Nie dochodzą mi smsy. Mix Plus.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
breakin
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 lut 2013, o 12:30

Nie dochodzą mi smsy. Mix Plus.

Post autor: breakin »

Witam !

Mam na imię Kamil i mieszkam w województwie opolskim, w mieście Nysa. Od jakiegoś czasu mam problem: czasami nie dochodzą do mnie smsy. Dzisiaj rano moja dziewczyna, która mieszka 28 km od Nysy smsowała ze mną, a po kilku godzinach nie mogła wysłać smsa "błąd wysyłania, wiadomość nie została wysłana" wczoraj miałem podobnie, poprosiłem przyjaciela, by wysłał do mnie smsa to wyskakiwał mu "błąd wysyłania", "raport nie dostarczony", a staliśmy praktycznie obok siebie. Wczoraj było jeszcze tragiczniej. Nawet moja dziewczyna, nie mogła wysłać mi smsa z bramki, bo nie dochodziły. Ja mogę normalnie pisać smsy, dzwonić, bez problemu. Czasami mam, że smsy nie dochodzą do kogoś. Spróbowałem już wszystkiego, zmieniałem z WCDMA/GSM (preferow.) na samo GSM, ale bez rezultatów. Także wyjąłem kartę i włożyłem inną, wczoraj pomogło, ale tylko do dzisiaj.

Mój telefon to Sony Xperia J taryfa Mix Plus i czasami jest tak, że np. cały dzień normalnie dochodzą smsy, ale wieczorem już nie. Dzisiaj jest więc odwrotnie.
megam
Prawie PlusManiak
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2013, o 17:27

Re: Nie dochodzą mi smsy. Mix Plus.

Post autor: megam »

Zadzwoń na BOK Plusa, połącz się z doradcą i poproś o zresetowanie/wyczyszczenie twojej bramki tzw.(serwera wiadomości) dla twojego numeru - powinno pomoc, bo najwidoczniej twoja skrzynka wiadomości na serwerze już nie ma miejsca i wiadomości nie dochodzą.
Wyczyść jeszcze wszystkie wiadomości w skrzynce na telefonie i ustaw numer centrum SMS na +48601000310 jeżeli nie masz jeszcze wpisanego.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nie dochodzą mi smsy. Mix Plus.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj breakin,

prześlij proszę przez ten formularz, numer swojego telefonu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ