pobierane minuty z pakietu do sieci plus

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
emilam18
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 22:49

pobierane minuty z pakietu do sieci plus

Post autor: emilam18 »

Witam,
dwa miesiące temu przedłużyłam umowę w abonamencie. Poprzednio płaciłam 59,90zł<.
W chwili obecnej mam abonament 99,90 gdzie mam bez limitu w sieci oraz 1000 min do wszystkich innych sieci zamienne na smsy. Do tego jeszcze założyłam konto avocado, do czego namówił mnie Pan sprzedawca, ponieważ miałam mieć zawracane 50% abonamentu. Liczyłam się z faktem, iż pierwsza faktura przyjdzie zawyżona, ale kolejna również wynosiła powyżej abonamentu. No i okazało się, że powodem wysokiej kwoty jest to, że z tych 1000 min pobierane są minuty również do sieci plus. Dlaczego tak się dzieje? Czy powinnam coś aktywować czy te rozmowy bez limitu w sieci są automatycznie uruchamiane? Kolejnym pytaniem jest, dlaczego nie dostałam zwrotu 50% kwoty za fakture?

pozdrawiam
Awatar użytkownika
kwiatusek
PlusManiak
Posty: 56
Rejestracja: 10 sty 2013, o 14:21

Re: pobierane minuty z pakietu do sieci plus

Post autor: kwiatusek »

Moim zdaniem powinnaś zwrócić się z tym pytaniem do konsultanta IOK za pośrednictwem Plus online, tak jak to jest opisane na tej stronie.
Wtedy sprawdzą Ci dokładnie, czy masz aktywne wszystkie usługi i pakiety, czy Ci czasem któregoś nie brakuje.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: pobierane minuty z pakietu do sieci plus

Post autor: Magda_Plus »

emilam18, kwiatusek ma rację prześlij zapytanie do Internetowej Obsługi Klienta za pośrednictwem strony Plus online. Sposób złożenia pytania jest opisany tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: pobierane minuty z pakietu do sieci plus

Post autor: Jrv »

Prawdopodobnie nie masz usuniętych swojaków ze swojej poprzedniej oferty i teraz dzwoniąc na TE numery nie są one rozliczane z nielimitowanych rozmów a normalnie z minut dostępnych w abonamencie.
Co do Avocado to pierwszy zwrot otrzymasz... dużo później :) Usługa dość stara więc nie pamiętam szczegółów - Ty za to masz je opisane w swojej umowie! - Ale zwroty są do 10go każdego miesiąca po zamknięciu Twojego cyklu rozliczeniowego. Więc jeżeli Twój cykl zamyka się po tej dacie to zwrot masz dopiero w NASTĘPNYM miesiącu. Warunkiem zwrot jest wpływ min 1000zł na konto avocado i utrzymywanie ważności konta w telefonie - czyli brak blokady z powodu nieuregulowania płatności.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ