HANCOCK

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
krycho
Prawie PlusManiak
Posty: 32
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 28 gru 2008, o 22:47
Lokalizacja: Podkarpacie

HANCOCK

Post autor: krycho »

Są na świecie bohaterowie... super-bohaterowie… i jest Hancock. Duża siła powinna iść w parze z odpowiedzialnością – i wiedzą o tym wszyscy – wszyscy oprócz Hancocka. Swoimi heroicznymi wyczynami, niezadowolony, ze wszystkimi skonfliktowany, sarkastyczny i nierozumiany Hancock mógłby ocalić wiele ludzkich istnień, zawsze jednak, każda z jego akcji pozostawia straty, od których dosłownie opada szczęka. Mieszkańcy Los Angeles mają tego w końcu dość – wdzięczni, że mają swojego miejscowego bohatera, praworządni obywatele zaczynają się jednak zastanawiać, czym sobie zasłużyli na tego właśnie faceta. Hancock nie troszczy się o opinię innych – i tak jest aż do dnia, w którym ratuje życie dyrektorowi ds. PR Rayowi Embrey. Wtedy właśnie niepopularny super-bohater zaczyna sobie zdawać sprawę z tego, że może mimo wszystko drzemią w nim jakieś pokłady wrażliwości.
ZWIASTUN
Oglądał ktoś ten film?


mariusz9a: "Nie piszemy dużymi literami. Postów nie piszemy w całości pogrubieniem, kursywą lub kolorową czcionką." Patrz regulamin forum.
Ostatnio zmieniony 28 gru 2008, o 23:29 przez krycho, łącznie zmieniany 1 raz.
JankoMuzykant
PlusManiak
Posty: 68
Rejestracja: 28 sty 2009, o 21:28

Post autor: JankoMuzykant »

Ja ten film mam na komputerze ale jeszcze nie zdążyłem pooglądać, to chyba jakiś super bohater jest
ODPOWIEDZ