Czy za korzystanie z WiFi są naliczane opłaty?

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Quovadis
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 kwie 2013, o 01:32

Czy za korzystanie z WiFi są naliczane opłaty?

Post autor: Quovadis »

Dzień dobry. Piszę w tym dziale, ponieważ bardziej sprawa jest związana z kosztami niż z samym internetem :). Potrzebuje ważnej dla mnie informacji. Tydzień temu dokonałem przedłużenia umowy na kolejne lata w Plus'ie. Posiadałem Abonament z wykupionym pakietem internetowy za 10 zł( Nowa umowa na takich samych zasadach). Teraz moje pytanie jest następujące. Jeżeli na telefonie została wyłączona opcja " Transmisja Danych po sieci" to, w momencie kiedy łączę się przez WiFi naliczane są koszty za przesył danych ? Dostałem także informacje, że od bardzo miłej pani z Plus'a :) u której przedłużyłem umowę(bez większego zastanowienia otrzymała ode mnie najlepszą ocenę w waszej ankiecie) , że należy zablokować sobie przesył danych do dnia nowego rozliczenia, czyli 25.04.2013, ponieważ mogę otrzymać bardzo obszerny w zera rachunek :)
Za udzieloną pomoc serdecznie dziękuję :)
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2013, o 14:22 przez Dominik_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawienie tematu zgodnie z pkt. 8 regulaminu PlusForum
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Abonament- Internet.

Post autor: Krzysiek_Plus »

Quovadis pisze:Teraz moje pytanie jest następujące. Jeżeli na telefonie została wyłączona opcja " Transmisja Danych po sieci" to, w momencie kiedy łączę się przez WiFi naliczane są koszty za przesył danych ?
Nie, przy połączeniu WiFi nie ma dodatkowych kosztów. Jest to funkcja aparatu, niezależna od działania sieci komórkowej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Quovadis
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie 2013, o 01:32

Re: Abonament- Internet.

Post autor: Quovadis »

Dziękuję za odpowiedź. :) i potwierdzenie moich przypuszczeń.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Abonament- Internet.

Post autor: Krzysiek_Plus »

Quovadis Nie ma za co, polecamy się na przyszłość. ;-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ