Mixplus a darmowe pakiety

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Awatar użytkownika
4EverWithPlus
Starszy Plusmaniak
Posty: 167
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 31 gru 2008, o 15:12
Lokalizacja: Szprotawa

Mixplus a darmowe pakiety

Post autor: 4EverWithPlus »

Jakiś czasu temu jadąc autobusem do miasta, w którym studiuję, zadzwonił do mnie konsultant z sieci Plus. Powiedział, że właśnie obniża mi koszty połączeń, umożliwia wybranie raz w miesiącu darmowego pakietu (nie pamiętam dokładnie jakiego), a na końcu oferował przedłużenie umowy na mixplusa, którą to propozycję odrzuciłem. Moje pytanie brzmi - skoro, jak pamiętam, konsultant zapewnił, że umożliwia mi wybranie raz w miesiącu jakiegoś tam pakietu, jak to włączyć? Wiem, że coś takiego jest w Mixie IV, ja mam nadal Mixa III. Ma ktoś jakiś pomysł? :)
Obrazek
Data aktywacji karty 2004-11-03 14:23
Aktualny (34) telefon - Nokia 7230
Awatar użytkownika
Marciano
Szalony PlusManiak
Posty: 260
Rejestracja: 29 gru 2008, o 17:21
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Mixplus a darmowe pakiety

Post autor: Marciano »

Pakiet sms'owy 150 do plusa lub 50 sms'ów do wszystkich raz w miesiącu można za darmo uruchomić.
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Mixplus a darmowe pakiety

Post autor: ChuckyCiechanow »

Marciano pisze:Pakiet sms'owy 150 do plusa lub 50 sms'ów do wszystkich raz w miesiącu można za darmo uruchomić.
Te pakiety Smsów są w MixPlus IV.

a co do darmowego internetu to trzeba podpisać nową umowę i dadzą pakiet od 100 mb do 4gb i za darmo dadzą od 2 do 10 pakietów a później płaci się np za pakiet 100mb 5 zł a za 4 gb 50 zł

http://plus.pl/oferta_indywidualna/mix/ ... _internet/
Awatar użytkownika
4EverWithPlus
Starszy Plusmaniak
Posty: 167
Rejestracja: 31 gru 2008, o 15:12
Lokalizacja: Szprotawa

Re: Mixplus a darmowe pakiety

Post autor: 4EverWithPlus »

Marciano pisze:Pakiet sms'owy 150 do plusa lub 50 sms'ów do wszystkich raz w miesiącu można za darmo uruchomić.
Jak to zrobić?
Spróbuję, może się uda, skoro padło to z ust pracownika z BOKu.
Obrazek
Data aktywacji karty 2004-11-03 14:23
Aktualny (34) telefon - Nokia 7230
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Mixplus a darmowe pakiety

Post autor: ChuckyCiechanow »

4EverWithPlus pisze:
Marciano pisze:Pakiet sms'owy 150 do plusa lub 50 sms'ów do wszystkich raz w miesiącu można za darmo uruchomić.
Jak to zrobić?
Spróbuję, może się uda, skoro padło to z ust pracownika z BOKu.
Najpierw musisz zmienić taryfę koszt to 10 zł

,,Na jakich warunkach zmieniasz taryfę?

* Koszt zmiany taryfy wynosi 10 zł z VAT
* Warunkiem zmiany taryfy jest posiadanie dodatniej wartości swojego konta (minimum 10 zł z VAT) oraz znajdowanie się w okresie ważności dla usług i połączeń wychodzących

Jak mogę zmienić swoją taryfę?

Wyślij SMS o treści Mix na bezpłatny numer 2699 z numeru telefonu, dla którego ma zostać dokonana zmiana taryfy. Następnie zrealizuj jedną z poniższych ścieżek aktywacji (w zależności od odpowiedzi otrzymanych od systemu w procesie aktywacji):

1. �ieżka nr 1:
1. po otrzymaniu zwrotnej wiadomości SMS informującej o konieczności potwierdzenia zmiany taryfy wyślij wiadomość SMS o treści "Tak" na numer 2699.
2. �ieżka nr 2:
1. Po otrzymaniu SMS zwrotnego o treści: "Czy akceptujesz obciazenie salda kwota10 w ramach obecnie obowiazujacej umowy? Wyslij sms o tresci TAK na nr 2699. Pozdrawiamy, Plus." wyslij SMS o tresci "TAK" na numer 2699
2. Po otrzymaniu SMS zwrotnego o treści: "Podaj nowa taryfe" wysłać SMS o tresci "MixIV" lub "Mix4" na numer 2699 (uwaga! treść SMS nie może zawierać spacji!).

Po poprawnym wysłaniu obu w/w wiadomości SMS, zostaniesz poinformowany zwrotną wiadomością SMS o przeprowadzonej zmianie taryfy. Zmiana taryfy oznacza obciążenie konta Użytkownika MIXPLUS kwotą 10 zł z VAT.

Pamiętaj!

* Zmiana taryfy jest nieodwracalna

http://plus.pl/oferta_indywidualna/mix/ ... na_taryfy/



Aby włączyć ,,Pakiet sms'owy 150 do plusa lub 50 sms'ów do wszystkich''

,,SMSy w Prezencie"

Co zyskujesz?

* Otrzymujesz Pakiet 150 SMS do sieci Plus lub Pakiet 50 SMS do wszystkich sieci komórkowych

Ile płacisz?

* Oba pakiety są zupełnie bezpłatne - opłata za Pakiety jest wliczona w kwotę minimalną, którą wybrałeś przy aktywacji

Jak aktywować Pakiet?

* By aktywować Pakiet SMS do Sieci Plus wyślij kod: *121*11*36#
* By aktywować Pakiet SMS do Wszystkich wyślij kod: *121*11*35#
* Aktywacja Pakietu jest możliwa pod warunkiem znajdowania się w okresie ważności dla usług i połączeń wychodzących

* By sprawdzić liczbę pozostałych minut w ramach Pakietu oraz termin ważności Pakietu wyślij kod: *121#

Pamiętaj!
* Pakiety dostępne są dla osób posiadających taryfę udostępnioną przez Polkomtel S.A. od 6.10.2008 r. tj. mixIV oraz od 14.04.2010 r. tj. mixIV duo (sprawdź swoją taryfę krótkim kodem *147#)

* Możesz aktywować tylko jeden Pakiet danego typu w danym miesiącu
* Z wybranego Pakietu możesz korzystać jeden raz na 30 dni
* Każdy z pakietów ważny jest przez 30 dni"

http://plus.pl/oferta_indywidualna/mix/ ... prezencie/
Awatar użytkownika
Taczian
PlusManiak
Posty: 58
Rejestracja: 13 lip 2009, o 16:02
Lokalizacja: POZnań

Re: Mixplus a darmowe pakiety

Post autor: Taczian »

CHUCKYCIECHANOW pisze:Najpierw musisz zmienić taryfę koszt to 10 zł

,,Na jakich warunkach zmieniasz taryfę?

* Koszt zmiany taryfy wynosi 10 zł z VAT
* Warunkiem zmiany taryfy jest posiadanie dodatniej wartości swojego konta (minimum 10 zł z VAT) oraz znajdowanie się w okresie ważności dla usług i połączeń wychodzących
Polecam zmianę taryfy przez Plus Online. Pomimo iż jest napisane, że koszt 10PLN to klikając "zmień na MIXIV" opłata nie została pobrana;) Zmieniałem z MIXIII na IV w okolicach marca. Być może nadal nie pobierają opłaty.
exon
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2013, o 12:33

SMS-y do Plus

Post autor: exon »

Witam.
Przed trzema laty wziąłem Nokie X3-00 na umowę w doładowaniach po 30 zł. Znalazłem kod na 150 sms-ów do plusa za darmo kod: *121*11*36# . Teraz przedłużyłem umowę na Sony Xperia Tipo też w doładowaniach po 30 zł i mi ten kod nie działa, przychodzi mi sms : Usługa niedostępna. Sprawdź: 1) czy masz wymagane środki[kod jest darmowy] 2) czy usługa nie wyklucza się z inną usługą 3) czy spełnione są inne warunki w celu jej aktywacji
Ostatnio zmieniony 11 mar 2013, o 09:39 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątków
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: SMS-y do Plus

Post autor: sl@w_es »

"exon" ten kod działał w taryfie Mix IV, a skoro podpisałeś nową umowę to masz taryfę Mix 6 (zmiana trayfy następuje automatycznie), a w niej dostępne są inne pakiety i usługi, więc proszę zapoznać się co oferuje ta taryfa dla Klientów którzy z niej korzystają: http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus ... niKlienci/
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ