Dezaktywacja Pakietu - błąd

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
progress
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:20

Dezaktywacja Pakietu - błąd

Post autor: progress »

Witam.
Sprawa przedstawia się następująco.
Moja dziewczyna ma telefon w mixplusie, aktywowała sobie pakiet 600 sms kodem *121*11*50#. Esemesy skończyły się i zgodnie z regulaminem chciała go najpierw zdezaktywować kodem *121*00*50# lecz przychodzi sms, że usługa niedostępna i trzeb się skontaktować z BOK. Wpisanie samego kodu aktywującego też nic nie daje. Wpisanoie kodu na 500 sms nic nie daje. Dziewczyna ma wykupiony pakiet internetowy i do dzisiaj miała pakiet bezliku rozmów, ale zdezaktywowała go bo myślała, że pakiety się blokują na wzajem, ale niestety nie da się dalej zdezaktywować pakietu i aktywować go na nowo.
Co trzeba zrobić, żeby ten kod zadziałał i można było doładować te 600 sms, bo pomysły mi się już skończyły.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Dezaktywacja Pakietu - błąd

Post autor: Jrv »

Jeśli osoba ta ma mixplus i włączony pakiet 600sms to znaczy, że jest to taryfa mix6 i tam kod na włączenie (i takim musiałoby być to włączone) to *121*11*01# wyłączenie *121*00*01#
Zastanawia mnie jedynie bezlik rozmów, który to dostępny był tylko w taryfie mixIV i mixIV duo. W tych taryfach nie było jednak pakietów 600sms.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dezaktywacja Pakietu - błąd

Post autor: sl@w_es »

progress pisze:(...) Co trzeba zrobić, żeby ten kod zadziałał i można było doładować te 600 sms, bo pomysły mi się już skończyły.
Pozdrawiam.
Odpowiedź na Twój problem pojawiła się już na FORUM w temacie 600 SMS do Plusa - problem z aktywacją; wystarczyło tylko użyć opcji Szukaj.
Wątek ZAMYKAM.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Zablokowany