OBAMA

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Joanna1111
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 27 sty 2013, o 12:43

OBAMA

Post autor: Joanna1111 »

Witam.mam pytanie dotyczace internetu ktory dostalam razem z Tabletem i telefonem w propocji OMAMA po kazdym dolasowaniu zabiera mi 20zl za internet ktorego wogole nie mam. A powinnam wiec 1,5GB . Pani w plusie mowila ze jest na to kod deaktywujacy , a jak przyszlam pozniej to nagle okazalo sie ze tego niby sie nie da wylaczyc. Jest na to jakis kod?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: OBAMA

Post autor: Jrv »

Nie ma kodu. Nie da się wyłączyć tego pakietu - nie jest to oferta na próbę.
Jak możesz mówić, że pobiera opłatę a pakietu nie masz? Wpisz kod *121# i zobacz aktywne pakiety. Kod *136# aktywne promocje.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Joanna1111
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 sty 2013, o 12:43

Re: OBAMA

Post autor: Joanna1111 »

To jest jakiś bezsens.!
Powiedzieli mi, że to da się wyłączyć, a teraz nagle zmiana zdania.
A ten internet to jest taki jak non stop, bo w ogole nie pokazuje żeby zabrało chociaż 1Kb....
Ciągle jest tyle samo, a internet tak strasznie wolno chodzi, że muszę uaktywniać dodatkowe pakiety żeby się ruszył...
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: OBAMA

Post autor: Joanna_Plus »

Joanna1111,

w przypadku promocji Oba Ma przy każdym zasileniu otrzymujesz pakiet 1,5 GB. Koszt 20 zł. Jednostki w pakiecie sprawdzasz kodem: *121#. Po ich wykorzystaniu naliczenia są taryfikowane 0,15 zł za 1 MB. Usługi nie da się wyłączyć.

A oprócz tego masz jeszcze jakieś pakiety internetowe?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Joanna1111
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 sty 2013, o 12:43

Re: OBAMA

Post autor: Joanna1111 »

Ale o to chodzi ze na starcie dostalam jeszcze jakis pakiet na próbe na miesiac i ta pani powiedziala ze mozna to wylaczyc bo jak po miesiacu nie wylacze to bedzie mi pobieralo kase z konta. No a teraz nagle kodu nie ma sie okazalo. I z tego 1,5GB mi nic nie pobiera.ciagle jest tyle samo.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: OBAMA

Post autor: Jrv »

Widocznie masz włączony jakiś pakiet typu NON STOP - stąd 1.5gb jest nie ruszane i net wolno działa. Wpisz kod *136# i sprawdź jaka to usługa.
7 NonStop wyłączysz kodem *136*00*13#
9 NonStop wyłączysz kodem *136*00*11#
15 NonStop wyłączysz kodem *136*00*12#
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ