Przedłużenie umowy - jaka taryfa?

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
gaszek
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 sty 2013, o 10:42

Przedłużenie umowy - jaka taryfa?

Post autor: gaszek »

Obecnie jestem w mixplus V na pokontraktowym systemie zasileń i mam pytanie:
jeżeli teraz chciałabym przedłużyć umowę to czy automatycznie przechodzę na mixplus VI czy moge wybrać „OFERTA Z PAKIETEM MB NA PRÓBĘ W PLUSIE MIX?
Proszę również o informację dotyczącą zasilenia, bo zapomniałam jak to wygląda przy przedłużaniu umowy?
Jeśli teraz miałam zasilenia po 60zł, czy przedłużając mogę zmniejszyć kwotę zasilenia np. do 40zł?
Czy po otrzymaniu telefonu i podpisaniu przedłużenia zasilam konto kwota doładowania raz czy 2 razy w pierwszym miesiącu?
I Ostatnie pytanie:
czy modele telefonów, które są dostępne dla mnie na stronie plusa są również dostępne w salonach?

Dziękuję za pomoc
Awatar użytkownika
sowa
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 24 paź 2012, o 08:32

Re: Przedłużenie umowy - jaka taryfa?

Post autor: sowa »

Tak, jak przedłużysz umowę, to automatycznie taryfa zmieni się na MIX VI.
Możesz wybrać ofertę z pakietem MB na próbę i mogą być to zasilenia mniejszym nominałem niż ostatnia umowa.
Po wejściu w życie nowej umowy, musisz zasilić konto 2 razy w ciągu 30 dni.
Co do telefonów, to pamiętaj, że ofertę na przedłużenie sprawdzasz na stronie: https://www1.plus.pl/uoz/logowanie. A to czy telefon będzie tu i tu, to już zależy od tego, co mają w magazynach.
gaszek
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 20 sty 2013, o 10:42

Re: Przedłużenie umowy - jaka taryfa?

Post autor: gaszek »

bardzo dziękuję za informacje, jutro podejdę do salonu plusa i dowiem się czy mają dla mnie telefon który bym chciała.
pozdrawiam ;-)
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: Przedłużenie umowy - jaka taryfa?

Post autor: ekdar »

powiem tak. Jesli ostatnio na stronie byl dostepny samsung galaxy s3 mini za 1zl w doladowaniach 30x30 to sprawdz i bierz bo w takiej cenie nie dostaniesz go nigdzie... W salonie tez na pewno nie...
ODPOWIEDZ