Problemy z Samsung Galaxy Ace S5830 GT.

Napraw serwisowych w Plusie, procedury, uwagi dotyczące serwisów....
zywy3
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 12 lut 2013, o 15:12

Problemy z Samsung Galaxy Ace S5830 GT.

Post autor: zywy3 »

Witam

Napiszę to jak najkrócej się da

Otóż parę miesięcy temu zakupiłem ten telefon na allegro za ponad 400 zł od wzorowego sprzedającego. Telefon bez simlocka, w idealnym stanie, wszystko działa z zewnątrz i wewnątrz, jak z salonu. No i tu się zatrzymujemy. Od dłuższego czasu bateria w telefonie trzyma max godzinę przy czynnym użytkowaniu (tj. gry, słuchanie muzyki, internet). Telefon daję po 30 - 60 minutach ładowania sygnał, że bateria jest naładowana... Nie wiem co mnie oszukuję i co się dzieje w tym telefonie... Co może pomóc ? Telefon bazuje na androidzie 2.3.3. Może android jest za słaby i to on mnie w ten sposób oszukuje? Czy może coś z baterią jest nie tak (bateria podstawowa 1350 mAh). Nie wiem co zaradzić. Czytałem o ręcznym aktualizowaniu androida do wersji 4.0 ( CyanogenMod, itp.), ale nie wiem czy pociągnie mój telefon taki android i w ogóle nie wiem jak to się robi, i że to jest niebezpieczne tak samemu, tylko lepiej do serwisu oddać i niech tam robią z nim coś. Co tu zadziałać w takiej sytuacji ? Chciałbym, aby telefon funkcjonował jak należy, czyli tak: wstaje się rano, bierze się go na cały dzień, a kładąc się spać, ładuje się go, czyli tak jak to u większości smartfonów funkcjonuje., bo trochę szkoda tych 400 zł + wyrzucić w błoto.

Pomożecie ? :cry:
Awatar użytkownika
Gryzzli
Starszy Plusmaniak
Posty: 194
Rejestracja: 6 sty 2013, o 20:47
Lokalizacja: Warszawa - centrum

Re: Problemy z Samsung Galaxy Ace S5830 GT.

Post autor: Gryzzli »

Dwie podstawowe rzeczy jakie się robi to zakup nowej baterii i test czy problem nadal istnieje.jeśli tak zrestartuj system i sformatuj kartę pamięci.jeśli to nie pomoże to jest problem z za dużym napięciem przy stykach baterii więc albo one albo płyta główna jest do wymiany.
Obrazek
zywy3
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2013, o 15:12

Re: Problemy z Samsung Galaxy Ace S5830 GT.

Post autor: zywy3 »

Ok. A gdzie mogę zgłosić się po zakup nowej baterii bądź oddanie do przeglądu mojego telefonu ? Serwis Samsunga czy jak to się nazywa? Może ktoś jest z Olsztyna, to może jakieś punkty w Olsztynie mi napiszę ?
Awatar użytkownika
Gryzzli
Starszy Plusmaniak
Posty: 194
Rejestracja: 6 sty 2013, o 20:47
Lokalizacja: Warszawa - centrum

Re: Problemy z Samsung Galaxy Ace S5830 GT.

Post autor: Gryzzli »

O baterie popytaj w komisach z telefonami lub na allegro jeśli masz do nich zaufanie.
O serwis to faktycznie kogoś z Olsztyna poprosimy o komentarz:-)

Regeneracja Iwona
Przybył

0.59 mil

ul. Kościuszki 24 lok. 1

Olsztyn, 0895351155

Coś takiego znalazłem na stronie Samsunga.
Ostatnio zmieniony 14 lut 2013, o 08:00 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie postów
Obrazek
ODPOWIEDZ