Czy i jak można zrezygnować z sms o ofercie przedłużenia

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
goodpl
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 lut 2013, o 17:07

Czy i jak można zrezygnować z sms o ofercie przedłużenia

Post autor: goodpl »

Jak w temacie.
Pytam, ponieważ oferty jakie kierujecie do mojej osoby są wręcz uwłaczające mojej osobie.
Dlaczego po około 6 latach i dwóch już umowach mix (24m+42m). Gdzie ostatnia to 50zł x 42m.
Otrzymuje sms o treści "Jesteś dla Plusa KLIENTEM WYJĄTKOWYM! Przedłuż umowę a nowoczesny LG L3 z systemem android będzie Twój już za 1zł w taryfie 30zł/42 zasileń! Odwiedź punkt Plusa!" (oczywiście bez polskich znaków jak i stosownej interpunkcji)
Gdzie ów telefon dla nowych klientów jest już dostępny w taryfie 30zł/24 zasilenia. I mam się czuć wyjątkowy z powodu zawyżonej ceny? Skoro dla mnie już za 1zł od taryfy 30/42 ...
Przykro robi się człowiekowi, gdy bardziej opłaca się zmienić sieć niż utrzymywać długotrwałe relacje z operatorem.

W związku z tym, chciałbym zrezygnować z otrzymywania tych "wyjątkowych" ofert.

Pozdrawiam Serdecznie.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Czy i jak można zrezygnować z sms o ofercie przedłużenia

Post autor: Krzysiek_Plus »

goodpl pisze:Gdzie ów telefon dla nowych klientów jest już dostępny w taryfie 30zł/24 zasilenia
Tak zgadza, się ale jego cenna w tym wariancie wynosi 29zl.
goodpl pisze:Jak w temacie.
Pytam, ponieważ oferty jakie kierujecie do mojej osoby są wręcz uwłaczające mojej osobie.
Dlaczego po około 6 latach i dwóch już umowach mix (24m+42m). Gdzie ostatnia to 50zł x 42m.
Otrzymuje sms o treści "Jesteś dla Plusa KLIENTEM WYJĄTKOWYM! Przedłuż umowę a nowoczesny LG L3 z systemem android będzie Twój już za 1zł w taryfie 30zł/42 zasileń! Odwiedź punkt Plusa!" (oczywiście bez polskich znaków jak i stosownej interpunkcji)
Gdzie ów telefon dla nowych klientów jest już dostępny w taryfie 30zł/24 zasilenia. I mam się czuć wyjątkowy z powodu zawyżonej ceny? Skoro dla mnie już za 1zł od taryfy 30/42 ...
Proponuje sprawdzenie pełnej oferty na stronie www.plus.pl/przedluz ,
goodpl pisze:W związku z tym, chciałbym zrezygnować z otrzymywania tych "wyjątkowych" ofert
Wyślij SMS o treści SPRZECIW na bezpłatny numer 8000.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
goodpl
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2013, o 17:07

Re: Czy i jak można zrezygnować z sms o ofercie przedłużenia

Post autor: goodpl »

Tak zgadza, się ale jego cenna w tym wariancie wynosi 29zl.
nie wiem skąd cena 29zł, tu zrzut z głównej strony plus.pl (nie z zakładki przedłuż)
Obrazek
Wyślij SMS o treści SPRZECIW na bezpłatny numer 8000.
Dziękuję, mam nadzieje że sieć plus wyciągnie wnioski gdy ludzie zaczną rezygnować widząc różnice i podejście sieci do klienta.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuje raz jeszcze za informacje.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Czy i jak można zrezygnować z sms o ofercie przedłużenia

Post autor: Krzysiek_Plus »

goodpl 1zł w promocji w sklepie internetowym, w salonie/punkcie 29zł.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
goodpl
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2013, o 17:07

Re: Czy i jak można zrezygnować z sms o ofercie przedłużenia

Post autor: goodpl »

A to przepraszam, rozumiem że salon podarował mi oszczędność 29 zł taniej jeżeli wezmę 18 doładowań więcej.
Natomiast jako nowy klient w zwykłej promocji na stronie mam 1zł i tylko 24 doładowania.
Rewelacja. Myślę że pozostanę przy rezygnacji i rozejrzę się za nowym operatorem.

Dziękuję raz jeszcze za odpowiedź i rozwianie wątpliwości
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Czy i jak można zrezygnować z sms o ofercie przedłużenia

Post autor: Krzysiek_Plus »

goodpl ale nie jest to jedyna promocja, dlatego jak wcześniej sugeruje byś sprawdził całą ofertę na www.plus.pl/przedluz szczególnie że w opcji na stronie cenny telefonu sa niższe, więc nie wykluczone ze w tym przypadku również wariacie 24x30 cenna będzie wynosiła 1zł, lub być może inny aparat badziej cię zainteresuje.
klif pisze:I to według ciebie równoważy kilkanaście doładowań? Chłopie, jeśli masz pisać nie dość, że głupio, to jeszcze irytując potencjalnych klientów - to lepiej nic nie pisz.
Nie, to było tylko stwierdzenie faktu wynikające z cennika promocji dla nowych aktywacji. Zaś to co otrzymał goodpl jest jedną z ofert dla niego dostępny. Dlatego warto zapoznać się z całą ofertą na stronie www.plus.pl/przedluz
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
goodpl
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2013, o 17:07

Re: Czy i jak można zrezygnować z sms o ofercie przedłużenia

Post autor: goodpl »

Pozwolę sobie jeszcze zabrać głos.
Jestem świadomy, że na stronie /przedluz - są inne modele i inne możliwości, tak jak i zresztą na całej stronie plus.pl.
Problem dotyczył tego, że sms w którym zostałem nazwany Wyjątkowym klientem - zawierał propozycje całkowicie nieopłacalną - z tego powodu poczułem się urażony i obrażony taką propozycją. Może to przypadek. Może chęć wyzysku nieświadomych klientów podpisujących umowy jakie tylko im się podsunie pod nos.

Dlatego chciałem zrezygnować z ów sms. Niestety również zmusi mnie to do rezygnacji z sieci z której byłem zadowolony, jednak takie oferty są nie na miejscu.

Pozdrawiam Serdecznie.
ODPOWIEDZ