Zmiana taryfy w simplusie.

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zmiana taryfy w simplusie.

Post autor: sl@w_es »

"juleczka-1992", poczytaj wcześniejsze posty w tym wątku i z pewnością uda Ci się zmienić taryfę, jeśli nie to zajrzyj jeszcze TU.

P.S.
Proszę stosuj się do zasad obowiązujących na FORUM pkt 11 Reg. PF:
Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymujemy tym sposobem odpowiedź lub kontynuujemy dany wątek.
Zakładki do Regulaminu są na u góry strony.

========================================
EDYCJA:

Zapomniałem dodać, że przejście do taryfy Simplus będzie Cię kosztować 2 x 1,50 zł (iPlus, Simplus).
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
kliczek
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2013, o 14:15

Na Karte --> Simplus

Post autor: kliczek »

Witam,
jak przenieść taryfę "PLUS NA KARTE" na Simplus?
Ostatnio zmieniony 21 lut 2013, o 16:10 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie do istniejącego tematu
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zmiana taryfy w simplusie.

Post autor: sl@w_es »

"kliczek", proszę zapoznaj się z Regulaminem PlusForum, gdzie pkt 11 tegoż Regulaminu mówi:
Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymujemy tym sposobem odpowiedź lub kontynuujemy dany wątek.
Co do zadanego pytania; zmiana taryfy Plus na Kartę na inną, wcześniejszą z oferty Simplus jest niemożliwa. To oczywiście wersja oficjalna, a nieoficjalnie... zapoznaj się z wcześniejszym moim postem w tym wątku, który pokieruje Tobą w celu zmiany taryfy (ciekawe czy ten sposób jeszcze działa?) lub użyj funkcji SZUKAJ, bo temat ten był już kilka razy poruszany na FORUM.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
stanpier
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2013, o 11:36

Re: Zmiana taryfy w simplusie.

Post autor: stanpier »

Witam. Mam taryfę Nowy Simplus. Uruchamiam usługę Maxi minuty i mam 5 gr w sieci, ale poza sieć płacę 70 gr. I moje pytanie: jak zmienię na usługę 29 groszy do wszystkich czy będę mógł uruchomić Maxi minuty? Czy może jest jakaś inna możliwość obniżenia kosztów do innych sieci?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zmiana taryfy w simplusie.

Post autor: sl@w_es »

stanpier,
w taryfie Nowy Simplus nie ma możliwości uruchomienia usługi 0,29 zł do wszystkich; aby z niej korzystać musiałbyś zmienić taryfę, a jeśli zmienisz taryfę to na stałe pożegnasz się z pakietem Maxi Minuty - nie wrócisz do tej taryfy choćbyś zaczął na rzęsach chodzić.
Podstawowa stawka za połączenie w Nowym Simplusie to 0,59 zł, a nie jak piszesz 0,70; skąd wziąłeś tę stawkę?

P.S.
Odpowiedź Specjalisty Plusa Cię nie zadowala (http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... 393#p60249), że dublujesz swoje pytanie w innym dziale?
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
rsx900
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2013, o 19:48

Plus na Kartę Więcej do wszystkich - jak zmienić na PNK

Post autor: rsx900 »

Moja dziewczyna po długich bataliach w końcu przeniosła numer do Plusa, bez umowy. Domyślnie ustawiła się jej taryfa "Plus na Kartę do wszystkich". Chcemy by włączyła taryfę zwykłą "Plus na kartę" kodem *147*11#, ale wyskakuje informacja, że usługa niedostępna, skontaktuj się z BOK - parafrazując.


Co zrobić by zmienić tą nieszczęsną taryfę?
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Plus na Kartę Więcej do wszystkich - jak zmienić na PNK

Post autor: pepcia2 »

Z tych nowych taryf nie można przejść na stare :-(
Jeśli chcecie Plus na Kartę musicie poszukać startera z tą taryfą bądź starszą i wtedy przejść na PNK.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2013, o 19:59 przez pepcia2, łącznie zmieniany 1 raz.
rsx900
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2013, o 19:48

Re: Plus na Kartę Więcej do wszystkich - jak zmienić na PNK

Post autor: rsx900 »

Oszustwo! Jakim prawem bez uzgodnienia tego z klientem ustalają taryfę? To moja dziewczyna tyle się męczyła, żeby uzyskać numer w Plusie, a teraz i tak musi kupić inną startówkę... grrr!
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Plus na Kartę Więcej do wszystkich - jak zmienić na PNK

Post autor: pepcia2 »

Czemu oszustwo? Zanim coś kupujesz sprawdzasz co to jest, jakie warunki, zasady.
Czy przenosiliście ten nr z innej sieci?
rsx900
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2013, o 19:48

Re: Plus na Kartę Więcej do wszystkich - jak zmienić na PNK

Post autor: rsx900 »

W umowie było napisane Plus na karte, a nie "Plus na kartę więcej do wszystkich". Co to ma być w ogóle? Tamta taryfa nie ma żadnych zniżek, można przejść na taryfę Więcej w Plusie i wykupić dzwonienie do 5 numerów za 10 zł, ale gdzie się podziały pakiety na smsy?

Może jest jakiś pakiet na smsy w którejś z tych nowych taryf, bo tego standardowego na nielimitowane smsy *136*11*02# użyć nie można? :/

EDIT: numer przeniesiony był z T-mobile.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Plus na Kartę Więcej do wszystkich - jak zmienić na PNK

Post autor: pepcia2 »

W 'więcej w plusie' masz nielimitowane rozmowy i sms-y w Plusie za doładowanie co miesiąc kwotą 50 zł
http://www.nakarte.plus.pl/prepaid_new/ ... lusie.html
'Więcej internetu i sms-ów' masz 1000 sms-ów do wszyskich sieci za doładowanie 30 zł
http://www.nakarte.plus.pl/prepaid_new/ ... smsow.html
rsx900
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2013, o 19:48

Re: Plus na Kartę Więcej do wszystkich - jak zmienić na PNK

Post autor: rsx900 »

Heh, innymi słowy trochę polecieli... z klientami. Ja ze zwykłą taryfą Plus na Kartę mogę mieć nielimitowane smsy, a nowi klienci dostają jakieś dziwaczne taryfy w których albo musisz się zdecydować na to, albo na to...

Ale te 1000 smsów za 30 zł to jest jakaś parodia, ja płacę za nieskończoną liczbę tylko 39 gr dziennie, o ile tego smsa napiszę.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Plus na Kartę Więcej do wszystkich - jak zmienić na PNK

Post autor: pepcia2 »

No niestety, nie dla wszystkich są opłacalne te nowe taryfy. Też uważam, że lepsza ta starsza taryfa.
Musicie albo się pogodzić z warunkami, albo znaleźć starter ze starszą taryfą. Ja znalazłam ;-)
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Plus na Kartę Więcej do wszystkich - jak zmienić na PNK

Post autor: Magda_Plus »

rsx900 pisze:Heh, innymi słowy trochę polecieli... z klientami. Ja ze zwykłą taryfą Plus na Kartę mogę mieć nielimitowane smsy, a nowi klienci dostają jakieś dziwaczne taryfy w których albo musisz się zdecydować na to, albo na to...

Ale te 1000 smsów za 30 zł to jest jakaś parodia, ja płacę za nieskończoną liczbę tylko 39 gr dziennie, o ile tego smsa napiszę.
rsx900 chciałam tylko napisać, że Plus na Kartę może odnosić się do rodzaju opcji z jakiej miała skorzystać Twoja dziewczyna przenosząc numer do sieci Plus, a nie do nazwy taryfy.
Klienci przenoszący swoje numery do Plus korzystają z nowych taryf. W wypadku Twojej dziewczny to były taryfy WIĘCEJ:
Więcej do wszystkich, Więcej internetu i SMS-ów, Więcej w Plusie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
OnlyDreams
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2013, o 14:37

Zmiana taryfy PNK SMSy i Internet

Post autor: OnlyDreams »

Od niecałego miesiąca mam aktywną taryfę PNK SMSy i Internet. Niestety ta taryfa mnie nie zadowala. Chciałabym wrócić na poprzednią, czyli Twój Profil. Próbowałam już kodu: *147*50# ale przychodzi powiadomienie: Usługa chwilowo niedostępna. Skontaktuj się z BOK :-( . Jak mogę wrócić na taryfę Twój Profil??? Proszę o pomoc
Ostatnio zmieniony 28 cze 2013, o 16:18 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie wątku do podobnego tematu.
ODPOWIEDZ