Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
SzymekPB
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 10:56

Przedłużenie umowy

Post autor: SzymekPB »

Witam, chciałbym przedłużyć umowę w Plusie. I mam takie pytanie. Są jakieś rabaty dla przedłużających?
rado
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 3 sty 2013, o 18:37

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: rado »

Jeżeli z telefonem, to nie. Bez telefonu na 12 lub 18 mies. - rabat na abonament 50% przez 3 mies. W obu przypadkach dostajesz dodatkowe minuty. Jeśli w punkcie/salonie zaproponują mniej minut, niż wg tabeli dla przenoszących numer do Plusa, to warto skontaktować się z Działem Utrzymania Klienta :)

Jeszcze jedno - na Syberyjskich to chyba już nie da się przedłużyć umowy, na pewno nie z telefonem. Ale i tak raczej się nie opłacają, chyba że piszesz baaaardzo dużo SMS-ów lub MMS-ów :)
SzymekPB
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 10:56

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: SzymekPB »

Syberyjskie to przedłużałem w 2010 roku. Od kilku miesięcy siedzę na bezterminowej.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Krzysiek_Plus »

SzymekPB pisze:Witam, chciałbym przedłużyć umowę w Plusie. I mam takie pytanie. Są jakieś rabaty dla przedłużających?
W promocji, możesz uzyskać rabat na okres 3 miesięcy. Opłata abonamentowa wynosi wtedy 9,90 niezalżnie od planu taryfowego.

Warunkiem skorzystania jest posiadanie jednocześnie usługi Plus Internet.

Ewetulanie opcja Bez limitu, ale tutaj najniższy abonament uwzględniając rabat wynosi 99zł.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
poltergeist
PlusManiak
Posty: 118
Rejestracja: 16 sty 2013, o 10:53

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: poltergeist »

I własnie tego nie rozumiem. Kładziecie nacisk na pozyskanie nowego klienta, jeszcze większy nacisk na odebranie klienta z konkurencyjnej sieci, ale o utrzymanie klienta bieżącego nie zabiegacie wcale. Ostatnio sprawdzałem ofertę dla siebie. Jako stały klient przedłużający umowę w abonamencie za 39,90 zł mógłbym otrzymać telefon Samsung Chat B5330 za 199zł. Nowy klient w abonamencie za 29,90 zł otrzymuje ten telefon za 1 zł. Czyli dla nowego klienta się opłaca, ale dla starego już nie? Naprawdę poważnie zastanawiam się nad przeniesieniem numeru do innej sieci, chociażby z powodu atrakcyjnych dodatków w postaci darmowych minut czy pakietów internetowych.
Jeśli pomogłem - podziękuj. Jeśli wprowadziłem zamieszanie - opie.... :)
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Dominik_Plus »

poltergeist, generalnie nie powinno być takiej sytuacji, o której napisałeś. Ceny przy najniższych abonamentach powinny być, co najmniej porównywalne z cenami dla nowych Klientów.

Podeślij mi swój nr przez ten formularz to sprawdzę Twoją ofertę czy wszystko jest tam ok.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
rogalik
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 23 sty 2013, o 13:44

Re: Lumia 920 - abonament

Post autor: rogalik »

Witam, mam pytanie: jak wygląda oferta przedłużeniowa na ten telefon w ofercie na firmę?
Jestem w Waszej sieci już ponad 10 lat i choć umowa obecna kończy mi się dopiero we wrześniu, to jestem już na 100% pewny, że ją przedłużę.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Lumia 920 - abonament

Post autor: Dominik_Plus »

rogalik pisze:witam,ma pytanie jak wygląda oferta przedłużeni owa na ten telefon w ofercie na firmę,jestem w waszej sieci już ponad 10 lat, i choć umowa obecna kończy mi się dopiero w wrześniu,to jestem już na 100% pewny że ją przedłuże
rogalik, bardzo się cieszę, że zostaniesz z nami jeszcze dłużej :-) W pierwszej kolejności sprawdzaj czy masz już przygotowaną ofertę na stronie http://www.plus.pl/przedluz
Teraz może być niestety jeszcze trochę za wcześnie ale za 2-3 miesiące jest szansa, że zaczną się pojawiać propozycje. ;-)

A orientacyjny zarys aktualnej oferty dla firm znajdziesz na stronie: LINK
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
joanna371
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2013, o 14:38

przedłużenie umowy

Post autor: joanna371 »

Witam.
W styczniu 2012 brałam telefon na abonament - nokia x2 za 1 zł + abonament 59,90 okres umowy na 2 lata, ale często oferty przychodzą dużo wcześniej niż jest koniec umowy. Dodam, że jestem w Plusie od 10 lat. Kiedy więc mogę spodziewać się nowej oferty?
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Dominik_Plus »

joanna371, oferta taka z reguły pojawia się ok. 2 miesiące przed końcem umowy.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
czekoladka000
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2013, o 18:20

Przedłużenie Umowy !!

Post autor: czekoladka000 »

Witam. 6 czerwca kończy mi się umowa . O ile dni wcześniej moogę ją przedłużyć?
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Dominik_Plus »

czekoladka000,
Dominik_Plus pisze:oferta taka z reguły pojawia się ok. 2 miesiące przed końcem umowy.
;-)
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
tomek274
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 24 sty 2013, o 18:15

przedłużanie umowy

Post autor: tomek274 »

Witam. Aktualnie posiadam 2 umowy na abonament w plusie i mam kilka pytań:
1. Przy przedłużaniu umowy na abonament na osobe prywantą (abon. 59,90zł) mam 200 minut w abonamencie wymiennych na sms i dodatkowy pakiet "minuty do wszystkich pakiet bezplatny" 400 minut. Czy dodatkowy pakiet 400 minut obowiazuje przez caly okres umowy? i czy jest wymienny na smsy czy nie :?:
2. Ile wynosi okres próbny internetu dla oferty smartfonowej z internetem na probe :?:
3. Jak moge dostac e- hasło do plusonline.pl dla abonamentu osoby prywatnej :?: chyba ze jest jakis inny sposob na zamowienie e faktury z bilingiem, bo zwykla fakture pocztową wyłączyłem rok temu, ale przyszedl czas na kontrole bilingów

4. Jak sprawdzic kiedy konczy mi sie umowa na abonament dla firm :?: Bo po zalogowaniu sie na plusonline.pl znalazlem tylko komunikat ze pakiet 30min/150 sms jest aktywny od 25.02.2010r. czy to oznacza ze jesli umowa byla na 2 lata to juz wygasla? da sie to jakos bardziej sprawdzic zebym mogl jesli juz wygasla ją rozwiązać :?:

z góry dziekuje za odpowiedz ;-)
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: przedłużanie umowy

Post autor: szewol »

tomek274 pisze:1. Przy przedłużaniu umowy na abonament na osobe prywantą (abon. 59,90zł) mam 200 minut w abonamencie wymiennych na sms i dodatkowy pakiet "minuty do wszystkich pakiet bezplatny" 400 minut. Czy dodatkowy pakiet 400 minut obowiazuje przez caly okres umowy? i czy jest wymienny na smsy czy nie :?:
Dodatkowy pakiet jest przyznawany przez cały okres umowy i NIE JEST wymienny na SMS-y. Przy taryfie Rozmowna 59,90 dodatkowy pakiet wynosi 300 minut. I jest rozliczany po wykorzystaniu 200 minut z abonamentu.
tomek274 pisze:2. Ile wynosi okres próbny internetu dla oferty smartfonowej z internetem na probe :?:
2 miesiące za 0 zł. Kolejne po 7 zł (można wyłączyć w każdej chwili)
tomek274 pisze:Bo po zalogowaniu sie na plusonline.pl znalazlem tylko komunikat ze pakiet 30min/150 sms jest aktywny od 25.02.2010r. czy to oznacza ze jesli umowa byla na 2 lata to juz wygasla?
Jest to data aktywacji pakietu, można przypuszczać, że został aktywowany w dniu wejścia w życie nowej umowy. Więc jeśli była na dwa lata, można zakładać, że okres zobowiązania już minął. Warto też zwrócić uwagę, że okres dwóch lat liczy się od daty podpisania umowy, a nie aktywacji nowych warunków. A propozycje nowych ofert najlepiej sprawdzić pod adresem: http://www.plus.pl/przedluz lub telefonicznie (2699 bądź 2601).
tomek274
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 24 sty 2013, o 18:15

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: tomek274 »

dzieki za odpowiedzi

a dodatkowy pakiet minut wynosi 300 dla nowych uzytkownikow, a ja mam chyba 400 bo przedluzam ;p
ODPOWIEDZ