MIX PLUS 6 PAKIETY POMOCY

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
kzgjoke16
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 sty 2013, o 13:21

MIX PLUS 6 PAKIETY POMOCY

Post autor: kzgjoke16 »

Witajcie! Moje pytanie jest nastepujace: mam taryfe mix 6 po przedluzeniu umowy. Widzialem mozliwe w tej taryfie pakiety do aktywowania. Na stronie Plusa. Jestescie bardziej obcykani niz ja, zatem powiedzcie czy w Mix 6 jest dostepny pakiet na darmowe sms z jednym wybranym numerem w Plusie? Wiem, że sa minuty darmowe, jednak bardziej na sms mi zalezy.
Z gory dzieki za pomoc.
Awatar użytkownika
Daytek
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 4 paź 2011, o 14:38

Re: MIX PLUS 6 PAKIETY POMOCY

Post autor: Daytek »

Tutaj masz 2 pakiety do wyboru jeżeli zależy Ci na sms-ach do osoby z Plusa:

600 SMS do wykorzystania wewnątrz sieci Plus, w tym do 36.6
Aby aktywować pakiet wybierz kod *121*11*01#
Opłata za jeden Pakiet wynosi 6 zł/30dni

albo

Nielimitowane sms-y w Plusie -> w ramach tego płacisz za wysłanie pierwszej wiadomości w danym dniu do osoby z Plusa. Po wysłaniu pierwszego SMS'a możesz do godziny 23:59:59 tego samego dnia wysyłać nielimitowaną liczbę bezpłatnych sms-ów do wszystkich z sieci Plus.
Aby aktywować pakiet wybierz kod *136*11*02#
Jednorazowa opłata za pakiet 10 zł

Mam nadzieje, że się przyda ;)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: MIX PLUS 6 PAKIETY POMOCY

Post autor: sl@w_es »

kzgjoke16 pisze:(...) czy w Mix 6 jest dostepny pakiet na darmowe sms z jednym wybranym numerem w Plusie? Wiem, że sa minuty darmowe, jednak bardziej na sms mi zalezy. (...)
Od wejścia taryfy Mix V usługa Wybrane numery dotyczy tylko połączeń głosowych, a zatem nie masz możliwości skorzystania z tego o czym piszesz w taryfie Mix 6.
Możesz wybierać - jak wspomniał wcześniej "Daytek" - pomiędzy Pakietem, a usługą Nielimitowane...
Proszę zapoznaj się z tematem (zajrzyj także do linków) Nielimitowane smsy do wszystkich sieci - sugestia, a dowiesz się jakie korzyści płyną z połączenia usług SMS-owych.

P.S.
Przed założeniem nowego wątku używamy funkcji SZUKAJ w celu stwierdzenia czy temat nie był już poruszany na FORUM (w ten sposób można znaleźć odpowiedź lub kontynuować temat w istniejącym wątku).
Jeżeli musimy już założyć nowy wątek to w polu temat jasno należy określić czego ów wątek dotyczy (używanie określeń w rodzaju: problem, pomocy, ratunku, help itp. nie jest żadnym opisem problemu), a utrudnia życie poszukującym odpowiedzi na nurtujące ich pytania.
Proszę zatem o przestrzeganie zasad obowiązujących na PlusForum (Regulamin).
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
kzgjoke16
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 7 sty 2013, o 13:21

Re: MIX PLUS 6 PAKIETY POMOCY

Post autor: kzgjoke16 »

Co do zasad forum- rozumiem i przepraszam. A co do nielimitowanych sms, to wygląda to tak, że codziennie będę musiał wpisywać kod i tracić te 10 zł?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: MIX PLUS 6 PAKIETY POMOCY

Post autor: sl@w_es »

Skądże znowu, 10 zł to jednorazowa oplata aktywacyjna za uruchomienie usługi Nielimitowane SMS-y w Plusie. Usługa działa do czasu, aż jej nie wyłączysz. Jedyną opłatą którą będziesz ponosił będzie opłata za pierwszego wysłanego SMS-a w ciągu doby tzn. 0,49 zł.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
kzgjoke16
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 7 sty 2013, o 13:21

Re: MIX PLUS 6 PAKIETY POMOCY

Post autor: kzgjoke16 »

Rozumiem, dziekuje za pomoc, przepraszam za spam. Pozdrawiam! Temat do zamkniecia.
ODPOWIEDZ