Plus wspiera Finał Wielkiej Orkiestry

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Plus wspiera Finał Wielkiej Orkiestry

Post autor: mariusz9a »

Sieć Plus wspiera Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który po raz siedemnasty odbędzie się w najbliższą niedzielę. Sieć od lat aktywnie angażuje się w pomoc przy organizacji Finału.

Podobnie jak w latach ubiegłych, licytację podczas Finału wspomoże 100 konsultantów Plusa - wolontariuszy, którzy będą obsługiwać infolinię aukcji telewizyjnej. Plus zapewnił organizatorom także wsparcie technologiczne.

Jak co roku, Plus udostępni swoim klientom numer 7547, na który można przesyłać SMS-y. Koszt SMS-a wynosi 5 zł plus VAT (6,10 zł z VAT). Operator sieci Plus nie pobiera żadnych opłat związanych z funkcjonowaniem serwisu. Całkowity dochód z SMS-ów, pomniejszony o podatek VAT, zostanie przekazany na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podczas ubiegłorocznego Finału WOŚP klienci sieci Plus za pośrednictwem SMS-ów zasilili konto Fundacji kwotą 767.270 zł.

Współpraca między siecią Plus a Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy rozpoczęła się w 2001 roku, kiedy Fundacja WOŚP postanowiła wprowadzić w Polsce Program Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków. Fundacja zakupiła terminale bazodanowe, Plus zaś wyposażył je nieodpłatnie w modemy pakietowej transmisji danych GPRS. Terminale z modemami znajdują się obecnie niemal we wszystkich oddziałach noworodkowych w całej Polsce.
Źródło: telepolis.pl

Ja mam aplikację "Pierwsza Pomoc" która była udostępniona dla klientów Plusa a dochód z zakupu aplikacji był przeznaczony na WOSP. Tylko nie pamiętam czy to było rok temu czy dwa.
Mam nadzieję że ta aplikacja nigdy mi nie będzie potrzebna...
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Jak co roku, Plus udostępni swoim klientom numer 7547, na który można przesyłać SMS-y. Koszt SMS-a wynosi 5 zł plus VAT (6,10 zł z VAT).
Tylko dodam że można wysłać SMSa bez żadnej tereści.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

Popieram akcję, tylko zastanawia mnie, czy nie uzbierano by więcej pieniędzy, gdyby SMS był tańszy? Po prostu dla tych co chcą wysłać za tyle i tyle złotych mogą wysłać kilka tańszych SMSów, a nie którzy wyślą najzwyczajniej jednego (zamiast w ogóle)... :-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Ja wysłałem dwa.
Racja, zawsze bardziej wolę wysyłać SMSy charytatywne za 1zł niż te za 5zł :-/ (dlatego częściej wspieram fundację TVN niż fundację Polsat)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
korpi
Szalony PlusManiak
Posty: 350
Rejestracja: 23 gru 2008, o 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: korpi »

mariusz9a pisze:Tylko dodam że można wysłać SMSa bez żadnej tereści.
Powiem że nie z każdego telefonu się da np. SE K510i ale już np teraz z W610 tak xD
ODPOWIEDZ