MixPlus: Wszystkie pakiety za darmo

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

MixPlus: Wszystkie pakiety za darmo

Post autor: pasqal »

W ramach promocji Wielka Wyprz 2009 komórkowa sieć Plus dla użytkowników usługi MixPlus przygotowała niespodziankę - wszystkie pakiety obniżające połączenia za darmo.
W poniedziałek, 5 stycznia 2009 roku, w sieci Plus ruszyła Wielka Wyprz. W ramach oferty MixPlus promowany jest telefon Nokia 5220 XpressMusic z kartą 5120 MB, którego cena została obniżona do 1 zł (zobowiązaniu 42 zasilenia po 30 zł).

Dodatkowo nowi oraz przedłużający umowę klienci Plusa do 15 lutego 2009 roku mogą korzystać z pakietów obniżających połączenia bez dodatkowych opłat.

Promocja dotyczy pakietów: Tanie Rozmowy do Wszystkich (pakiet 25 minut do wykorzystania przez całą dobę na połączenia ze wszystkimi krajowymi sieciami), Tanie Popołudnia i Weekendy (pakiet 100 minut w sieci Plus i numery stacjonarne do wykorzystania przez cały weekend, dni świąteczne oraz w tygodniu między 16 a 8 rano), 500 SMS za 1 grosz (pakiet 500 SMSów w sieci Plus) oraz Wybrany Numer w Plusie (darmowe minuty i SMS-y z wybranym numerem w sieci Plus).

Każdy z powyższych pakietów możesz aktywować jeden raz na 30 dni. W tym samym czasie można aktywować Tanie Rozmowy do Wszystkich oraz 500 SMS za 1 grosz oraz jeden z pakietów - Tanie Popołudnia i Weekendy lub Wybrany Numer w sieci Plus.
Źródło: media2.pl

Jeżeli to jest prawda, bo oficjalnego potwierdzenia nigdzie nie znalazłem, to faktycznie biorą się do roboty, żeby jak najwięcej ludzi na MixIV poprzechodziło :-) A wcale bym się nie obraził, gdyby mi się coś takiego trafiło... Niestety jestem tylko użytkownikiem abo :]
And remember: respect is everything…
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

pasqal pisze:Jeżeli to jest prawda, bo oficjalnego potwierdzenia nigdzie nie znalazłem
Bo to nieprawda :-( No chyba że to działa od kiedyś tam, na pewno dzisiaj pobiera opłaty.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Bartplay
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 27 gru 2008, o 23:07

Post autor: Bartplay »

Niemożliwe żeby istniała taka promocja, coś się musiało komuś pomylić jak pisał ten tekst na media2.pl . Darmowy to jest pakiet SMSów 50 do wszystkich sieci lub 150 do Plusa i teraz jest promocja na darmowy numer. Oczywiście w taryfie Mixplus IV.
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

na oficjalnej stronie Plusa pisze tak:
"Podcinamy cenom skrzydła, aż spadają na łeb na szyję!
Wszystkie pakiety obniżające koszty połączeń i SMS-ów dostajesz za 0zł."

zaś poniżej z kolei widnieje tekst z gwiazdką:
"Wybrany Numer w Plusie*
* Dla nowych i przedłużających umowę Klientów stawka wynosi 0zł do 15.02.2009"

i jak tu oni mogą być tak gołosłowni, robią z ludzi debili? To jak to w końcu jest wszystkie pakiety za 0zł czy tylko jeden pakiet "Wybrany numer w sieci Plus" za0zł :lol: :?:
Chociaż mi się wydaje, że drugie zdanie w 1szym cytacie to jest chwyt marketingowy i tak naprawdę tylko "Wybrany numer w sieci Plus" jest za 0zł.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 12:10 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

ManMoon pisze:Chociaż mi się wydaje, że drugie zdanie w 1szym cytacie to jest chwyt marketingowy i tak naprawdę tylko "Wybrany numer w sieci Plus" jest za 0zł.
I tak niestety jest :-(
Sprawdzone na własnej skórze - opłaty pobiera. Dlatego wyżej napisałem no chyba że to działa od innego terminu, tzn nie od dzisiaj.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Bartplay
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 27 gru 2008, o 23:07

Post autor: Bartplay »

Rzeczywiście jest taki zapis na stronie "Wszystkie pakiety obniżające koszty połączeń i SMS-ów dostajesz za 0zł." Wprowadza w błąd a może o czymś nie wiemy? Wyśle zapytanie na BOK.
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

ha, znalazłem haczyk!
* Dla nowych i przedłużających umowę Klientów stawka wynosi 0zł do 15.02.2009
takowa adnotacja znajduje się pod tabelką zawartą pod nagłówkiem Rozmawiaj i oszczędzaj:

zobacz tutaj

i teraz wszystko jasne - ot, typowe zjawisko manipulacji językowej w tekście reklamowym... (matura ustna z polskiego, taki temat mam ;-) )
z następnym ewentualnym podpisaniem umowy poczekam do Wielkiej Wyprzy... :-P
And remember: respect is everything…
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Już na media2 wytłuścili istotne zdanie :-D Szczerze to dopiero teraz zauważyłem że jednak w artykule pisze że dotyczy nowych i przedłużających umowę klientów :-D Hehe, ta ślepota :-P
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Bartplay
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 27 gru 2008, o 23:07

Post autor: Bartplay »

No to chyba wszystko jasne. Ciekawe, że nie ma do tego osobnego regulaminu. W ulotce Mixplusa nic nie jest wspomiane o darmowych pakietach, taka informacja jest jedynie na stronie internetowej.
korpi
Szalony PlusManiak
Posty: 350
Rejestracja: 23 gru 2008, o 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: korpi »

Dzisiaj włączałem pakiet SMS i lipa panowie i panie. Pewnie MixPlus III.
A tam mały błąd nie 5120MB tylko 512MB ale szczegół.
Ostanio ta Nokia nowa była dlatego drogo ale tak to badziew ;p
A N95 stare dlatego Wielka Wyprz dobrze mówi za słowo
w tym roku naprawde sie nie postarali
A reklamy lipa w ch**
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

ale dziwnie zrobili tą promocję z Nokia jak patrze to 42 zasilenia po 80 zł i telefon drożej niż 42 zasilenia po 30 zł... a powinno być odwrotnie... zawsze przeciez im większa ilość zasileń lub wartość to automatycznie telefon tanieje a nie drożeje :-)
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 11:56 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
korpi
Szalony PlusManiak
Posty: 350
Rejestracja: 23 gru 2008, o 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: korpi »

ManMoon pisze:ale dziwnie zrobili tą promocję z Nokią jak patrze to 42 zasilenia po 80 zł i telefon drożej niż 42 zasilenia po 30 zł... a powinno być odwrotnie... zawsze przeciez im większa ilość zasileń lub wartość to automatycznie telefon tanieje a nie drożeje :-)
Na pewno patrzyłeś aktualne cenniki? Bo to ciekawe. Musze sprawdzić. Może nie aktualizowali
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: szewol »

ManMoon pisze:zaś poniżej z kolei widnieje tekst z gwiazdką:
"Wybrany Numer w Plusie*
* Dla nowych i przedłużających umowę Klientów stawka wynosi 0zł do 15.02.2009"
Z kolei gwiazdki przy pozostałych pakietach zostały umieszczone nie przy nazwie pakietu, ale przy cenie w opisue (po drugej stronie tabelki).
JankoMuzykant
PlusManiak
Posty: 68
Rejestracja: 28 sty 2009, o 21:28

Post autor: JankoMuzykant »

Jak prawda ! u mnie w salonie w tym czasie był za 69 zł.
ODPOWIEDZ