Sklep intetrnetowy Plus

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
necia27
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 sty 2009, o 12:05

Sklep intetrnetowy Plus

Post autor: necia27 »

witam
Słuchajcie czy korzystaliscie kiedyś z usług tego sklepu.Ja w piątek zakupiłam tam telefon plus karta/jako nowy abonent i od piatku nie można się tam dodzwonić ani nie odpowiadają na emaile.Infolinia cały czas zajeta lub nie odpowiada,niewiem co mam mysleć gdybym wiedziała ze to tyle trwa zakupila tel w salonie.Moj status zamówienia od piątku się nie zmienia.Co mam robić/?
Awatar użytkownika
Asia:)
Szalony PlusManiak
Posty: 314
Rejestracja: 18 paź 2008, o 21:38
Lokalizacja: Paczków

Post autor: Asia:) »

Ja też miałam zamiar w ten sposób telefon zakupić, ale właśnie znajomi mi odradzali...
Chodziarz tam jest większy wybór telefonów
Ciesz się z każdego dnia, który jest Ci dany!!!!

Obrazek
http://www.gsmonline.pl/portal?t1code=1111111101 - Twój głos na PLUSFORUM.

Asia:)
necia27
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2009, o 12:05

Post autor: necia27 »

witam
Normalnie załamka,dzis juz tak się wkurzyłam że zaczełam pisać wszędzie gdzie się da.Bo niestety moje tel i emaile do sklepu to jak wołanie głuchego.Zaraz po napisaniu kilka email do plusa dostałam info że na jutro bedzie umowa.Zobaczymy...
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

necia27 pisze:Zaraz po napisaniu kilka email do plusa dostałam info że na jutro bedzie umowa.
Jeszcze trzeba pewnie doliczyć do tego czas dostarczenia przez kuriera. Później czas aktywacji karty (czas dostarczenia umowy przez kuriera do Polkomtela). Ogólnie to wszystko długo trwa...
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ