Otwarci na Świat - Promocja dla osób niewidomych i niedowidz

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
ogonowski
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2008, o 17:52

Otwarci na Świat - Promocja dla osób niewidomych i niedowidz

Post autor: ogonowski »

W związku z sprzecznymi informacjami uzyskanymi na BOK 2601, www.bok.plus.pl, w salonie mam kilka pytań dotyczących tej promocji. Pragnę zaznaczyć, że czytałem regulaminu ale i tak nie wiem wszystkiego na 100% gdyż wszędzie mówią inaczej.

1. Czy podpisanie umowy może odbyć się wraz z przenoszonym nr z innej sieci?
2. Czy podpisanie umowy jest możliwe na nr który działa już w Plus-ie Simplus, MixPlus, abonament na czas niekreślony?
3. Umowa jest podpisywana na 24 miesiące z rabatem 50% na abonament czy po tym czasie można przedłużyć umowę na tych samych zasadach?
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

1.TAK
2.TAK
3.TAK
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
ogonowski
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 1 paź 2008, o 17:52

Post autor: ogonowski »

Dzięki za odpowiedź 1 wszyscy potwierdzają 2 i 3 w salonie twierdzą że nie i jak ich mam przekonać że tak.
marcingrz
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 12 lis 2008, o 12:05

Post autor: marcingrz »

ogonowski, w jakim salonie byłeś?
Pracownik Plusa
Awatar użytkownika
szuela
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 28 gru 2008, o 02:12
Lokalizacja: Bytom Odrzński

Post autor: szuela »

ogonowski,
Witam, na forum PLUSA pytałeś o OTWARTYCH NA ŚWIAT

Jeśli chodzi o pierwsze pytanie nie wiem.
Natomiast w przypadku dwóch pozostałych jestem całkowicie w temacie.
2) Można przejść z Simplusa na ten promocyjny abonament.
3) W tej chwili nie można po 24-miesięcznej promocji przedłużyć jej o kolejny okres.

Jednak nie znaczy to że nie ma tu furtki:-)
Są i to aż dwie:
I) Można po prostu na nowo podpisać umowę na całkiem nowym numerze.
II) Trochę bardziej skomplikowany sposób ale pozwalający na zachowanie dotychczasowego numeru (ja właśnie z takiego sposobu skorzystałam)
Na troszkę więcej niż miesiąc przed wygaśnięciem pierwszej umowy należy złożyć w PLUSIE rezygnację z usług abonamentowych.
W dzień po tym gdy Ci zamilknie telefon kupujesz najtańszą kartę telefoniczną (powiedzmy za 10zł) i przechodzisz na SIMPLUSA. Następnego dnia zgłaszasz się do operatora z dokumentami (orzeczenie o grupie wzrokowej, legitymacją rencisty i dowodem osobistym) i podpisujesz umowę na kolejne 24 miesiące. To działa, sprawdziłam :-)

Oczywiście w chwili rezygnacji będą Cię kusić doskonałymi promocjami przy przejściu na inny abonament ale wierz mi - żadna taryfa nie jest korzystniejsza.
W tej chwili płacąc 50zł miesięcznie (czyli za 50% abonamentu) mam 160minut do wszystkich sieci, wymiennych na 800 SMS-ów lub MMS-ów, do tego całkowicie darmowy jeden numer w PLUSIE.
Czyli wychodzi że za minutę rozmowy w każdej sieci płacę około 31 groszy a mój SMS bądź MMS kosztuje mnie około 6 groszy. Mało tego, mogę jeszcze skorzystać z dodatkowych pakietów, ale o tym jeśli będziesz naprawdę zainteresowany.

Dodam tylko że ten sposób na obejście przepisów podała mi pani pracująca w salonie PLUSA.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 24 sty 2009, o 17:25 przez szuela, łącznie zmieniany 1 raz.
szu
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

„Otwarci na Świat” - nowa edycja promocji w sieci Plus


20 stycznia br. w sieci Plus została wprowadzona kolejna odsłona specjalnej promocji dedykowanej dla osób należących do Polskiego Związku Niewidomych i osób posiadających zaświadczenie o niepełnosprawności wzrokowej.

Z promocji mogą skorzystać wszyscy, którzy przy aktywacji przedstawią ważną legitymację Polskiego Związku Niewidomych lub terminowe bądź bezterminowe orzeczenie lekarskie o I lub II stopniu niepełnosprawności wzrokowej. Oferta skierowana jest również dla opiekunów wyżej wymienionych.

Oferta bazuje na taryfach: Taryfy Kubali.

Promocyjna opłata aktywacyjna wynosi 15 zł z VAT. Promocja obejmuje 50% zniżki na abonament przez 24 miesiące.
W ramach promocji abonent ma możliwość uruchomienia i korzystania z usługi Wybrany Numer przez okres 24 miesięcy bezpłatnie.

W nowej edycji promocji zmianie uległo portfolio telefonów. I tak obniżono ceny większości telefonów oraz dodano nowe: LG KU990 Viewty, MOTOROLA ROKR E8 + karta 2GB + 2GB + słuchawki S9, Motorola U9, Motorola V8, Nokia 2630, Nokia 2680, Nokia 5220 + karta 512MB, Nokia 5310 + głośniki stereo, Nokia 6500 Classic, Nokia 6500 Slide, Nokia E51, Nokia E66, Nokia E71, Nokia N73 Music Edition, Nokia N95, Nokia N95 8GB, Nokia N96, Samsung F480, Samsung i900 Omnia, Samsung L700, Samsung S7330 Light Edge, Samsung U900 Soul, Sony Ericsson C702, Sony Ericsson C902, Sony Ericsson C905, Sony Ericsson W380i, Sony Ericsson W595, Sony Ericsson W890i, Sony Ericsson W910i.
Źródło: gsmonline.pl
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Marciano
Szalony PlusManiak
Posty: 260
Rejestracja: 29 gru 2008, o 17:21
Lokalizacja: dolnośląskie

Post autor: Marciano »

jeśli masz grupę, możesz inną taryfę też podpisać np. Syberyjską i będziesz miał rabat na dwa lata 50%
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Post autor: greggis »

szuela pisze:Dodam tylko że ten sposób na obejście przepisów podała mi pani pracująca w salonie PLUSA.
Pozdrawiam
Ba! Pani ma kolejną aktywacje zamiast PWA/ANU a Ty dobrą ofertę. Korzysc jest obustronna :)
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
marcingrz
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 12 lis 2008, o 12:05

Post autor: marcingrz »

na jakiej podstawie twierdzisz, że lepiej jest dla pracowników Plusa podpisać nową aktywację zamiast robić PWA?
Pracownik Plusa
a.vercetti
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Rejestracja: 27 sty 2009, o 20:51
Lokalizacja: Nysa

Post autor: a.vercetti »

Posiadam abonament w Plusie. Umowa zakończona. Moja żona należy do Polskiego Związku Niewidomych. Czy mogę skorzystać z tej promocji (jako opiekun)? Czy nasz syn który posiada Mix Plusa również może przejść na abonament (jako opiekun) w tytułowej promocji?
Awatar użytkownika
Marciano
Szalony PlusManiak
Posty: 260
Rejestracja: 29 gru 2008, o 17:21
Lokalizacja: dolnośląskie

Post autor: Marciano »

Niestety Nie, jeśli jeszcze nie macie żadnego telefonu z rabatem, możecie się o taki starać. Jednak musiał by być na małżonkę.
a.vercetti
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Rejestracja: 27 sty 2009, o 20:51
Lokalizacja: Nysa

Post autor: a.vercetti »

Myślę, że dla zachowania numeru ratowała by mnie cesja numeru. Czy się mylę?
Awatar użytkownika
Marciano
Szalony PlusManiak
Posty: 260
Rejestracja: 29 gru 2008, o 17:21
Lokalizacja: dolnośląskie

Post autor: Marciano »

wypowiedzenie umowy, po jej zakończeniu umowy akt. simplusa, później konwersja no nowej umowy.
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

marcingrz pisze:na jakiej podstawie twierdzisz, że lepiej jest dla pracowników Plusa podpisać nową aktywację zamiast robić PWA?
Nie wiem czy wiesz ale w promocji "Otwarci na świat" nie można zrobić anu czy pwa. Oferta jest tylko na 24 m/c a potem jedyne co można zrobić zachowując ten sam numer to złożenie rezygnacji z przejściem na Simplusa i ponowna konwersja na w/w promocję.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ