Mixplus pierwszy pakiet internetu gratis ?

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
ReaderX
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 12 lut 2013, o 21:52
Lokalizacja: Legnica

Mixplus pierwszy pakiet internetu gratis ?

Post autor: ReaderX »

Witam .
Czekałem aż rozwiążę swój problem z iplą, i teraz chciałbym zgłosić problem mojej mamy.
Gdzieś ok. dwa tygodnie temu wzięła z MixPlusa Sony Xperia Tipo, więc w czasie przedłużenia umowy została przypisana nowa taryfa mixplusa, która się uaktywniła po załadowaniu 2x30zł. Po doładowaniu konta po jakimś czasie przyszedł SMS, że Internet 150mb został aktywowany. Za jakiś czas po sprawdzeniu konta ubyło 6zł. Wszedłem na stronę plusa aby zobaczyć o co chodzi z tą promocją i wtedy zobaczyłem, że pierwszy raz powinno być darmowe w celu przetestowania. Mama udała się do punktu Plusa, żeby wyłączyli jej internet, ponieważ i tak nie korzysta, obsługa w punkcie wyłączyła pakiet. Ale ja chce się tu ubiegać o zwrot tych 6zł, które nie miało miejsca być pobrane z konta, ale jednak zostało.
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: Mixplus pierwszy pakiet internetu gratis ?

Post autor: ekdar »

1szy jest bezplatny, nastepne po 6zl, jak sam piszesz doladowales 2x30 wiec przy 2gim doladowaniu pobralo 6zl.
ReaderX
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 12 lut 2013, o 21:52
Lokalizacja: Legnica

Re: Mixplus pierwszy pakiet internetu gratis ?

Post autor: ReaderX »

Ale tylko raz aktywowało, więc to by było bez sensu to w takim razie powinno być 300mb jak dwa pakiety a przyszedł tylko jeden sms
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: Mixplus pierwszy pakiet internetu gratis ?

Post autor: ekdar »

pakiet jest aktywowany po doladowaniu, i nie 150 tylko 125, nastepne doladowanie wylacza poprzedni pakiet a wlacza nastepny.
i jeszcze jedno, zmiana taryfy nie nastepuje po 2krotnym doladowaniu,
tylko po zmianie taryfy trzeba 2krotnie doladowac w ciagu 30 dni taka subtelna roznica ;)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Mixplus pierwszy pakiet internetu gratis ?

Post autor: Joanna_Plus »

ReaderX,

jeżeli jest to wariant z pakietem na próbę, to jest to jak napisał ekdar: 125 MB, dodawane przy każdym zasileniu konta. Ważność każdego przyznanego pakietu – 31 dni. Pierwsza aktywacja jest bezpłatna, kolejna to koszt 6 zł.

A w punkcie wyłączyli promocję, czy pakiet? Jeżeli masz możliwość, wpisania na telefonie mamy kodu *136# i *121#, to sprawdź proszę, co pojawia się w informacji zwrotnej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ