numer pozostał mój gdyż jest on można powiedzieć dla mnie "złotym".
komo
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 6 paź 2014, o 18:06

Re: PRZENIESIENIE NUMERU DO PLUS

Post autor: komo »

Voland pisze:Czy jest możliwe przemianowanie właściciela numeru?

Cesja numeru. Jeszcze w Orange to sam się przeniesiesz. Jesli w Plusie to przenosi się/cię mama.

klik :arrow: Orange

klik :arrow: Plus
ODPOWIEDZ